Powrót
Szukaj

Domek letniskowy komfortables Berg-Chalet

max.  10  Gości
95m²
5 Sypialni
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

56 razy dodany do ulubionych

od ponad 14 lat online


Opis

Komfortowy domek w spokojnym położeniu na wzgórzu na wysokości 1650 m z fantastyczną panoramą górską (widok na Matterhorn) - - bezpośrednio przy stoku narciarskim do TOP terenu narciarskiego QUATTRE VALLEES (Thyon 2000, Veysonnaz, Verbier, Nendaz, Mont Fort) - - wiosna/lato/jesień: turystyka, relaks, kolarstwo górskie

Wybraliśmy nasz chalet, aby cieszyć się przyjemnym i relaksującym urlopem w spokoju szwajcarskich gór. W zimie w idealnym miejscu do jazdy na nartach i snowboardzie, w pozostałej części roku używany do wędrówek, wspinaczki, kolarstwa górskiego lub po prostu odpoczynku. Poza naszymi własnymi okresami wakacyjnymi, chętnie wynajmujemy.

WYPOSAŻENIE
Chalet jest komfortowo wyposażony w :
Kominek, balkon, taras słoneczny, pralka, ogrzewanie centralne olejowe, 2 łazienki jako wanna/WC i prysznic/WC.
Część kuchenna wyposażona jest w kuchenkę elektryczną (z piekarnikiem), lodówkę/zamrażarkę, zmywarkę, ekspres do fondue, ekspres do kawy, czajnik, toster, blender i mnóstwo naczyń. Dzięki 3 sypialniom (łóżko podwójne, łóżko podwójne, duże łóżko piętrowe) oraz otwartej galerii nad salonem (z kolejnymi 2-4 miejscami do spania), domek jest dobrze przystosowany dla 6-8 (przy maksymalnym obłożeniu nawet do 10) osób.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
kominek kominek
balkon balkon
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża ponad 50 kilometr

Jezioro 30 kilometr

Wyciąg 0.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Restauracja 2 kilometr

Centrum 2 kilometr

autobus 2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 25 kilometr

odległość do najbliższego dworca 20 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 18 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

LOKALIZACJA
Idealne na lato i zimę: Z balkonu i tarasu rozciąga się wspaniały widok na Matterhorn, Dent Blanche, Dolinę Rodanu i najwyższy zbiornik wodny w Europie (Lac de Dix).

ZIMA
Zimą, jeśli warunki śniegowe są odpowiednie, można przypiąć narty tuż za drzwiami wejściowymi i znaleźć się na stokach jednego z największych terenów narciarskich w Szwajcarii: Quattre Vallees (Thyon-Veysonnaz-Verbier-Nendaz) z ponad 400 km tras. Jazda na nartach jest możliwa od listopada do początku/połowy maja.

LATO
Latem chata służy jako idealny punkt wyjścia do wędrówek i wspinaczek w urokliwym górskim krajobrazie przez alpejskie łąki, romantyczne koryta rzek, surowe odcinki skalne i obszary lodowcowe. Chata położona jest na wysokości ok. 1650 m przy wejściu do Val d'Hérens pomiędzy Les Masses i Les Collons nad Sion (Sitten), stolicą Valais.

Nieruchomość o powierzchni 950 m2 znajduje się w spokojnym miejscu bezpośrednio przy stoku górskim (w zimie: stok narciarski). Okolicę schroniska charakteryzują łąki, lasy i wolnostojące pojedyncze chatki. Osady Thyon 2000 i Les Collons (zakupy, sport i narciarstwo) są w zasięgu ręki, ale nie są widoczne z chatki.

Wspaniały widok rozciąga się daleko na Val d'Hérens, na najwyższy w Europie zbiornik wodny Lac de Dix w Val d`Hérémence i aż do Matterhorn i Dent Blanche.

Do Sion można dojechać bezpośrednio z Niemiec autostradą (ok. 2,5 godz. z Bazylei); z Sion do schroniska jest 18 km. Z parkingu do schroniska trzeba przejść około 50 metrów po schodach.


Możliwości spędzania czasu

wędrówki górskie
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
szybowce
narciarstwo
snowboard
tenis
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 09:00
Kaucja: 300 €
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Oczywiście, dla wszystkich rezerwacji oferujemy bezpłatne anulacje, jeśli ze względu na zmienione regulacje prawne podróż nie może zostać odbyta. Najemca może wycofać się z umowy w dowolnym czasie. W takim przypadku naliczane są następujące ryczałtowe opłaty za rezygnację: Rezygnacja do 4 miesięcy przed rozpoczęciem najmu: 20% ceny najmu; Rezygnacja do 2 miesięcy przed rozpoczęciem najmu: 30% ceny najmu; Rezygnacja do 1 miesiąca przed rozpoczęciem najmu: 50% ceny najmu; Rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem najmu: 75% ceny najmu; późniejsza rezygnacja lub nieprzystąpienie: 100% ceny najmu.


Pozostałe informacje:

Do Sion można dojechać bezpośrednio z Niemiec autostradą (ok. 2,5 godz. z Bazylei); z Sion do schroniska jest 18 km. Z parkingu do schroniska trzeba przejść około 50 metrów po schodach.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2026


9 recenzji

Ocena ogólna

5,0 na 5
4.9 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2020

Peter z Reichshof

4,8 4 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Górna lokalizacja

Domek był taki, jak go sobie (6 osób) wyobrażaliśmy: piękne, funkcjonalne wyposażenie w domku i zapierające dech w piersiach widoki na Matterhorn, zaporę Grande-Dixence i inne imponujące góry w Valais.
Jedynym minusem były nieprawidłowo opisane schody z parkingu do drzwi wejściowych: zamiast ok. 50 metrów było ok. 90 m i ok. 132 stopnie.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli, Wyjazd narciarski, Urlop romantyczny

Styczeń 2018

Peter C. z Bad Aibling

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Chalet Salomon

Super schronisko, w 100% polecam!

Polecany dla: Wyjazd narciarski, Urlop romantyczny

Styczeń 2018

Peter H. z München

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Idealny domek!!!

Top lokalizacja, super wyposażenie, idealny urlop zimowy!

Polecany dla: Wyjazd narciarski

Styczeń 2018

Anonym z München

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

TOP Domek wakacyjny na narty bezpośrednio przy stoku

Bardzo dobre stosunek jakości do ceny. Doskonała lokalizacja dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów!

Polecany dla: Wyjazd narciarski

Październik 2017

Andreas z Hannover

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

super tydzień wędrówek w jesienne wakacje

Mieliśmy wspaniały tydzień wędrówek w październiku! Chalet Salomon jest w świetnej lokalizacji: wspaniały widok na góry, cisza i naprawdę w środku natury. Bogate wyposażenie, w kuchni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym fondue serowe, Raquelette itp.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Wyjazd narciarski, Urlop romantyczny

Pokaż więcej

Kontakt

Pan O. Salomon

Pan O. Salomon

Naszą chatę wynajmujemy tylko bezpośrednio - bez pośrednictwa anonimowych serwisów! W ten sposób mamy osobisty kontakt z naszymi gośćmi i możemy bezpośrednio wyjaśniać problemy. Ponieważ nasi stali goście dokonują obecnie ponad połowy wszystkich rezerwacji, koncepcja ta zdaje się sprawdzać. Cieszymy się na Państwa zapytanie i na Państwa wizytę!

Gospodarz od: 20.08.2011

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 44157

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 8104 9936

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 44157

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 14 lat, 6 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/44157.htm


«Domek letniskowy komfortables Berg-Chalet» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 9 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat