Rekomendacja: 100%
od ponad 2 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(2 palniki, plyta grzewcza, elektryczny), czajnik, okap, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV(flatscreen, Niemieckie kanały telewizyjne), stół jadalniany), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta, suszarka))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko piętrowe))
Gril, Recepcja, Dostęp do internetu, Wypożyczalnia rowerów, Ogród zabaw, Miejsce do wypoczynku, ogrzewanie(elektryczne), taras(zadaszony), ogród(wspolny z innymi goscmi , ogrodzony, 2500 m2), meble ogrodowe, leżaki, parking, trampolina(wspolny z innymi goscmi ), basen(wspolny z innymi goscmi , na zewnatrz, podgrzewany, 10 x 5 m., otwarte od połowy czerwca do sierpnia włącznie), piaskownica(wspolny z innymi goscmi ), dostępne rowery, krzesło dziecięce, Altana, Huśtawka, baby crib(free)
Przewloka to niewielka osada letniskowa na obrzeżach Ustki. Odnajdziesz tutaj szerokie plaże, niezatłoczone nawet w szczycie sezonu. Do plaży ok. 700 m. Lasy sosnowe i świerkowe oraz nadmorski mikroklimat stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Cisza i spokój, doskonałe warunki do doskonałego wypoczynku, a w zasięgu 30-minutowego spaceru, albo 10-minutowej przejażdżki rowerowej (ok. 2,5 km) znajduje się Ustka, większy, atrakcyjny kurort nadmorski, z wieloma restauracjami i kawiarniami.
Zakwaterowanie w komfortowych, piętrowych domach wakacyjny w zabudowie szeregowej. Każdy z nich posiada zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowych. Na parterze każdego domu jest pokój dzienny z rozkładaną kanapą 2-osobową, stołem i TV. Przy pokoju dziennym jest kuchnia. Na parterze jest też łazienka z prysznicem. Na piętrze są 2 oddzielne sypialnie. Ogrzewanie elektryczne. Dostępny jest internet bezprzewodowy. Są leżaki.
Na terenie jest sprzęt do grillowania (murowane kominki grillowe), altana ogrodowa, wypożyczalnia rowerów (bezpłatnie), parking (1 miejsce/domek). Po wcześniejszym zgłoszeniu łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia. Dzieciom dużo radości sprawia basen letni z podgrzewaną wodą oraz atrakcyjny plac zabaw.
W cenie pobytu: pościel, zużycie prądu (pomiędzy 01.07 a 31.08), zużycie wody, sprzątanie końcowe, internet, parking,
Przewłoka to cicha, spokojna osada letniskowa oferująca dużo możliwych aktywności dla miłośników spacerów i wycieczek rowerowych. Plaża jest tutaj bardzo ładna i nawet w sezonie letnim niezatłoczona. Można tu spokojnie wypoczywać, cieszyć się beztroskim urlopem. Obok ośrodka przebiega ścieżka rowerowa Rowy – Ustka, wiodąca do Słowińskiego Parku Narodowego.
Ustka, spory i atrakcyjny kurort nadmorski, jest oddalony od ośrodka o ok. 2 km. Zabytkowe centrum miasta zabudowane jest piękną architekturą, gdzie przeważa charakterystyczny widok chat i domów szachulcowych.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 5
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.7 kilometr
0.7 kilometr
Jezioro 2.2 kilometr
2.2 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr
2 kilometr
Restauracja 0.18 kilometr
0.18 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
14 recenzji
Ocena ogólna
salman
To miejsce ma niesamowity klimat! Bardzo blisko plaży, a basen to totalny strzał w dziesiątkę. Uwielbiałem relaksować się w ogrodzie przy grillu. Idealne do wrzucania na 'gram, bez ściemy.
Oram
Dom jest przestronny, a wystrój jest inny, Wszystko, co potrzebne, jest tam, a wynajem rowerów ułatwia zwiedzanie, Latarnia morska w Ustce w pobliżu jest obowiązkowa do zobaczenia
Bucka
Czysto i wygodnie! Podgrzewany basen był przełomowy dla dzieci, Super przyjazny personel, a przestrzeń na zewnątrz jest świetna do spędzania czasu
Vilarińo
Urokliwy i przytulny dom wakacyjny, idealny na romantyczny wypad. Bliska plaża była ukrytą perełką, mało zatłoczoną nawet latem.
sahin
Lokalizacja była dużym plusem dla nas, Zaledwie krótka przejażdżka rowerowa do plaży i atrakcji Ustki, Sam dom był przytulny i dobrze utrzymany, Idealny na relaksujący wypad
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 439477
Inne ogłoszenia Belvilla
Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
Ustka, Morze Bałtyckie, Polska
Rowy, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 439477
Ostatnia aktualizacja: 20.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 10 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/439477.htm
«Komfortowe domy wakacyjne z tarasami» uzyskał ocenę 4.2 (w skali od 1 do 5) na podstawie 14 recenzji oddanych przez gości.