Rekomendacja: 100%
od ponad 4 lat online
Opis
Parter: (salon(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, klimatyzacja), otwarta kuchnia(stół jadalniany, płyta grzewcza, czajnik, kuchenka, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń), schowek(suszarka do prania, toaleta, pralka))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe(160 x 200 cm)), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka))
zestaw wypoczynkowy, łóżeczko dziecięce, taras na dachu, ogród(prywatny), meble ogrodowe, parking, basen(prywatny, na zewnatrz, otwarte od połowy maja do połowy września), krzesło dziecięce, Altana, plancha
Ten dom wakacyjny z naturalnego kamienia w Soturac charakteryzuje się schludnym designem i jest idealny dla dużej rodziny z dziećmi. Na zewnątrz znajduje się taras z planchą, idealny na długie i przyjemne letnie wieczory. Do dyspozycji Gości jest prywatny basen, w którym można zażywać orzeźwiających kąpieli. Dom wakacyjny sąsiaduje z innym obiektem, zapewniając prywatność i brak konieczności spotykania innych lokatorów.
To miejsce jest idealne na spacery i wędrówki. Można delektować się pysznymi daniami w restauracji oddalonej o 3,6 km. Możliwa jest również całodniowa wycieczka do Bergerac i Sarlat-la-Canéda.
Dom został odnowiony z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Klimatyzacja zapewnia przyjemny chłód w domu. Na parterze znajduje się salon z telewizorem, w którym można oglądać Amazon Prime i Netflix, otwarta kuchnia ze zmywarką i kuchenką mikrofalową do przygotowywania pysznych specjałów oraz schowek. Na piętrze znajdują się dwie piękne sypialnie i łazienka. Dzieci mogą spać spokojnie na łóżeczku. Dla Państwa wygody do dyspozycji jest pralka. Czeka na Państwa relaks i odpoczynek na łonie natury!
Po opuszczeniu obiektu należy pozostawić go w stanie, w jakim go zastano (czystość, zamknięte okiennice, drzwi i okna).
Basen jest czynny od połowy maja do połowy września.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Restauracja 3.6 kilometr
3.6 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
23 recenzje
Ocena ogólna
Bas
To miejsce było idealne na nasz rodzinny urlop, Dom jest przestronny, czysty i ładnie urządzony, Klimatyzacja była ratunkiem w gorące dni, Cieszyliśmy się odkrywaniem pobliskiego Bergerac i lokalnych szlaków turystycznych,
Chantal
Ogólnie rzecz biorąc, było to przyjemne doświadczenie, Nieruchomość była czysta i miała wszystko, czego potrzebowaliśmy, Okoliczne restauracje oferowały pyszne posiłki, a my cieszyliśmy się piękną wycieczką do Sarlat-la-Canéda,
Liesbeth
Mieliśmy wspaniały czas! Basen na świeżym powietrzu był orzeźwiający, a ogród był pięknym miejscem do relaksu. Czuliśmy się bardzo mile widziani przez gospodarzy, a ogólna atmosfera miejsca była uspokajająca i regenerująca.
Ivica
Urokliwy azyl! Widok na ogród z naszej sypialni był zachwycający, a my naprawdę doceniliśmy ciszę w okolicy. Jacuzzi było miłym akcentem, idealnym do relaksu po długim dniu zwiedzania.
Sam
Jaka perła! Odnowiona farmę była urocza i dobrze utrzymana. Szczególnie podobała nam się przestrzeń na zewnątrz i basen. To było idealne miejsce na relaks po dniu zwiedzania pięknej wsi.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 358043
Inne ogłoszenia Belvilla
Mauroux, Midi-Pireneje, Okzitanien
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Gavaudun, Akwitania, Nouvelle-Aquitaine
Sainte Croix, Südfrankreich, Francja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne we Francji
Domy i mieszkania wakacyjne w południowej Francji
Domy i mieszkania wakacyjne w Oksytanii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 358043
Ostatnia aktualizacja: 26.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/358043.htm
«Dom w Soturac z Prywatnym Basenem» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 23 recenzji oddanych przez gości.