Powrót
Szukaj

Dom w Città di Castello z Basenem

max.  4  Gości
50m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Rekomendacja: 100%

od ponad 5 lat online


Opis

Parter: (kuchnia połączona z salonem(2-osobowa kanapa rozkładana, TV), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka(prysznic, toaleta))

pomieszczenie rekreacyjne(wspolny z innymi goscmi )(TV, piłkarzyki), pralka(wspolny z innymi goscmi ), taras(prywatny), ogród(wspolny z innymi goscmi , ogrodzony), meble ogrodowe, grill(wspolny z innymi goscmi ), basen(wspolny z innymi goscmi , 15 x 7 m., otwarte od czerwca do września włącznie), stół do tenisa stołowego, dostępne rowery

Apartament ten jest częścią zachwycającego, odnowionego wiejskiego domu położonego w samym sercu przyrody! Znajduje się tu basen, gdzie można podziwiać piękne widoki, cieszyć się słońcem i odświeżyć w kąpieli. Ogrodzony teren stanowi część ogromnego rezerwatu przyrody (600 akrów). Apartament jest zmyślnie wykończony i posiada prywatny taras z miejscami do siedzenia. Znajduje się na parterze. Znajduje się w nim obszar wspólny wyposażony w telewizor, stół do piłkarzyków i gry dla dzieci. Dla gości udostępniono również pralkę i grilla.

Wsiadaj na rower górski i odkrywaj fascynującą okolicę! Znajdujesz się zaledwie 8 km od pięknego miasta Città di Castello. Jest to także idealne miejsce, aby zrobić zakupy lub odwiedzić pocztę czy bank. Nie zapomnij zwiedzić pozostałych wartych uwagi średniowiecznych wsi i miasteczek: Monte S. Maria Tiberina (20 km), S.Giustino (20 km) Citerna (25 km) Sansepolcro (30 km) i Arezzo (40 km).

W końcu znajdujesz się u zbiegu granic trzech regionów: Umbrii, Toskanii i Marchii. Krótko mówiąc: nie warto siedzieć tu bezczynnie, chyba że właśnie tego chcesz!

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
pralka pralka
miejsce na grill miejsce na grill

Na zewnątrz

ogród
miejsce na grill
basen
taras
stół do tenisa stołowego
ogrodzony ogród

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Dostępne urządzenia

rowery
telewizor
pralka
W-LAN
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 4

1 inna sypialnia 1 inna sypialnia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 8 kilometr

Restauracja 3 kilometr



Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 43 dni przed datą przyjazdu.

Nie można bezpłatnie anulować ostatecznej rezerwacji. Im bliżej daty przyjazdu, tym większe koszty są ponoszone. Dlatego koszty anulowania są naliczne w następujący sposób:
•do 43 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 0% ceny pobytu;
•od 42 do 29 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 40% ceny pobytu;
•od 28 do ostatniego dnia (włącznie) przed datą przyjazdu: 90% ceny pobytu; oraz - w przypadku późnego odwołania lub niepojawienia się, 100% pobytu zostanie obciążone kosztami.


Pozostałe informacje:

Ostatnie 3 kilometer do lokacji to polna droga


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


4 recenzje

Ocena ogólna

4,2 na 5
4.2 Wyposażenie
4.2 Cena/świadczenia
4.2 Serwis
4.2 Położenie
4.2 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

gizzi

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Włoski

Wspaniałe miejsce na rodzinny wypad! Sala rekreacyjna zajmowała dzieci, a my spędzaliśmy wieczory przy grillu. Idealne do tworzenia wspomnień.

PORTAS

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Hiszpański

Bardzo podobał nam się nasz czas tutaj! Lokalizacja jest fantastyczna, z piękną naturą wokół nas. Basen był dla nas punktem kulminacyjnym,

P.W.P.J. Beerlage

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Holenderski

Serdeczne przywitanie przez Piere i Renato. Doskonale położony na końcu błotnistej drogi. Szczególnie ostatnie trzy kilometry do willi są niezapomniane. Piękne otoczenie z Asyżem, Spello, Cortoną i Gubbio w odległości 1,30 godziny jazdy samochodem. Koniecznie odwiedź restaurację La Collina, gdy wrócisz na utwardzoną drogę. Bardzo przyjazne powitanie od Laury i Lorenza.

P.W.P.J. Beerlage

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Holenderski

Ciepłe powitanie przez Piera i Renato.

Świetnie położony na końcu drogi gruntowej. Szczególnie ostatnie trzy kilometry do willi są niezapomniane. Piękna okolica z Asyżem, Spello, Cortoną i Gubbio w zasięgu 1,30 godziny jazdy.

I koniecznie wybierzcie się do restauracji La Collina, gdy wrócicie na utwardzoną drogę. Szczególnie przyjazne powitanie dla Ciebie od Laury i Lorenzo.


Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00

Numer obiektu: 313213

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 313213

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 5 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/313213.htm


«Dom w Città di Castello z Basenem» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 4 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat