Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
30 razy dodany do ulubionych
od ponad 3 lat online
Opis
Zeekroft to przytulny i komfortowy dom wakacyjny położony w niewielkiej odległości od plaży, morza i wydm. Dom jest przeznaczony dla czterech osób (zwierzęta domowe i maksymalnie dwie dodatkowe osoby na życzenie) i dysponuje dobrze wyposażoną kuchnią, pralką, centralnym ogrzewaniem oraz piecem opalanym drewnem
Wydmy po drugiej stronie drogi są obszarem Natura 2000.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 1.5 kilometr
1.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 3 kilometr
3 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 3 kilometr
3 kilometr
autobus 2 kilometr
2 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 30 kilometr
30 kilometr
odległość do najbliższego dworca 7.6 kilometr
7.6 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 11 kilometr
11 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Hotel Noordwijk light jest położony pośród pól tulipanowych, 20 minut jazdy samochodem od lotniska Schiphol, Lejdy i Hagi. Piękne muzea Amsterdamu znajdują się w odległości 35 minut jazdy samochodem
Do spokojnej, piaszczystej plaży można dojść spacerem w ciągu 10 minut. Do przytulnych klubów plażowych w Noordwijk można dojechać rowerem w 10 minut.
Zandvoort, gdzie odbywa się Formuła 1, jest oddalony o 20 minut jazdy samochodem.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Kaucja: | 200 € |
| Reszta zapłaty: | 4 tygodnie przed przyjazdem |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
- Zwrot kwoty za wynajem, po odjęciu opłaty anulacyjnej, jeśli odwołają Państwo rezerwację najpóźniej 4 dni przed planowanym przyjazdem, do godziny 12.00 czasu środkowo-europejskiego. W przypadku rezygnacji później niż 4 dni przed planowanym dniem przyjazdu, następuje zwrot 50% kwoty za wynajem, pomniejszony o koszty wynajmu za pierwszą noc i koszty opłaty anulacyjnej.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 09.03.2026
1 recenzja
Ocena ogólna
Sierpień 2024
Nicole S. z Geseke
Cena/jakość wspaniała
Spędziliśmy piękne wakacje w tym domku. Wyposażenie było doskonałe, wszystko, co potrzebne, było dostępne. Mogliśmy zabrać naszego psa, a działka była ogrodzona. Mieliśmy wystarczająco dużo miejsca, a wszystko było czyste. Do plaży prowadził ładny spacer przez las i wydmy. Panie Kees, który dba o wszystkich, był super przyjazny, odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące okolicy i nawet zapewnił nam prywatne miejsce parkingowe w Noordwijku, tuż przy plaży, co zaoszczędziło nam dużo czasu, stresu i kosztów. Poza tym zamówiliśmy błękitne niebo i takie dostaliśmy. Mieliśmy wspaniałe, relaksujące wakacje tam, a Holandię można z czystym sumieniem polecić. Chętnie wrócimy. Pozdrowienia z Niemiec.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie
Kontakt
Pan K. Imthorn
Zeekroft jest mój, Remco van der Kroft. Mieszkam w Polsce, a Zeekroft jest moim domem, gdy jestem w Holandii. Moje dzieci mają tam swoje wspomnienia z dzieciństwa. Aby zapewnić najemcom odpowiednią obsługę, osobą kontaktową w Noordwijk jest Kees Imthorn, właściciel Koele Costa (na plaży, 0 minut jazdy rowerem od Zeekroft). Mój numer telefonu to +48 510 020 007
Gospodarz od: 22.05.2022
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki
Numer obiektu: 392183
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Noordwijkerhout, Holandia, Europa
Noordwijk, Holandia, Europa
Noordwijk, Holandia, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 392183
Ostatnia aktualizacja: 13.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/392183.htm
«Zeekroft» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.