Allegra Appenzell
od ponad 3 lat online
Opis
Mieszkanie wakacyjne spełnia wszelkie życzenia, szczególnie odpowiednie dla 2 osób. Masz do dyspozycji ponad 60 m2. Piękny, duży salon, elegancko umeblowany, z wbudowanym kącikiem jadalnym i przytulną kuchnią, razem 35 m2. W salonie znajduje się także nowy telewizor z Swisscom TV Box, Netflixem i oczywiście darmowym WLAN. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada własny ogród, miejsce do siedzenia i piękny widok na zieleń oraz cudowną panoramę uroczej krajobrazu Appenzeller. Bodensee również się przywita. Sypialnia jest bardzo przestronna, 14 m², i jest przytulnie urządzona. Piękne ściany z rekuperowanego drewna dają poczucie przytulności. Ta atmosfera kontynuowana jest w łazience. Wszystko jest nowiutkie i doskonale wyposażone. Na korytarzu do Państwa dyspozycji są pralka i suszarka bębnowa. Znajdują się tam również 2 materace, na wypadek gdyby chcieli Państwo użyć mieszkania w 4 osoby (dodatkowa osoba za dopłatą 20 CHF za każdą).
Zamknięty garaż znajduje się bezpośrednio obok apartamentu i jest do Państwa dyspozycji. Jest także wyposażony w gniazdko umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych, za niewielką opłatą dodatkową. Wszelkie rowery można umieścić na boku w Państwa garażu, gdzie będą bezpieczne.
Cieszymy się bardzo, mogąc powitać Państwa w naszym domu. Mieszkamy nad apartamentem wakacyjnym i z niecierpliwością oczekujemy wielu interesujących spotkań z całego świata.
Miejsce do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsce do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 27.4 kilometr
27.4 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr
0.2 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 0.1 kilometr
0.1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 95.5 kilometr
95.5 kilometr
odległość do najbliższego dworca 0.2 kilometr
0.2 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Mieszkanie wakacyjne Allegra Appenzell jest centralnie położone w zabytkowej miejscowości Trogen. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się komunikacja miejska. Mieszkanie wakacyjne posiada własny boks garażowy, wliczony w cenę. Istnieje możliwość ładowania e-samochodów i e-rowerów. Jest to dostępne za niewielką dopłatą.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 10:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 1260 CHF |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Pełna cena wynajmu jest płatna w momencie dokonywania rezerwacji. Nie ma żadnej kaucji. Media, z wyjątkiem energii elektrycznej dla e-samochodów i e-rowerów, są wliczone w stawkę dzienną. |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 14 dni przed datą przyjazdu.
Anulowanie do 14 dni przed rozpoczęciem wakacji bez kosztów. Następnie do 7 dni przed rozpoczęciem wakacji należy zapłacić 50% kosztów. Od 6 dni przed rozpoczęciem wakacji należy zapłacić PEŁNĄ kwotę.
Pozostałe informacje:
Trogen jest wspaniałym punktem wyjścia do rekreacyjnych, wspaniałych wędrówek. Z Hohe Buche roztacza się wymarzony widok na wszystkie góry. Do Gäbris można również łatwo dotrzeć z Trogen. Popularna góra do uprawiania turystyki pieszej i kolarstwa górskiego. Przytulne górskie restauracje zapraszają wszędzie.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 28.02.2026
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Allegra Appenzell
Pani M. Schmid
Od kilku lat wynajmuję mieszkania wakacyjne w swoich domach (wcześniej w Chur i Schwellbrunn). Uwielbiam poznawać nowych ludzi i dawać im znać o urokach mojego środowiska życia. Lubię poznawać ludzi z całego świata Pracuję częściowo na własny rachunek i mieszkam w jednym domu.
Gospodyni od: 04.09.2022
Kontakt w językach: Niemiecki
Numer obiektu: 405802
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Szwajcarii
Domy i mieszkania wakacyjne we wschodniej Szwajcarii
Numer obiektu: 405802
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/405802.htm