Rekomendacja: 100%
od ponad 2 lat online
Opis
Parter: (hol(toaleta), salon(TV(Inteligentna TV), kominek), otwarta kuchnia(czajnik, zaparzacz do kawy(filter), kuchenka mikrofalowa kombinowana, zmywarka do naczyń, lodówka(+ zamrazarka)), sypialnia(łóżko 2-osobowe lub 2x1-osobowe łóżka), sypialnia(łóżko 2-osobowe lub 2x1-osobowe łóżka), sypialnia(łóżko piętrowe), łazienka(prysznic(Kabina prysznicowa), umywalka))
pomost, taras, meble ogrodowe, basen(wspolny z innymi goscmi ), basen(wspolny z innymi goscmi , zadaszony)
Ten bliźniaczy, odnowiony bungalow położony jest bezpośrednio nad brzegiem morza w Holiday Park Weerterbergen, 30 km od Eindhoven.
Bungalow jest komfortowy i w pełni umeblowany. W salonie znajduje się telewizor i przytulny kominek. Otwarta kuchnia wyposażona jest w zmywarkę i kuchenkę mikrofalową. Do dyspozycji Gości są trzy sypialnie, z których dwie wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka typu boxspring (można je połączyć w łóżko podwójne), a jedna w łóżko piętrowe. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i osobną toaletę na korytarzu.
Na zewnątrz znajduje się ogród z tarasem i meblami ogrodowymi. Do dyspozycji Gości jest również pomieszczenie gospodarcze, pomost i łódź wiosłowa. Goście mają również możliwość wędkowania. Bungalow znajduje się w części parku wakacyjnego wyłączonej z ruchu kołowego. Samochód można zaparkować na centralnym parkingu.
W Vakantiepark Weerterbergen można zarezerwować różne wille i bungalowy dla czterech do dwudziestu czterech osób.
Uwaga:
- Zwierzęta są dostępne na życzenie.
- Konserwacja basenu - Basen będzie zamknięty od 23 do 27 listopada z powodu prac konserwacyjnych.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Miejscowość i położenie obiektu
Ten przestronny, częściowo pozbawiony samochodu park wakacyjny graniczy z górami Weerter i Budeler, z rozległymi lasami, piaszczystymi zasypami i wrzosowiskami. Lokalizacja, wiele, a zwłaszcza różne udogodnienia i jakość sprawiają, że ta lokalizacja jest bardzo odpowiednia dla młodych i starych. Istnieje również wiele okazji do pozostania w okolicy. Ponieważ park znajduje się w pięknej okolicy, istnieje wiele szlaków rowerowych, pieszych i rowerowych. Z całą rodziną możesz oczywiście odwiedzić Efteling lub Animal Kingdom Europe. A co z przytulnymi miastami, takimi jak Eindhoven lub Maastricht. Niekończące się możliwości w parku iw bezpośrednim sąsiedztwie zapewniają, że możesz zorganizować swoje wakacje, jak chcesz.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
57 recenzji
Ocena ogólna
Peter
De Ceuster
kghkgf
Sam
Ivica
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 446604
Inne ogłoszenia Belvilla
Weert, Holandia, Europa
Weert, Holandia, Europa
Weert, Holandia, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Meijel, Holandia, Europa
Meijel, Holandia, Europa
Meijel, Holandia, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 446604
Ostatnia aktualizacja: 29.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/446604.htm
«Bungalow nad wodą Weerterbergen» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 57 recenzji oddanych przez gości.