Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
2 razy dodany do ulubionych
od ponad 4 lat online
Opis
Czeka na Państwa czysta natura, spokój i zwierzęta w tym naturalnym raju.
Pokój Merisier z dużym balkonem i miejscem do siedzenia na zewnątrz został nowo wybudowany latem 2021 roku. Znajduje się na prywatnym gospodarstwie w południowych Wogezach, w "Région des Mille Etangs" (Regionie 1000 Jezior) we francuskich południowych Wogezach, ok. 1,5 godziny jazdy samochodem od Bazylei i Freiburga i. B. Został wykończony z użyciem materiałów ekologicznych (naturalny tynk wapienny) oraz dużej ilości nieimpregnowanego drewna. Około Śniadanie (kawa lub herbata, chleb, masło, dżem, ser, owoce, sok owocowy, jogurt) jest wliczone w cenę i zostanie przyniesione do pokoju.
Z okna pokoju widać nasz wybieg dla koni i kóz, a także dziewiczą przyrodę oraz dalej las jodeł białych.
Do dużej prywatnej posiadłości należy jezioro kąpielowe o powierzchni 8000 m2, w którym można wspaniale pływać lub pływać łódką. Pomost kąpielowy z leżakami i parasolem zaprasza do opalania się. Tutaj można naprawdę pozwolić duszy odpocząć. Absolutna cisza w tym magicznym miejscu jest niezapomniana.
Pokój Wiśniowy można wynająć latem i zimą. Zimą ma on również wyjątkowy urok, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy jest z wielką miłością świątecznie dekorowany i ma zupełnie wyjątkowy charakter. Do różnych mniejszych ośrodków narciarskich można dojechać samochodem w około 40 minut. Ballon d'Alsace, La Bresse, Gérardmer, Gazon Rouge, Ventron itd.
Miejsce do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsce do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Usługi
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.001 kilometr
0.001 kilometr
Jezioro 0.001 kilometr
0.001 kilometr
Wyciąg 35 kilometr
35 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 4 kilometr
4 kilometr
Restauracja 7 kilometr
7 kilometr
Centrum 4 kilometr
4 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 120 kilometr
120 kilometr
odległość do najbliższego dworca 20 kilometr
20 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 20 kilometr
20 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Płaskowyż 1000 stawów (Région des milles étangs) znajduje się w południowych Wogezach. Jest to piękny rezerwat przyrody, który powstał przed laty w wyniku cofnięcia się ostatnich lodowców Wogezów. Już w XI wieku mnisi zaczęli spiętrzać wodę w wielu z tych jezior i wykorzystywać je do hodowli ryb. Tym samym region Mille Etangs zalicza się do obszarów chronionych dla zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Jest on częścią sieci obszarów chronionych Natura 2000 Unii Europejskiej.
Faucogney-et-La Mer to mała gmina z około 600 mieszkańcami w departamencie Haute-Saône w regionie Bourgogne-Franche-Comté. Należy do okręgu Lure i kantonu Mélisey
La Mer jest małą wioską. Pomiędzy małym miasteczkiem Faucogney a wioską La Mer jest około 5 km. Nasz wiejski dom położony jest pomiędzy tymi dwoma miejscami, w najwyższym punkcie (ok. 580 m n.p.m.) na wysokim płaskowyżu, dobry km od La Mer.
W Faucogney znajdą Państwo: biuro turystyczne, aptekę, lekarza, piekarnię, sklep mięsny, sklep z piwem niemieckim, mały sklep spożywczy, pocztę, bankomat, restaurację, warsztat samochodowy, kościół, itp. Latem w każdą sobotę od 16 do 20 w zabytkowym miasteczku Faucogney odbywa się targ z lokalnymi produktami.
W Mélisey (10 km) znajduje się większy belgijski supermarket (COLRUYT) z ładnym działem warzywnym i sprzedażą świeżego mięsa. W małym miasteczku Mélisey, położonym nad rzeką Ognon, znajdują się również różne inne sklepy, takie jak piekarnia, apteka, sklep mięsny, kwiaciarnia i kawiarnia. W Mélisey znajduje się również kilka restauracji. Niedaleko od Mélisey znajduje się pięknie położony basen ze zjeżdżalnią dla dzieci. Można również spędzić czas nad pobliską rzeką.
W środę rano w Mélisey odbywa się targ.
W niecałe 30 minut można dojechać samochodem do pięknego miasta Luxeuil-Les-Bains, gdzie znajduje się kąpielisko termalne, a różne restauracje zapraszają na posiłki. W lecie, we wtorkowe wieczory odbywa się targ z produktami regionalnymi, muzyką itp.
Istnieją różne możliwości wycieczek dla młodszych i starszych
Rowery (w tym rowery elektroniczne) można wypożyczyć w biurze turystycznym w Faucogney i w Mélisey.
Również zimą region ten ma swój szczególny urok. Niedaleko (ok. 45 minut jazdy samochodem) znajduje się wiele mniejszych terenów narciarskich, takich jak La Bresse, Ventron, Gazon-Rouge, Ballon d'Alsace itp. z wyciągami narciarskimi, trasami do wędrówek na rakietach śnieżnych, trasami do narciarstwa biegowego itp
Belfort, Besançon, Montbéliard, Epinal, Remiremont, Gérardmer, Mulhouse, Nancy, La Bresse są celami wycieczek, do których można dotrzeć w ciągu +/- 1 godziny.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 16:00 |
| Check-out: | 11:00 |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| W przypadku rezerwacji tylko dla jednej osoby, dzienna stawka jest obniżona o osiem euro (śniadanie wliczone w cenę dla 2 osób) |
Pozostałe informacje:
Twoi gospodarze to szwajcarska para ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi, którzy kochają naturę i spokój.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026
1 recenzja
Ocena ogólna
Lipiec 2022
Maikel V. z Amersfoort
Spokój, natura i luksus.
Na wzgórzu otoczonym lasem i nad jeziorem spędziliśmy 5 nocy w 'Chambre Merisier' z wyżywieniem włącznie. Denise i Urs są bardzo gościnnymi gospodarzami i uczynili z tego miejsca coś wyjątkowego. Jeśli szukasz spokoju, natury i trochę luksusu, to jest to miejsce do odwiedzenia. Luksus tkwi w śniadaniu i dobrze wykończonym pokoju z tarasem. Ponieważ ten pokój nie miał kuchni, zabraliśmy ze sobą małą elektryczną płytę grzewczą, która bardzo nam się przydała. Obawialiśmy się owadów, ale okazało się, że nie było to konieczne. Uważamy, że to miejsce z kotami, psem, kozami, koniami i żółwiem jest wyjątkowe, a Denise i Urs mogą być dumni z tego miejsca.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Urlop romantyczny
Kontakt
Pani D. Stadelmann
Jesteśmy szwajcarską parą w wieku 60 lat, która cieszy się spokojem i przyrodą z naszymi zwierzętami na tej pięknej posesji z własnym jeziorem kąpielowym Cieszymy się na przyjęcie gości, którzy dobrze czują się w ciszy i samotności, szanują przyrodę i chcą się zrelaksować podczas pobytu.
Gospodyni od: 31.05.2013
odsetek odpowiedzi: 80%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski, Griechisch
Numer obiektu: 361888
Inne ogłoszenia Pani D. Stadelmann
Faucogney-et-La Mer, Frank count, Francja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Landhaus Doppelzimmer mit Badesee
Domy i mieszkania wakacyjne we Francji
Domy i mieszkania wakacyjne w regionie Franche-Comte
Numer obiektu: 361888
Ostatnia aktualizacja: 11.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 7 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/361888.htm
«Landhaus Doppelzimmer mit Badesee» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.