Powrót
Szukaj

8 osob apartament w STRÖMSTAD

max.  8  Gości
130m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 4 lat online


Opis

, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, krzesło dziecięce, woda ze studni), salon/sypialnia(TV(satelita), kominek), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(2x łóżko piętrowe), łazienka(umywalka, prysznic, toaleta), ogrzewanie(elektryczne), taras, meble ogrodowe, grill, parking

Szerokokilometrowy widok na morze w słonecznej i spokojnej okolicy Zapraszamy do spokojnego, spokojnego i przyjaznego rodzinom otoczenia z szerokim na milę widokiem na morze i fantastycznymi zachodami słońca. Z domku idzie się przez trawnik dalej po nagrzanych słońcem granitowych płytach kilka metrów w dół do własnego kąpieliska. Długie i łagodnie opadające klify w dół do kąpieli są idealne do opalania i obserwowania ptaków archipelagu i pływania łódką. Tutaj możesz wybierać między doświadczaniem morza i pływaniem, wędrówkami po nadmorskich ścieżkach wśród nagich wzgórz i tajemniczych lasów sosnowych, zatrzymywaniem się i oglądaniem wysp archipelagu i szerokiego morza, doświadczaniem żagli i łodzi motorowych z dowolnego punktu widokowego lub wsiadaniem autobusem do miejscowości turystycznej od Strömstad do impulsu doświadczenie miasta, chodzenie na filarach lub po prostu siedzi i cieszy się na kanapie w jednym z parków miejskich. Domek ze wspaniałym położeniem blisko morza jest również doskonałą bazą wypadową do wędkowania, spływów kajakowych i zwiedzania całego północnego Bohuslän. Po przyjeździe wita Cię duża, urocza działka z trawnikami i malowniczą okolicą. Wejściem na tyłach chaty wchodzi się do holu, który przechodzi w jeden z pokoi dziennych chaty, jest tu zarówno telewizor, jak i przytulny piec, w tej starszej części chaty są jeszcze 3 sypialnie, jedna z łóżkami piętrowymi, a dwa z łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem i kuchnia w domku z jadalnią. W kuchni znajduje się kuchenka, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka i zmywarka. W przedłużonej części z widokiem na morze znajduje się kolejna sypialnia z pojedynczymi łóżkami oraz domek „serce” duży piękny salon z dużymi oknami wychodzącymi na morze i zachód słońca na północnym zachodzie. Z tego pokoju można przejść przez drzwi przesuwne na taras na zewnątrz, również z widokiem na morze i w nasłonecznionym, osłoniętym miejscu.Tutaj można usiąść i cieszyć się wspaniałymi chwilami przy grillowanym jedzeniu i czymś dobrym w szklance, podczas gdy słońce powoli zachodzi nad Archipelag wysp Koster. Domek posiada połączenie WiFi. W Strömstad jest duży wybór zajęć, bogate życie restauracyjne, fajne zakupy w małych sklepach

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
kominek kominek
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill

Na zewnątrz

miejsce na grill
miejsce parkingowe
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

telewizor
telewizja satelitarna
krzesełko dziecięce
W-LAN
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 8

4Pokoje dwuosobowe 4Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.08 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 7 kilometr

Restauracja 7 kilometr

autobus 0.6 kilometr


Możliwości spędzania czasu

golf

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


39 recenzji

Ocena ogólna

4,2 na 5
4.1 Wyposażenie
4.1 Cena/świadczenia
4.1 Serwis
4.1 Położenie
4.1 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Saroschewski

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Niemiecki

Dom jest bardzo przestronny i dobrze urządzony. Mieliśmy kilka mniejszych problemów z ogrzewaniem, ale właściciel szybko je naprawił. Lokalizacja była przyzwoita.

Blackwell

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Angielski

To była miła doświadczenie, aby tu zostać. Lokalizacja była dogodna do odwiedzania Strömstad i innych pobliskich atrakcji. Sam dom był czysty i przestronny, a my doceniliśmy ciche otoczenie. Nie mamy żadnych prawdziwych zastrzeżeń.

Szulc

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Angielski

Świetne miejsce na wakacje rodzinne! Przestronny salon przypadł do gustu dzieciom, a sypialnie były wygodne. Bliska odległość od plaży Hällestrand ułatwiła nam spędzanie dni nad wodą.

Wlgrzynowiccz-Wludzik

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Angielski

4 sypialnie? Liczcie mnie! Dużo miejsca dla wszystkich, Darmowe WiFi to konieczność, a to miejsce je ma, Kominek działa inaczej po długim dniu zwiedzania Kosterhavets nationalpark, Zdecydowanie świetna baza wypadowa na przygody,

Marjolijn

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Pokaż Angielski

Dzieci świetnie bawiły się w dużym ogrodzie, a my doceniliśmy spokojną atmosferę. Krótki spacer na plażę był miłym dodatkiem. Czuliśmy się jak w domu podczas naszego tygodniowego pobytu.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 334210

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 334210

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 10 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/334210.htm


«8 osob apartament w STRÖMSTAD» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 39 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat