Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Schoneveld

max.  6  Gości
85m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Rekomendacja: 100%

189 razy dodany do ulubionych

od ponad 15 lat online


Opis

Domek letniskowy to dom w zabudowie bliźniaczej w parku bungalowów około 300 metrów za wałem morskim. Jest w pełni wyposażony dla sześciu osób ze zmywarką, mikrofalówką i otwartym kominkiem. Do domu należą dwa tarasy i zielony trawnik. Posesja jest otoczona krzewami, ale nie jest ogrodzona. W aneksie znajduje się sauna, a w części mieszkalnej telewizor, radio i odtwarzacz DVD. Zapytania dotyczące wynajmu najlepiej kierować do u.voeckel (at) yahoo (dot) de.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
sauna sauna
kominek kominek
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

Centrum 2 kilometr

autobus 2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 160 kilometr

odległość do najbliższego dworca 5 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 24 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Dom ten położony jest w miejscowości Breskens w parku Bungalowpark Schoneveld. Na terenie parku znajduje się plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki. Restauracja i kręgielnia uzupełniają udogodnienia na miejscu. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów. Latem i w okresie wakacyjnym bezpośrednio na terenie obiektu otwarty jest mały supermarket. Można tu kupić świeże bułki, pyszne croissanty i gazety. Do wydm i plaży można dojść pieszo w 5 do 10 minut. Obok parku bungalowów znajduje się rozległy rezerwat przyrody Waterdunen z rozległymi przestrzeniami wody. Szerokie plaże zachęcają do krótszych lub dłuższych spacerów. Zarządzane pawilony plażowe znajdują się w różnych odległościach. Na plaży można puszczać latawce lub po prostu leżeć na piasku i cieszyć się słońcem i wiatrem. Okolica jest idealna na wycieczki rowerowe i wyprawy, co powiecie na Cadzand lub Knokke?
Breskens znajduje się w południowej Holandii na wybrzeżu Zeeuws-Vlaanderen i posiada doskonałą infrastrukturę turystyczną. Oferuje wszystko, czego można oczekiwać od ośrodka wypoczynkowego tej wielkości. W Breskens znajdziesz supermarkety, kawiarnie i restauracje, a także port jachtowy i rybacki. Można tu dostać świeżo złowione ryby, jak również smażone ryby z frytkami. Lokalne muzeum oferuje ciekawe spojrzenie na kulturę mieszkańców wybrzeża. Wycieczki do ławic fok w rzece Westerschelde, poszukiwanie skamielin na plaży lub obserwacja ptaków wędrownych stanowią ciekawe urozmaicenie pobytu.
Wycieczka promem prowadzi do Vlissingen na półwyspie Walcheren. Z przystani promowej można dojechać autobusem do pięknego miasta Middelburg. Słynny nadmorski kurort Domburg i mniejsza Oostkapelle również zapraszają do odwiedzenia.
Dla miłośników sztuki i kultury idealne są w Belgii miasta Gandawa i Brugia. Można do nich dotrzeć w około 1 godzinę samochodem, a z portu promowego w Breskens kursuje również autobus do Brugii. Znajdują się tam liczne muzea i kościoły do zwiedzania. Absolutną atrakcją w Gandawie jest "Ołtarz Gandawski" Jana van Eycka w malowniczej Brugii ze swoimi średniowiecznymi budynkami i kanałami, które zachęcają do spacerów i podziwiania. Nie przegap marmurowego posągu "Madonna z Dzieciątkiem" Michała Anioła w kościele Matki Boskiej.
Wybierz się w odkrywczą podróż!


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
jazda konna
pływanie
surfing
tenis
siatkówka
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 6 tygodni przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Cena wynajmu zależy od sezonu.
Podatek od gości wynosi 1,95 € za osobę za noc.

Pozostałe informacje:

Opłaty serwisowe są wliczone w ceny.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2026


4 recenzje

Ocena ogólna

4,1 na 5
3.9 Wyposażenie
4.0 Cena/świadczenia
3.9 Serwis
4.7 Położenie
3.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Czerwiec 2022

Rita G. z Wallerfangen

1,6 1 1 1 4 1
Pokaż Niemiecki

Nicht gut

To dom letniskowy w ogóle nam się nie spodobał, jest dla nas zniszczony. Brak leżaków. Meble ogrodowe są z twardego plastiku, były bardzo brudne, najpierw trzeba je było wyczyścić. W salonie jest spalony otwarty kominek bez zabezpieczeń. Sauna nie działała. Umywalka w łazience była zatkana. Grill również nie nadawał się do użytku, był brudny. Działka jest tylko częściowo otoczona żywopłotem.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem

Maj 2022

Cathrin T. z Freiburg

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Schönes Ferienhaus

Dom znajduje się w spokojnym ślepej uliczce w starszej części parku wypoczynkowego. Mimo że jest to bliźniak, nie ma się żadnego kontaktu z sąsiadami. Działka jest bardzo duża i nie zagląda się na nią. Dla posiadaczy psów byłoby idealne, gdyby była jeszcze ogrodzenie z przodu od strony ulicy. Meble ogrodowe są dostatecznie dostępne, a także dom i kuchnia są bardzo dobrze wyposażone. Wszystko jest bardzo czyste i zadbane! Drogi są krótkie i można dotrzeć na plażę w kilka minut. Kontakt z Panią Vöckel był również świetny. Zdecydowanie polecam!

Wrzesień 2019

Dagmar F. z Düsseldorf

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

świetne wakacje z psem

Byliśmy tam teraz po raz drugi i czuliśmy się świetnie. Krótka droga do plaży, wszystko bardzo zadbane i raj dla psów.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Lipiec 2012

Steffi z Landgraaf

4,5 4.5 4.9 4.8 4.9 3
Pokaż Niemiecki

super

Mieliśmy tutaj świetne wakacje. Dom położony jest w spokojnym zakątku parku, 10 minut piechotą od plaży. Po prostu fantastycznie.

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Urlop bez samochodu, Dla singli, Plażowanie, Urlop romantyczny

Otoczenie obiektu: super ruhig und doch lebhaft

Możliwości spędzania czasu: alles was man fuer den Strand braucht

Możliwości dokonania zakupów: sehr central gelegen


Kontakt

Pani U. Vöckel

Pani U. Vöckel

Życzymy Państwu miłego pobytu i dobrego wypoczynku.

Gospodyni od: 26.07.2010

czas odpowiedzi: poniżej 24h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski

Numer obiektu: 37883

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 221 626258

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 37883

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 15 lat, 7 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/37883.htm


«Domek letniskowy Schoneveld» uzyskał ocenę 4.1 (w skali od 1 do 5) na podstawie 4 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat