Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 3 lat online
Opis
Dom wakacyjny, zbudowany w 2014 roku i wyremontowany w 2020 roku, jest połową domu bliźniaczego i jest nowocześnie urządzony. Działka znajduje się na obrzeżach miejscowości. Rezydencja jest popularna również ze względu na widok z posesji na lasy oraz spokojne i słoneczne położenie. Do wyłącznej dyspozycji dostępne są: trawnik do opalania, parasol przeciwsłoneczny, możliwość grillowania, taras, meble ogrodowe i miejsce na ognisko.
Położenie
Balatonkeresztúr. Dom wakacyjny znajduje się na zamkniętej posesji ogrodowej o powierzchni 600 m2 z łąką, krzewami i drzewami, otoczonej płotem i żywopłotem. Wynajmujący nie mieszka w najmowanym domu ani na terenie posesji.
Dojazd bezpośrednio z głownej ulicy. Parking (na 3 samochody os.) na posesji.
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. Zabawki dla dzieci, krzesełko dla dziecka, dostęp do internetu (WLAN), żelazko, pralka i suszarka do ubrań. Odbiór telewizji odbywa się przez satelitę.
Dla Państwa bezpieczeństwa obiekt wyposażony jest w czujnik dymu.
Wellness
Sauna i jacuzzi.
Czas wolny
2 rowery.
Psy
tak, EUR 5.00/zwierze/dzien.
Odległości
Zakupy 600 m, restauracja 800 m. Dworzec w Balatonmáriafürdő 600 m. Linia kolejowa 600 m. Plac zabaw 800 m. Latem: Możliwość kąpieli 600 m w Balatonmáriafürdő (plaża 600 m w Balatonmáriafürdő). Wędkowanie, sporty wodne po 600 m w Balatonmáriafürdő.
Podział wnętrza
Dom wakacyjny, 2 piętra, 5 pokoi (w tym 3 sypianie), 110 m2, łącznie 10 łóżek (w tym 2 dostawki).
Pomieszczenia
Wejście do domu wakacyjnego znajduje się im Erdgeschoss i prowadzi przez schody zewnętrzne i taras o powierzchni 20 m2 bezpośrednio do korytarza.
Parter: Sypialnia (12 m2) z 1 łóżkiem dwuosobowym. Salon (15 m2, pokój przechodni) z 2 dostawkami na dwuosobowej rozkładanej sofie, kącikiem wypoczynkowym, TV i dostępem do tarasu. Kuchnia (8 m2) z kącikiem jadalnianym (5 miejsc), kuchenką elektryczną (kuchenką indukcyjną, 4 płytek), piekarnikiem, okapem, zmywarką, lodówką (200 l, zamrażalnik), mikrofalówką, ekspresem do kawy, tosterem, czajnikiem elektrycznym i pralką. Łazienka (5 m2) z prysznicem, 1 umywalką, WC, suszarką do włosów i oknem.
1. piętro: Pokój wypoczynkowy z 1 łóżkiem dwuosobowym, kącikiem wypoczynkowym i TV. Sypialnia (12 m2) z 1 łóżkiem dwuosobowym i dostępem do balkonu. Sypialnia (12 m2) z 1 łóżkiem dwuosobowym. Łazienka (7 m2) z prysznicem, 1 umywalką, WC, suszarką do włosów i oknem.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: sauna, dostęp do Internetu, rower, klimatyzacja, miejsce parkingowe, sauna, whirlpool, prąd, gaz, woda, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa, ręczniki do rąk, Wi‑Fi (WLAN).
koszty dodatkowe - koszty na miejscu: obligatoryjnie: opłata klimatyczna zgodnie z taryfą miejscową.
Kaucja: 100 EUR/obiekt
numer licencji lub rejestracji: MA20017952
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 2
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Restauracja 0.8 kilometr
0.8 kilometr
odległość do najbliższego dworca 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
2 recenzje
Ocena ogólna
Klaus E.
BARDZO przyjazny i gościnny właściciel
krótkie odległości do bardzo ładnego kąpieliska nad Balatonem
bardzo przytulna mała restauracja z węgierską domową kuchnią w pobliżu, a także przyjemny bar koktajlowy ... wszystko w odległości spaceru sprawiło, że wakacje były bardzo przyjemne
Klaus E.
BARDZO przyjazny i gościnny właściciel
krótkie odległości do bardzo ładnego kąpieliska nad Balatonem
bardzo przytulna mała restauracja z węgierską domową kuchnią w pobliżu, a także przyjemny bar koktajlowy ... wszystko w odległości spaceru sprawiło, że wakacje były bardzo przyjemne
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 410429
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Balatonkeresztúr, Balaton, Węgry
Balatonkeresztúr, Balaton, Węgry
Somogy, Węgry, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Balatonkeresztúr, Balaton, Węgry
Balatonmáriafürdö, Balaton, Węgry
Balatonmáriafürdö, Balaton, Węgry
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne na Węgrzech
Domy i mieszkania wakacyjne na Balatonie
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 410429
Ostatnia aktualizacja: 22.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 5 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/410429.htm
«Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Balatonkeresztúr» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.