Rekomendacja: 100%
od ponad 3 lat online
Opis
Parter: (pokój wypoczynkowy(kominek), jadalnia(kominek), kuchnia(piekarnik, zmywarka do naczyń, zamrażarka), toaleta(toaleta), pomieszczenie gospodarcze)
Na 1 piętrze: (sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe, prysznic, umywalka), sypialnia z łazienką(2x łóżko 1-osobowe, prysznic, umywalka, bidet), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, duża wanna, umywalka, bidet), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, duża wanna, umywalka, toaleta, bidet), toaleta(toaleta))
2x łóżko 1-osobowe, pralka, podwórze(prywatny, ogrodzony), ogród, meble ogrodowe, grill, stół do tenisa stołowego, stół do bilarda
Le Vieux Château jest wiejskim domem z 17 wieku w regionie Nivernais, w Burgundii. Został z prostotą odrestaurowany i posiada zachowany, starodawny urok, dzięki ładnemu kominkowi w salonie. Wnętrza z belkami w suficie i ściany są bardzo przytulne, podczas gdy ogród wielkości 3000m, sad owocowy i dziedziniec oferują wiele miejsca na zabawy w naturze, na powietrzu. Tutaj wygodnie może przebywać 10 osób: atrakcje Le Vieux Château są nowoczesne z dobrze wyposażoną kuchnią i dużą ilością przestrzeni: 5 sypialni, 4 łazienki, salon (50m2), jadalnia (40m2)... Stoi na zewnątrz wioski Moussy i 11km od Prémery, gdzie znaleźć można supermarket, masarnię i piekarnię, plus kilka restauracji. Portes du Morvan, jedne z najładniejszych parków natury we Francji, nie są daleko; można odpocząć w chłodnym jeziorze czy skosztować wspaniałych, lokalnych specjalności na zakończenie wędrówki w tym interesującym regionie.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 4
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 8
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 11 kilometr
11 kilometr
Restauracja 5 kilometr
5 kilometr
Centrum 11 kilometr
11 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
2 recenzje
Ocena ogólna
Sébastien Bataille
Podróż w przeszłość
Marielle Faas
Mieliśmy wspaniały wakacje w Moussy. Chociaż trochę się naszukaliśmy, gdy już znaleźliśmy zamek, mogło rozpocząć się wielkie przyjemność. Właściciel był bardzo przyjazny i pomocny. Przestrzeń wokół zamku i spokój były tak wspaniałe! Sad z różnymi pysznymi owocami był również bardzo przyjemny. Łóżka były w porządku, było więcej niż wystarczająco naczyń i sztućców. Dostępnych było wystarczająco ręczników. Bardzo nam się podobało!
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 398571
Inne ogłoszenia Belvilla
Nièvre, Francja, Europa
Nièvre, Francja, Europa
Nièvre, Francja, Europa
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne we Francji
Domy i mieszkania wakacyjne w Burgundii
Numer obiektu: 398571
Ostatnia aktualizacja: 23.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/398571.htm
«Dwór w Burgundii blisko Parku Morvan» uzyskał ocenę 4.1 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.