Powrót
Szukaj

Dom wakacyjny w Marche-en-Famenne z ogrodem

max.  8  Gości
160m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 3 lat online


Opis

Parter: (salon(TV(digital, Miedzynarodowe kanały telewizyjne), stół jadalniany, kominek, zestaw wypoczynkowy), otwarta kuchnia(bar(bar), czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy(filter, pads), piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), sypialnia(łóżko 2-osobowe(160 x 200 cm)), łazienka(duża wanna, 2x umywalka), toaleta, schowek(suszarka do prania, pralka))

Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm)), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))

łóżeczko turystyczne, ogrzewanie(centralne), taras, ogród, meble ogrodowe, grill, parking, krzesło dziecięce

Przytulny dom wakacyjny w belgijskiej prowincji Luksemburg posiada kominek. Lokalizacja zachęca do relaksu i obcowania z przyrodą. Idealny dla rodziny lub przyjaciół.

Wybierz się na miły spacer po regionie lub odwiedź pobliskie centrum Marche-en-Famenne. Znajdziesz tu różne ładne sklepy, supermarket z artykułami codziennego użytku i restauracje, w których możesz miło spędzić wieczór na kolacji. W pobliżu znajduje się granica z sąsiednim Luksemburgiem, więc zdecydowanie warto spędzić dzień w stolicy o tej samej nazwie. Po dniu pełnym wrażeń miło jest wrócić do tej komfortowej rezydencji.

Jeśli nie masz ochoty na wieczorny posiłek poza domem, możesz przygotować swój ulubiony posiłek w dobrze wyposażonej kuchni lub skorzystać z grilla. Domek przyjazny dzieciom wyposażony jest również w pralkę i suszarkę.

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
kominek kominek

Na zewnątrz

ogród
miejsce na grill
miejsce parkingowe
korty tenisowe
taras

Łazienka

Łazienka

Łazienka 1

łazienki i z prysznicem i z wanną

Łazienka

toalety 1


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
piec
czajnik
ekspres do kawy
toster
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

telewizor
pralka
suszarka
łóżeczko dziecięce
krzesełko dziecięce
W-LAN
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 8

4Pokoje dwuosobowe 4Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 1 kilometr

autobus 0.2 kilometr

odległość do najbliższego dworca 0.9 kilometr



Możliwości spędzania czasu

tenis

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 43 dni przed datą przyjazdu.

Nie można bezpłatnie anulować ostatecznej rezerwacji. Im bliżej daty przyjazdu, tym większe koszty są ponoszone. Dlatego koszty anulowania są naliczne w następujący sposób:
•do 43 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 0% ceny pobytu;
•od 42 do 29 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 40% ceny pobytu;
•od 28 do ostatniego dnia (włącznie) przed datą przyjazdu: 90% ceny pobytu; oraz - w przypadku późnego odwołania lub niepojawienia się, 100% pobytu zostanie obciążone kosztami.


Pozostałe informacje:

Rezerwacje dla grup osób poniżej 20 lat są niedozwolone
Organizowanie imprez studenckich, wieczorów kawalerskich/panieńskich lub innych imprez tego typu jest w tym domu zabronione
Ten dom wakacyjny jest dostępny wyłącznie dla celów rekreacyjnych. Rezerwacje w imieniu firm zostaną anulowane i zostaną naliczone ewentualne koszty anulowani


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


1 recenzja

Ocena ogólna

2,9 na 5
2.9 Wyposażenie
2.9 Cena/świadczenia
2.9 Serwis
2.9 Położenie
2.9 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Joël Kooistra

2,9 2.9 2.9 2.9 2.9 2.9
Pokaż Angielski

Mieliśmy dobry tydzień w Ardenach. Jak na tę cenę, to był bardzo dobry dom. Było kilka rzeczy, które mogłyby być lepsze, np. w kuchni było trochę brudno. A także odpływ prysznica na górze nie działał dobrze. Reklamowano również saunę, ale ta też nie działała. Ogólnie jednak spędziliśmy fajny czas i nie mamy na co narzekać.


Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 393691

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 393691

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 10 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/393691.htm


«Dom wakacyjny w Marche-en-Famenne z ogrodem» uzyskał ocenę 2.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat