Powrót
Szukaj

Apartament Haus Waldeck

max.  3  Gości
55m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



44 razy dodany do ulubionych

od ponad 16 lat online


Opis

Haus Waldeck znajduje się w starym gospodarstwie, w otoczeniu łąk i lasów. Mieszkanie wakacyjne na parterze dla maksymalnie 3 osób obejmuje sypialnię i połączony salon/sypialnię (rozkładana kanapa), oddzielny aneks kuchenny, prysznic, oddzielne WC, telewizję satelitarną i radio. Trawnik do opalania, jak również przestronny parking znajdują się bezpośrednio przy domu. Ze spokojnego, słonecznego położenia na południowy zachód roztacza się wspaniały widok na Feldberg i Schauinsland i są Państwo w środku rozległej sieci szlaków turystycznych, nordic walking i górskich tras rowerowych.

Miejsce do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
ogród ogród
telewizor telewizor
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Dom położony jest na otwartym terenie przy starym gospodarstwie między miejscowością St. Märgen (4 km) a przełęczą Thurner (3 km).
300 metrów (po płaskiej ścieżce wzdłuż góry) do następnej restauracji (ze stajniami jeździeckimi) i do następnego przystanku autobusowego na trasie Black Forest Panorama.
Z biletem KONUS (w zestawie) mają Państwo zapewnione bezpłatne przejazdy autobusami i pociągami prawie w całym Schwarzwaldzie.
St. Märgen jest certyfikowanym uzdrowiskiem klimatycznym na wschód od Fryburga Bryzgowijskiego i leży przy Szwarcwaldzkiej Drodze Panoramicznej w Parku Przyrody Południowego Schwarzwaldu na wysokości 800-1000 metrów. Wspaniałe widoki na górski krajobraz sięgają aż do Wogezów (Alzacja). Barokowy kościół klasztorny jest celem pielgrzymek.
Połączone ze sobą szlaki turystyczne, trasy dla rowerów górskich i nordic walking przyciągają turystów latem, a zimą kilka tras dla narciarzy biegowych.
Kilka razy w roku miłośnicy koni z bliska i daleka spotykają się w "Weißtannenhalle" (Hala Srebrnej Jodły) na targach, pokazach i nagrodach.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
jazda konna
narciarstwo
snowboard
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Informacje o dodatkowych kosztach:

Minimalny pobyt 5 nocy. Za noc: 40,00 Euro dla 1-2 osób; dla 3. osoby dodatkowo 5,00 Euro, pies 5,00 Euro. Opłata klimatyczna za osobę i noc: 1,70 Euro (= od 16 lat); 1,00 Euro (= od 6 do poniżej 16 lat); bez opłaty klimatycznej: dzieci poniżej 6 lat oraz osoby podróżujące służbowo / pobyty zawodowe.

Pozostałe informacje:

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na stronie


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2025


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma HAUS WALDECK
Pan A. Kirner

Pan A. Kirner

Gospodarz od: 10.08.2009

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 31342

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 7669534

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 31342

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 16 lat, 6 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/31342.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat