Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Haus Antje cliff Königshörn

max.  6  Gości
113m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



47 razy dodany do ulubionych

od ponad 14 lat online


Opis

3 sypialnie, duży salon-jadalnia, 2 łazienki, kominek, WLAN, 2 duże telewizory z płaskim ekranem dla 5-6 osób (maks. 4 dorosłych + 2 dzieci lub 5 dorosłych, bez zwierząt)

Nowo wybudowany dom wolnostojący. Ekskluzywnie wyposażony dom z dachem krytym strzechą dla wymagających w najlepszej spokojnej lokalizacji w osadzie wakacyjnej z domem krytym strzechą. Powierzchnia mieszkalna ok. 113 m2, działka ok. 465 m2, 2 tarasy, meble ogrodowe, 2 leżaki, altana i grill kominkowy. Gustowna sypialnia (łóżko podwójne i możliwość wstawienia kolejnego łóżka pełnowymiarowego) z dużym telewizorem z płaskim ekranem. Bardzo uroczy mały pokój jednoosobowy (ewentualnie również dla 2 dzieci) oraz pokój dwuosobowy z 2 łóżkami pojedynczymi. Dom zachwyca swoim stylem, przestronnym salonem/jadalnią z otwartą bardzo dobrze wyposażoną kuchnią i przytulnym kominkiem na idealne wakacje. Doskonałe wyposażenie w dwa telewizory z płaskim ekranem satelitarnym (SmartTV w salonie), odtwarzacz BlueRay/DVD wraz z kilkoma płytami DVD, system muzyczny (ze stacją dokującą do iPoda), zabawki dla dzieci i wózek ręczny, zmywarka, pralka, 1 łazienka z wanną, 1 łazienka z prysznicem. Mikrofalówka, toster, płyta ceramiczna, maska do wyciągu, Opiekacz do kanapek. Tylko kilka minut spacerem do plaży nad Bałtykiem z promenadą, ogrodami zdrojowymi, restauracjami, sklepami, wypożyczalnią rowerów itp.
Moją młodszą siostrę "Haus Antje Am Dünenwald" (numer obiektu 52156) znajdą Państwo na drugim końcu miejscowości Glowe w niezwykle spokojnym lesie wydmowym, w bezpośrednim sąsiedztwie kilometrowej piaszczystej plaży przy Schaabe i Bodden.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
kominek kominek
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.4 kilometr

Jezioro 0.4 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.4 kilometr

Restauracja 0.4 kilometr

Centrum 0.4 kilometr

autobus 0.4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 30 kilometr

odległość do najbliższego dworca 9 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 45 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Ten piękny dom pokryty strzechą jest absolutnie godny polecenia na relaksujące wakacje. Jest bardzo gustownie urządzony z dużą dbałością o szczegóły. Wysokiej jakości wyposażenie, jasne kolory i całe wnętrze są po prostu wspaniałe - mały "zamek", w którym urlop staje się naprawdę wyjątkowym doświadczeniem. Warto wspomnieć również o drobnych "udogodnieniach", takich jak zabawki, DVD, parasole oraz zbiór aktualnych książek, map i map rowerowych - po prostu niczego nie brakuje. Ponadto dom jest bardzo, bardzo czysty i zadbany. Liczne świeczki, świeczniki i lampiony wyczarowują wieczorem również wspaniałą przytulną atmosferę, można się tu po prostu dobrze poczuć - prawdziwy "dom dobrego nastroju".

Na plaży można być w kilka minut, a nawet spacer po osiedlu domów krytych strzechą jest inspirujący. Samo Glowe jest pięknym miejscem, które jest jeszcze w miarę sterowalne i ma piękną promenadę plażową. Rano można się poczęstować obfitym śniadaniem w nadmorskim miejscu, które znajduje się w odległości krótkiego spaceru i zachęca do wielogodzinnego wylegiwania się i marzeń.

Polecane dla: Przygoda & adventure, kliki kobiet, miłośnicy kultury, rodziny z nastolatkami, rodziny z małymi dziećmi, romantyczne wakacje Słońce, klif, plaża i

Dom wakacyjny Antje mieści się w uroczej osadzie domków krytych strzechą na wyspie Rugia, w dawnej wiosce rybackiej Glowe. Jest on spokojnie położony na klifie Königshörn z bezpośrednim dostępem do ogrodów zdrojowych i plaży. Z ogrodów spa, z dostępu do plaży rozciąga się wspaniały widok na zatokę "Tromper Wiek" z przylądkiem Arkona naprzeciwko i białym klifem przy naturalnym dostępie do plaży. Z mariny można nawet dostać się bezpośrednio na 10-kilometrową, drobnopiaszczystą plażę w zatoce Tromper Wiek, od Glowe do Juliusruh, która leży na porośniętym sosnami Schaabe. Jest tu wiele miejsca i ścieżek dla przyjemności kąpieli, długich spacerów po plaży lub w lesie wzdłuż Glowe znajduje się w Parku Narodowym Jasmund i oferuje szczególną atrakcję dla spacerów i wycieczek rowerowych ze swoim zatokowym krajobrazem. W samym Glowe znajdą Państwo w pobliżu liczne restauracje i obiekty handlowe. Plaża, morze, las i zatoka składają się na wymarzone wakacje.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
łowiectwo
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
tenis
turystyka piesza
narty wodne
kitesurfing

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 250 €

Informacje o dodatkowych kosztach:

Plus podatek od gości. Opcjonalnie do wypożyczenia pościel / pakiety pościeli.
Wypożyczalnia wypożycza pościel, meble dziecięce itp.
Ceny zawierają zużycie prądu i wody, internet oraz koszty ogrzewania. W sezonie min. czynsz tygodniowy, a sobota - sobota

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 51 dni przed datą przyjazdu.

Koszty rezygnacji zgodnie z umową najmu z serwisem wynajmu. Zasadniczo: 50 do 31 dni wcześniej: 50% 30 dni wcześniej 80% Niepojawienie się 100%. Opłata manipulacyjna za anulowanie wynosi 50 EUR.


Pozostałe informacje:

Wynajem przez:
...Touristik Paradies Rügen
Zakwaterowanie i usługi
August-Bebel-Str. 14 w 18551 Sagard
Tel: 038302/ 2846
Faks: 038302/ 88689
eMail:


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Rodzina .. Grashorn

Rodzina .. Grashorn

Gospodarz od: 26.11.2011

odsetek odpowiedzi: 90%

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 45574

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 383022846

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Rodzina .. Grashorn

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 45574

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 14 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/45574.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat