Powrót
Szukaj

Vila Klarici

max.  5  Gości
250m²
3 Sypialnie (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



2 razy dodany do ulubionych

od ponad 4 lat online


Opis

Villa Roza nosi imię praprababci i może pomieścić do 8 osób.
Na parterze znajdują się dwie części mieszkalne; pierwszy o nazwie „K litu” służy do spotkań towarzyskich zgodnie z naszą tradycją przy muzyce, przy stole bilardowym i tenisie stołowym. Druga strefa dzienna „Lawenda” jest zorientowana na relaks i dobre samopoczucie, aw niej można korzystać z jacuzzi.
Dużą kuchnię, połączoną z dwoma częściami mieszkalnymi, z głębi serca nazywamy „Kuchnią nonny Ady”, która była doskonałym kucharzem typowej lokalnej tradycji kulinarnej fuji i gnocchi. Nauczyła nas też zbierać szparagi i grzyby, które w naszym regionie są ogólnodostępne i które składają się na renomę naszych kulinarnych specjałów.
Kuchnia w stylu rustykalnym, w pełni umeblowana, zawiera wszystkie niezbędne sprzęty do najsmaczniejszych posiłków i posiada duży stół do przyjemnych wspólnych kolacji.
Z jednej strony domu, a dokładniej na piętrze nad pokojem zabaw, wewnętrzne schody prowadzą do sypialni.
Na pierwszym piętrze znajduje się pokój dwuosobowy "Malvazija", którego nazwa pochodzi od szczepu Malvazija, który rośnie w naszym regionie razem z muskatem. W okładce znajduje się kolejny pokój dwuosobowy „Lastavice”, którego nazwa pochodzi od jaskółek, które są naszymi częstymi gośćmi w ciągu roku.
Z pokoi roztacza się widok na drzewa oliwne, winnice i basen.
Z kolei na piętrze nad kuchnią znajduje się salon "Nonno Jure" z dostawką dla dwóch osób i zabytkowym kominkiem. Z salonu „Nonno Jure” jest dostęp do zadaszonego „Tarasu Sterna”, charakteryzującego się autentyczną istryjską studnią i dostępem do basenu.
Z salonu "Jure" drewniane schody prowadzą do znajdującego się na poddaszu pokoju "Skrinja od nonna Marije", ozdobionego zabytkowymi belkami stropowymi i dwoma oddzielnymi łóżkami.
Każda sypialnia ma własną łazienkę z toaletą i prysznicem.
Dom posiada telewizję satelitarną, klimatyzację w każdej sypialni, a także ogrzewanie.
Na zewnątrz można korzystać z zadaszonego tarasu z grillem i zabytkowym kamiennym stołem.
Istnieje możliwość gry w siatkówkę, a dla najmłodszych jest huśtawka i mała zjeżdżalnia.
Basen z leżakami i parasolami to idealne miejsce do cieszenia się słońcem i spokojem otaczającej przyrody.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 16 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr

Restauracja 0.3 kilometr

Centrum 7 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 21 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Willa znajduje się w malowniczej miejscowości Klarići, zaledwie kilka kilometrów od Vodnjan i zamku w Savičenta.
Został zbudowany w tradycyjny sposób, z kamienia, przed 1900 rokiem i został odnowiony w 2023 roku.
W odległości 200 metrów od domu znajduje się słynna rustykalna Istria Konoba Klarići.
Znane miasta, takie jak Pula, Rovinj, Vrsar, Poreč lub Motovun oraz Park Narodowy Brijuni są w zasięgu ręki, co pozwala na niezapomnianą wizytę. Wiele ścieżek rowerowych zadowoli również miłośników rowerów górskich czy miejskich.
Na zewnątrz można korzystać z zadaszonego tarasu z grillem i zabytkowym kamiennym stołem.
Istnieje możliwość gry w siatkówkę, a dla najmłodszych jest huśtawka i mała zjeżdżalnia.
Basen z leżakami i parasolami to idealne miejsce do cieszenia się słońcem i spokojem otaczającej przyrody.
Istnieje możliwość zorganizowania wycieczek konnych, jedzenia z dostawą do domu, prywatnych wycieczek po Istrii, a miejsce do cumowania łodzi do 10 m jest dostępne na Riwierze Brijunka w Štinjan naprzeciwko Parku Narodowego Brijuna.
Zwierzęta są mile widziane. Zdradzimy Ci mały sekret: sami właściciele domu i ich zwierzęta domowe spędzają co roku kilka tygodni w lecie i zimie w tym rodzinnym domu i są zadowoleni, że mogą Cię gościć, a zwłaszcza zapoznać z naszym regionem i naszymi zwyczajami . Powitanie!


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
pływanie
nurkowanie
siatkówka
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 500 €
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma DAH Istra doo
Firma I. Vacation

Firma I. Vacation

Gospodarz od: 10.04.2018

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 6h

Kontakt w językach: Angielski, Francuski

Numer obiektu: 378849

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 0913631111

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Firma I. Vacation

Pokaż wszystkie obiekty z Firma I. Vacation

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 378849

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/378849.htm

Firma Istra Vacation

Ciscuttijeva 15

52100 pula

00385(0) 913631111

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat