Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 5 lat online
Opis
Parter: (hol, salon(kominek), jadalnia, pokoj telewizyjny(TV, odtwarzacz DVD, bezprzewodowy system audio, system stereo), kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka, 2x zaparzacz do kawy(cups), piekarnik, zmywarka do naczyń, 2x lodówka, lodówko-zamrażarka), toaleta, toaleta, taras(zadaszony, 50 m2), 2x krzesło dziecięce)
Na 1 piętrze: (sypialnia z łazienką(łóżko piętrowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe(90 x 200 cm), duża wanna, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe, TV, duża wanna, prysznic, umywalka, toaleta, balkon), sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe(90 x 200 cm), 2x 1-osobowe łóżko chowane w szafie(90 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta))
Na 2 piętrze: (sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe(90 x 200 cm), 2x 1-osobowe łóżko chowane w szafie(90 x 200 cm), łóżeczko dziecięce, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe(90 x 200 cm), 2x 1-osobowe łóżko chowane w szafie(90 x 200 cm), łóżeczko dziecięce, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(160 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(160 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta))
Suterena: (bawialnia(konsola do gier, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki), pomieszczenie do relaksu(sauna, leżaki), pomieszczenie gospodarcze(suszarka do prania, pralka, deska do prasowania, żelazko))
umywalnia, pomieszczenie rekreacyjne, Bubble bath(dostepny od zewnatrz), kuchenka mikrofalowa, ogród(prywatny, ogrodzony, 500 m2), meble ogrodowe, grill, parking, parasol, przyrządy do zabaw dla dzieci, łóżko dziecięce, Słupek do ładowania samochodów elektrycznych
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 8
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 22
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr
2 kilometr
Restauracja 3 kilometr
3 kilometr
Centrum 3 kilometr
3 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
229 recenzji
Ocena ogólna
Gerdine Oosterom
Piękny dom z różnymi miejscami (tenis stołowy, jacuzzi). Wszędzie powstawały piękne rozmowy.
Henriëtte Bunt
Piękny dom w ładnej lokalizacji. Bardzo czysty.
Płochocki
Bardzo ładny domek wakacyjny z dużą ilością miejsca dla wszystkich, Lokalizacja jest spokojna, a jednocześnie blisko centrum miasta, Cieszyliśmy się czasem spędzonym w ogrodzie, a dzieci uwielbiały plac zabaw, Jedynym minusem była pogoda, ale wykorzystaliśmy nasz pobyt
Małecka
Mieliśmy wspaniałe doświadczenie tutaj, Duże przestrzenie mieszkalne były idealne dla naszej grupy, a kuchnia była dobrze wyposażona do wspólnego gotowania posiłków, Sauna była fantastycznym sposobem na relaks po dniu zwiedzania, Zdecydowanie wrócimy!
Agnes
Absolutnie uwielbiałem przestrzeń! Wystarczająco dużo miejsca na nasze spotkanie rodzinne, udogodnienia takie jak wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu i sala gier zapewniły rozrywkę dzieciom, Zdecydowanie poleciłbym na wyjazd grupowy
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 302392
Inne ogłoszenia Belvilla
Liége, Belgia, Europa
Liége, Belgia, Europa
Liége, Belgia, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Spa, Belgia, Europa
Herve, Belgia, Europa
Monschau, Eifel, Nadrenia-Palatynat
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Dla rodzin
Numer obiektu: 302392
Ostatnia aktualizacja: 01.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/302392.htm
«Dom wakacyjny z wanną z hydromasażem Balmoral» uzyskał ocenę 4.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 229 recenzji oddanych przez gości.