Powrót
Szukaj

Urlop nad Bałtykiem w Lütow

max.  4  Gości
45m²
1 Sypialnia (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



od ponad 3 lat online


Opis

Czy chcieliby Państwo spędzić urlop w nowo wyremontowanym mieszkaniu wakacyjnym w zacisznym miejscu przy Achterwasser na wyspie Uznam? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy Państwu nasze mieszkanie wakacyjne w Lütow, na terenie rezerwatu przyrody Gnitz, do wypoczynku i relaksu. Zapraszamy również do przyprowadzenia psa. Sprzątanie jest wliczone w cenę, podobnie jak miejsce parkingowe. Pościel i ręczniki nie są dostępne, ale mogą być dostarczone za dodatkową opłatą. Do dyspozycji mają Państwo osobne wejście do kwatery, amerykański pokój dzienny z nowoczesnymi meblami, TV i przytulną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym i stołem jadalnym, a także sypialnię z szafą, rozkładaną sofą i łóżkiem typu box spring oraz łazienkę z WC, prysznicem, umywalką i suszarką do włosów. Z salonu/jadalni można wyjść na taras, na którym znajdują się meble tarasowe, leżaki do wypoczynku oraz grill gazowy. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. Doskonale można stąd rozpocząć piesze i rowerowe wycieczki. Można pływać w Achterwasser, wędkować, uprawiać stand-up paddleboarding, surfing i oczywiście zwiedzać piękną, zaciszną okolicę. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia rowerów, a także obiekty handlowe i restauracja na pobliskim kempingu. W odległości około 7 km znajduje się nadbałtycki kurort Zinnowitz, gdzie można zrobić zakupy, odpocząć w kawiarniach lub popływać w morzu. Więc...wakacje mogą się zacząć

Miejsca do spania

Pokój dzienny
Sofa (170x200 cm)
Sypialnie
łóżko king-size (180x200 cm)
Sofa (170x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 1 kilometr

Jezioro 1 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 1 kilometr

Centrum 0.2 kilometr

autobus 0.2 kilometr

odległość do najbliższego dworca 7 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Mieszkanie wakacyjne znajduje się na wyspie Uznam w Lütow, Gnitzer Weg 12, w pobliżu Achterwasser i rezerwatu przyrody Gnitz. Niedaleko od nadbałtyckiego kurortu Zinnowitz . Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Zinnowitz. Jeśli jedziesz autostradą A 20, możesz do nas dojechać przez zjazd Gützkow w kierunku wyspy Uznam.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
turystyka piesza
narty wodne
jazda na falach
kitesurfing
piłka nożna
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Dziś
Pełny zwrot (100%)
30 dni przed zameldowaniem:
Częściowy zwrot (50%)
14 dni przed zameldowaniem:
Brak zwrotu

Zameldowanie


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma 01704637607
Pan W. Köhler

Pan W. Köhler

Gospodarz od: 21.03.2022

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 421966

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 1704637607

0049(0) 1704637607

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 421966

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/421966.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat