Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
14 razy dodany do ulubionych
od ponad 3 lat online
Opis
Zapraszamy na wakacje do domu wakacyjnego Kranichblick. Podzielony na 2 połówki - Glück i Freiheit (każda ok. 75m²), dom oferuje miejsce dla łącznie 10 osób (plus małe dzieci).
W dwóch połówkach domu - "Freiheit" po lewej i "Glück" po prawej - czeka na Ciebie jasna, duża część dzienna z otwartą kuchnią i szerokim widokiem na pola. Kuchnia jest oczywiście wyposażona w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, dużą lodówko-zamrażarkę i inne udogodnienia, dzięki czemu można cieszyć się relaksującymi posiłkami przy dużym stole.
Kominek zapewnia przytulne ciepło w chłodne dni. Z części dziennej można wyjść na taras i do dużego ogrodu.
Telewizor Smart TV odbiera telewizję satelitarną, a soundbar Bluetooth umożliwia słuchanie radia i muzyki.
Oprócz łazienki z prysznicem i WC na parterze, na piętrze znajduje się kolejna łazienka z prysznicem i WC. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie dla 2 osób każda z możliwością dostawienia łóżeczka dziecięcego
Każda połowa domu ma 2 miejsca parkingowe i pralkę.
W obu połówkach domu dostępnych jest 8 rowerów, które można zobaczyć na stronie Ferien-Kranichblick.de.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Miejscowość i położenie obiektu
Dom wakacyjny Kranichblick znajduje się w małej, spokojnej wiosce Groß Schwansee w północno-zachodniej Meklemburgii. Krótki spacer o długości około 900 metrów prowadzi przez ładną wioskę i przez pole do naturalnej plaży.
Tutaj można cieszyć się ciszą i spokojem oraz morskim powietrzem, jeździć na rowerze lub spacerować wzdłuż nadmorskiej ścieżki - być może nawet pojechać rowerem do Travemünde lub Boltenhagen.
Istnieje wiele miejsc na wycieczki: piękne hanzeatyckie miasta Lubeka i Wismar są w zasięgu ręki (40 km każde), a w okolicy znajduje się wiele dworków i kościołów do zwiedzania. W zależności od pory roku można cieszyć się widokiem świecących pól rzepaku, maków i chabrów oraz po prostu relaksującą przestrzenią dużych pól.
Na wycieczkach można spotkać nie tylko żurawie, bażanty i jelenie, ale także od czasu do czasu na polach za domem.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 1 tydzień przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Dzieci w wieku do 10 lat nie podlegają dodatkowej opłacie. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać wiek dzieci. |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Jeśli zmuszeni są Państwo do odwołania pobytu w Kranichblick i muszą anulować swoją rezerwację, postaramy się oczywiście wynająć mieszkanie na nowo. Jeżeli nie uda się nam tego w pełni osiągnąć, obowiązują następujące terminy anulacji: - do 6 miesięcy przed rozpoczęciem podróży anulacja bezpłatna - od 6 do 2 miesięcy przed rozpoczęciem podróży 50% wynegocjowanego czynszu najmu - 2 miesiące do 14 dni przed rozpoczęciem podróży 75% wynegocjowanego czynszu najmu - 14 dni przed rozpoczęciem podróży 90% wynegocjowanego czynszu najmu. W każdym przypadku zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 40,00 €.
Pozostałe informacje:
W sezonie 22.6. - 2.9.23 przyjazd i wyjazd możliwy jest tylko w weekendy.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 18.03.2026
2 recenzje
Ocena ogólna
Wrzesień 2025
Manuela G. z Radeberg
Wszystko w porządku
Kiedy wchodzi się do domu, zaczyna się urlop. W całym domu jest wszystko, a zwłaszcza kuchnia jest doskonale wyposażona.
Drewno na kominek jest gotowe.
Rowery są dostępne dla dużych i małych. Bardzo hojnie ze strony wynajmujących.
Na pewno wrócimy.
Bardzo dziękujemy za to piękne miejsce.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Plażowanie, Urlop romantyczny
Październik 2023
Gerlinde & Martin N. z Bielefeld
Dom Wolności to oaza komfortu.
Piękny domek letniskowy położony w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, który spełnia wszelkie oczekiwania. Jest urządzony z miłością i gustem. Wszystko, czego potrzebujesz na udany pobyt wakacyjny, jest dostępne w zakresie wyposażenia. Widok z tarasu na przyrodę jest prawdziwą przyjemnością, można tam zjeść śniadanie przy słonecznej pogodzie.
***** Nasza szczera rekomendacja,
na pewno tu wrócimy *****
Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Dla singli, Plażowanie, Urlop romantyczny
Odpowiedź Pani B. Sommerfeld:
Wow - was für eine tolle Bewertung, vielen lieben Dank !
Ich möchte das auch gern zurückgeben, Sie waren echte 5-Sterne-Gäste, und wir freuen uns auf ein Wiedersehen !
Herzliche Grüße, Brigitte S.
Kontakt
Pani B. Sommerfeld
Tuż obok mieszka Brigitte Sommerfeld, doświadczona właścicielka, która zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania!
Gospodyni od: 07.01.2023
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski, Hiszpański
Numer obiektu: 419939
Inne ogłoszenia Pani B. Sommerfeld
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Schleswig-Holstein
Domy i mieszkania wakacyjne nad Bałtykiem
Rodzaje urlopu: Dla rodzin
Numer obiektu: 419939
Ostatnia aktualizacja: 18.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 2 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/419939.htm
«Freiheit» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.