Powrót
Szukaj

Dom w La Roche z Sauną i Naturą

max.  8  Gości
102m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

Parter: (sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka), toaleta, sauna)

Na 1 piętrze: (salon(TV(flatscreen), stół jadalniany, zestaw wypoczynkowy, odtwarzacz DVD), otwarta kuchnia(czajnik, kuchenka(4 palniki, elektryczny), zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko piętrowe), łazienka(duża wanna, umywalka), toaleta)

garaż, ogrzewanie(elektryczne), taras, meble ogrodowe, grill, piłkarzyki

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
sauna sauna
miejsce na grill miejsce na grill

Na zewnątrz

garaż
ogród
miejsce na grill
taras

Łazienka

Łazienka

Łazienka 1

łazienki z prysznicem

Łazienka

Łazienka 1

łazienki z wanną


Kuchnia

zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
czajnik
ekspres do kawy

Dostępne urządzenia

telewizor
W-LAN
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 8

4Pokoje dwuosobowe 4Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Centrum 2 kilometr

odległość do najbliższego dworca 20 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 43 dni przed datą przyjazdu.

Nie można bezpłatnie anulować ostatecznej rezerwacji. Im bliżej daty przyjazdu, tym większe koszty są ponoszone. Dlatego koszty anulowania są naliczne w następujący sposób:
•do 43 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 0% ceny pobytu;
•od 42 do 29 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 40% ceny pobytu;
•od 28 do ostatniego dnia (włącznie) przed datą przyjazdu: 90% ceny pobytu; oraz - w przypadku późnego odwołania lub niepojawienia się, 100% pobytu zostanie obciążone kosztami.



Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


64 recenzje

Ocena ogólna

4,1 na 5
4.0 Wyposażenie
4.0 Cena/świadczenia
4.0 Serwis
4.0 Położenie
4.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lars Eelkema

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Holenderski

Echt wel een prima huisje. Alleen co trochę podstawowych rzeczy brakowało, co czasami utrudniało (jak sól, pieprz, płyn do naczyń, papier toaletowy). Ale naprawdę świetna lokalizacja i ładnie urządzony.

Femke den Ouden

4,0 4 4 4 4 4
Pokaż Holenderski

Dom był piękny! Wspaniały widok w pięknej okolicy. Klucz trzeba było odebrać w innym miejscu, ale ponieważ to było tylko 5 minut jazdy, nie stanowiło to problemu. Przekazywanie stanu wody i energii na początku i na końcu było dla nas nowe i nie było zbyt przyjemne, ale myślę, że tak jest wszędzie w Belgii. Ogólnie wystarczająco dużo sprzętu kuchennego, tylko nieprzyjemne patelnie. Ogólnie rzecz biorąc, wspaniały pobyt! Zdecydowanie polecam!

Giasar

4,0 4 4 4 4 4
Pokaż Niemiecki

Uwielbialiśmy nasz pobyt w tym urokliwym domku! Sauna była świetnym dodatkiem po długim dniu w Ardenach. Lokalizacja jest spokojna, otoczona naturą, ale wystarczająco blisko, aby cieszyć się lokalnymi atrakcjami. Zdecydowanie polecamy dla rodzin!

Ali O. Kilic

4,0 4 4 4 4 4
Pokaż Holenderski

Wenus 2: Sypialnia była bardzo brudna. Łóżko było pełne włosów. Dużo pająków i muszek owocowych. Na dole woda z kranu płynęła mętna. Szkło jest tu i tam potłuczone, więc ostre, palec przecięty.

K. Beerhorst

4,0 4 4 4 4 4
Pokaż Holenderski

Wyposażenie domku było dobre, wszystko wystarczająco obecne dla 8 osób. Podziemie z 2 sypialniami, 1 toaletą i prysznicem oraz 2 saunami nie było czyste przy przyjeździe. Dużo kurzu i brudu za łóżkami i obok nocnych stolików. Prysznic na dole chlapie w kierunku korytarza, przez co po 4 prysznicach połowa podziemia była pokryta 1 cm wodą i trzeba było mocno posprzątać. Przy tym dobrze było widać, jak brudna była podłoga. Sauna nie działała w dniu przyjazdu. Dzień później zgłoszenie zostało złożone, a wieczorem po 2-godzinnej próbie naprawy wstawiono nowy piec. Zgłoszenie dotyczące sauny i zepsutego pościelu zostało szybko podjęte i potraktowane poważnie. Stół do piłkarzyków w piwnicy to miły dodatek. Niektóre figurki na drążku były zepsute (i zastąpione łyżką).

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 303193

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Dla rodzin

Numer obiektu: 303193

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/303193.htm


«Dom w La Roche z Sauną i Naturą» uzyskał ocenę 4.1 (w skali od 1 do 5) na podstawie 64 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat