Powrót
Szukaj

s'Ferienhäusle z gospodarstwa Chirphendorf

max.  4  Gości
65m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

6 razy dodany do ulubionych

od ponad 4 lat online


Opis

Obiekt Ferienhäusle to dawna część starców w gospodarstwie Chirpfendorf i ma 2 piętra. Na parterze znajduje się łazienka z WC, część jadalno-salonowa, kuchnia oraz zadaszony taras. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jeden pokój z łóżkiem podwójnym, jeden pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Z głównej sypialni można uzyskać dostęp do garderoby. Domek letniskowy ma ok. 65 m2 powierzchni mieszkalnej, obie sypialnie na piętrze mają skośne sufity, każda z nich posiada duży świetlik. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy domu.

Ceny wynajmu:
Przy rezerwacji na 3 -9 nocy 70,00 Euro / noc
Przy rezerwacji 10 nocy 65,00 Euro / noc
od rezerwacji 14 nocy 60,00 Euro / noc

W zestawie:
- nie martw się o pierwsze śniadanie
- dostępna jest wystarczająca ilość papieru toaletowego :-)
- Właściciel nie jest stale pod drzwiami lub co gorsza w domu
- W razie potrzeby można zapewnić wysokie krzesełko i łóżeczko dziecięce
- Pierwsza dostawa węgla do grillowania
- Pościel, ręczniki, ściereczki do herbaty
- Czyszczenie końcowe
- Koszty zużycia ogrzewanie, woda, prąd, śmieci

Miejsce do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Jezioro 20 kilometr

Wyciąg 3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 5 kilometr

Restauracja 2 kilometr

Centrum 0.045 kilometr

autobus 1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 90 kilometr

odległość do najbliższego dworca 10 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 15 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Ferienhäusle znajduje się w powiecie Heidenheim, należącym do gminy Steinheim am Albuch. Küpfendorf jest małym przysiółkiem, o charakterze wiejskim i rolniczym, otoczonym lasem na wysokości około 630 metrów. Po raz pierwszy wymieniona została w dokumentach w związku z klasztorem Neresheim w 1149 r. n.e. z nazwą Chirphendorf, która stała się nazwą naszego gospodarstwa.

Ku uciesze dzieci i kotów we wsi nie ma drogi przelotowej, a wszystkie ulice we wsi są wyciszone. Częściowo bardzo stare, zadbane osiedla rolnicze nadal charakteryzują wieś. Ludzie nadal rozmawiają i śmieją się ze sobą tutaj, wszystko jest bardzo spokojne. Mimo to Küpfendorf jest dość centralnie położony. Ok. 30 minut do Ulm nad pięknym Dunajem, ok. 30 minut do Aalen (miasto nad Limes), ok. 7 minut do Heidenheim z zamkiem Hellenstein i Wildparkiem i tylko 5 minut do centrum krateru (Steinheim).


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
pływanie
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

  • Zwrot kwoty za wynajem, po odjęciu opłaty anulacyjnej, jeśli odwołają Państwo rezerwację najpóźniej 4 dni przed planowanym przyjazdem, do godziny 12.00 czasu środkowo-europejskiego. W przypadku rezygnacji później niż 4 dni przed planowanym dniem przyjazdu, następuje zwrot 50% kwoty za wynajem, pomniejszony o koszty wynajmu za pierwszą noc i koszty opłaty anulacyjnej.

Pozostałe informacje:

Gmina Steinheim znana jest na całym świecie ze swojego położenia w środku kotliny krateru meteorytowego, który znajduje się nieco ponad kilometr od Küpfendorf. Słynny szlak turystyczny Albschäfer prowadzi prosto przez Küpfendorf do niecki krateru meteorytu.

Jakby tego było mało, dziwaczne skały dolomitowe, utworzone przez dawny bieg rzeki, w ciągu wieków przekształciły suchą dolinę na terenie gminy w legendarny Wental. Od 2010 roku interaktywna ścieżka przyrodnicza Wental prowadzi ze Steinheim przez Wental do Landhotelu Wental, który znajduje się już w dzielnicy Essingen.

Steinheim posiada bardzo duże lasy; lasy w powiecie Steinheim należą do Albuch, największego przylegającego obszaru leśnego w Szwabii. Las ten otacza Küpfendorf. Zabudowania gospodarcze i domy przysiółka ustawione są wokół centrum wsi z wiejską lipą. Wieś otoczona jest sadami, które przechodzą w łąki, a następnie w pola.

Wiele, wiele więcej widoków i cech szczególnych można znaleźć w sieci!


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2025


2 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2022

Steffen S. z Leipzig

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

uroczy dom wakacyjny

Piękny, spokojnie położony domek letniskowy. Dom jest ślicznie urządzony, wygodne łóżka, dobrze wyposażona kuchnia, bardzo mili i gościnni właściciele.
Czuliśmy się bardzo komfortowo i cieszyliśmy się naszym urlopem!

Maj 2022

Sabine S. z Ennepetal

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Łagodzenie stresu

Wystartowaliśmy w NRW i po 493 kilometrach byliśmy na miejscu
Przyjechaliśmy zestresowani z pracy, gospodarstwo Chirphendorf było dla nas idealne
Przejechane kilometry i stres zniknęły.
Zwiedzaliśmy miasto i kraj.
Jajka, dżem, bułki i woda mineralna były gotowe i pomogły nam na pierwszy raz.
Dziękujemy również w imieniu mojej matki
Pozdrawiam rodzinę Schmidt


Kontakt

Rodzina S. Busch

Rodzina S. Busch

Gospodarz od: 18.06.2021

czas odpowiedzi: poniżej 24h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 350509

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 73299204809

0049(0) 1714897802

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 350509

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 8 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/350509.htm


«s'Ferienhäusle z gospodarstwa Chirphendorf» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat