Dat Kolk Huis
4 razy dodany do ulubionych
od ponad 2 lat online
Opis
Z ok. 140 m² powierzchni mieszkalnej i ok. 1200 m² działki + ok. 20 000 m² powierzchni jeziora, dom wakacyjny oferuje mnóstwo miejsca na odpoczynek od stresów i napięć codziennego życia. W domu znajdują się 4 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia oraz połączona jadalnia i salon.
Pomimo ustronnej lokalizacji - najbliższy sąsiad oddalony jest o dobre 150 m - na skraju rezerwatu przyrody, do centrum miasta ze wszystkimi klubami nocnymi i sklepami można dotrzeć pieszo w około 15 minut.
Tarasy znajdują się z trzech stron domu, dzięki czemu zawsze można usiąść w słońcu. Mały taras nad jeziorem zaprasza na przytulne śniadanie.
Na jednym z tarasów znajduje się grill, przy którym można wspólnie zjeść posiłek.
Zajęcia sportowe w domu wakacyjnym zapewnia stół do tenisa stołowego, który w razie potrzeby można rozłożyć.
Ponadto duży trawnik zachęca do gry w badmintona. Rakiety i piłki są dostępne. Okolica oferuje mnóstwo przestrzeni i możliwości do długich spacerów, nordic walking, jazdy na rolkach, jazdy na rowerze i wycieczek krajoznawczych. Dzięki centralnej lokalizacji można szybko dotrzeć do Morza Północnego i okolicznych miast, takich jak Emden, Aurich i Norden.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 15 kilometr
15 kilometr
Jezioro 0.01 kilometr
0.01 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Centrum 0.8 kilometr
0.8 kilometr
autobus 0.5 kilometr
0.5 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 24 kilometr
24 kilometr
odległość do najbliższego dworca 0.5 kilometr
0.5 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 20 kilometr
20 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Zajęcia sportowe w domu wakacyjnym zapewnia stół do tenisa stołowego, który w razie potrzeby można rozłożyć.
Ponadto duży trawnik zachęca do gry w badmintona. Rakiety i piłki są dostępne. Okolica oferuje mnóstwo przestrzeni i możliwości do długich spacerów, nordic walking, jazdy na rolkach, jazdy na rowerze i wycieczek krajoznawczych.
Zainteresowanym jazdą konną polecamy ośrodek "Gut Haneburg" z jazdą konną w stylu western w odległości spaceru (ok. 20 min). Basen i tor gokartowy w wiosce uzupełniają ofertę. Dzięki centralnej lokalizacji można szybko dotrzeć do Morza Północnego i okolicznych miast, takich jak Emden, Aurich i Norden.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 20 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 4 tygodnie przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Rezerwacje na mniej niż 7 nocy są możliwe wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Pościel można wypożyczyć i opłacić na miejscu. Zwierzęta domowe kosztują 5,00 €/noc/zwierzę |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.
Otrzymają Państwo zwrot kwoty rezerwacji pomniejszonej o opłatę za anulowanie, jeśli anulują Państwo rezerwację co najmniej 4 dni przed planowanym zameldowaniem do godziny 12:00 w południe czasu środkowoeuropejskiego (MEZ). W przypadku anulacji dokonanej na mniej niż 4 dni przed zameldowaniem, otrzymają Państwo zwrot 50% kwoty rezerwacji pomniejszonej o cenę za pierwszą noc oraz opłatę za anulowanie. Opłata za anulowanie jest równa wysokości zaliczki.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 17.02.2026
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Pan W. Scholz
Moin, mamy 68 lat i od 2 lat jesteśmy aktywnymi emerytami. Prowadzimy nasz dom wakacyjny od 2004 roku i możemy pochwalić się dużą liczbą stałych gości. Zależy nam, aby nasi goście czuli się komfortowo i mogli cieszyć się beztroskimi wakacjami w naszym domu wakacyjnym i wyjątkowej lokalizacji nieruchomości. Mając to na uwadze, życzymy przyjemnego i relaksującego pobytu w Kolk Huis. Gundi i Walter Scholz
Gospodarz od: 27.04.2023
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 438355
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Osteel, Fryzja Wschodnia, Morze Północne
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Dat Kolk Huis
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Dolnej Saksonii
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Domy i mieszkania wakacyjne we wschodniej Fryzji
Numer obiektu: 438355
Ostatnia aktualizacja: 24.02.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/438355.htm
Pan Walter Scholz
Ahrfeldst. 51
45136 Essen
0049(0) 201 737977