Powrót
Szukaj

Tosic Estate - holiday house

max.  12  Gości
450m²
6 Sypialni
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Szczególnie zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 9 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

7 razy dodany do ulubionych

od ponad 2 lat online


Opis

Oto szczegółowy opis wyłącznie dla Państwa oferowanego zakwaterowania o powierzchni 450 m2:

* CZĘŚĆ ZEWNĘTRZNA obejmuje prywatny, podgrzewany basen typu infinity (10 x 5 m) z hydromasażem, przestronny taras słoneczny z 6 leżakami, prysznic zewnętrzny, kilka stref wypoczynkowych oraz jacuzzi na świeżym powietrzu. Obok znajduje się pomieszczenie z sauną fińską, rodzinna łazienka nr 1 z prysznicem bez brodzika, dwoma umywalkami i dwiema oddzielnymi toaletami. Przed sauną znajduje się zadaszony taras z jadalnym stołem i częścią wypoczynkową.

Do dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią i małym zestawem do wspinaczki. Ponadto dostępne są cztery rowery górskie, tor do gry w boccię, urządzenia fitness na świeżym powietrzu, stół do tenisa stołowego oraz ogród ekologiczny. Ciesz się partią tenisa na prywatnym korcie – idealnym na rozrywkowe i aktywne chwile – i odkrywaj podczas spaceru po terenie różnorodną ofertę.

* WILLA nr 1 oferuje przestronny, przeszklony taras z bilardem, grą w darta, stołem jadalnym oraz dwoma ręcznie wykonanymi, drewnianymi stolikami barowymi. Z tego tarasu wchodzisz do pięknie urządzonej i w pełni wyposażonej kuchni (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka, czajnik, toster...). ) ze stołem jadalnym dla 8 osób, salonem z kominkiem, sofą, telewizorem z płaskim ekranem, klimatyzacją, bezpłatnym Wi-Fi i Netflixem.

Sypialnia nr 1 z podwójnym łóżkiem 180 cm x 200 cm, klimatyzacją i wyjściem na taras z bilardem. Rodzinna łazienka nr 2 z prysznicem i pralką.
Sypialnia nr 2 z podwójnym łóżkiem 180 cm x 200 cm i klimatyzacją. Rodzinna łazienka nr 3 z prysznicem.
Sypialnia nr 3 z dwoma pojedynczymi łóżkami 90 cm x 200 cm, które można zestawić w jedno podwójne łóżko oraz klimatyzacją.

Ciesz się naturalnym i gęstym cieniem ponad 200-letniego śródziemnomorskiego cisu, który stoi przed willą przy starym studni, gdzie masz kilka miejsc do siedzenia.

* Letnia kuchnia – sala degustacji wina znajduje się bezpośrednio przed cisem i oferuje odnowiony kamienny dom, piękne tradycyjne wnętrze dla całej Twojej grupy. W pełni wyposażona letnia kuchnia, drewniane stoły jadalniane i telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja oraz fotel wypoczynkowy.

* WILLA nr 2 oferuje przestronny zadaszony taras z grillem (gazowym), stołem jadalnianym na zewnątrz dla 8 osób oraz częścią wypoczynkową. Wszystko znajduje się tuż obok basenu.
Z tego tarasu wchodzi się do ładnie urządzonej i w pełni wyposażonej kuchni (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka, czajnik, toster . . . ) z jadalnym stołem dla 6 osób, salon z kominkiem, sofą, telewizorem z płaskim ekranem, klimatyzacją, bezpłatnym Wi-Fi i Netflixem.
Sypialnia nr 4 z podwójnym łóżkiem 160 cm x 200 cm, klimatyzacją. Rodzinna łazienka nr 4 z prysznicem i pralką.
Sypialnia nr 5 z podwójnym łóżkiem 180 cm x 200 cm, klimatyzacją. Rodzinna łazienka nr 5 z prysznicem.
Sypialnia nr 6 z dwoma pojedynczymi łóżkami 90 cm x 200 cm, które można złączyć w jedno podwójne łóżko oraz z klimatyzacją.

Ta posiadłość skrywa szczególną cechę: prywatny park i eko-ogród, w którym mają Państwo możliwość korzystania z lokalnych produktów uprawianych wyłącznie dla Państwa. Delektujcie się degustacją najwyższej jakości chorwackich produktów na miejscu. Zrelaksuj się w prywatnym parku, otoczonym urzekającymi winnicami, którym możesz się cieszyć podczas długich letnich spacerów, lub spędź wieczory na pięknym tarasie tej posiadłości, podziwiając niebo pełne gwiazd.

UWAGA: Dozwolone są maksymalnie 2 zwierzęta domowe (dla większych psów opłata wynosi 100-150 euro za 1 tydzień)
Przyjedź i odkryj tę ukrytą część zaplecza Šibenika, czekamy na Twoje zapytanie

Miejsc do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Sypialnie 3
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sypialnie 4
łóżko king-size (180x200 cm)
Sypialnie 5
łóżko king-size (180x200 cm)
Sypialnie 6
łóżko king-size (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
pralka pralka
sauna sauna
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 43 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 5 kilometr

Restauracja 5 kilometr

Centrum 12 kilometr

autobus 12 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 64 kilometr

odległość do najbliższego dworca 64 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 34 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

* Zaledwie krótka przejażdżka samochodem dzieli obiekt od niektórych lokalnych atrakcji, takich jak ruiny twierdzy Nečven (11 km), stanowisko archeologiczne Burnum Principum i amfiteatr w Burnum, jedyny zachowany amfiteatr wojskowy w Chorwacji (15 km), a także kilka punktów widokowych z widokiem na kanion rzeki Krka.
* Park Narodowy Krka jest popularnym miejscem turystycznym i przyciąga odwiedzających swoim wyjątkowym pięknem przyrody (40 minut od hotelu). Warto wybrać się na pieszą wycieczkę do wodospadów, popływać łodzią po spokojnych jeziorach oraz odwiedzić zabytkowe klasztory i stare młyny. Obiekt położony jest w środkowej Dalmacji, około 10 kilometrów od miasta Szybenik. Park ma kilka wejść i wiele sposobów, aby do nich dotrzeć. Warto zwrócić uwagę na słynny Skradinski Buk (wejście Skradin, 29 km od willi), serię tarasowych wodospadów, które wpadają do połyskującego niebieskiego basenu. Podążaj drewnianym chodnikiem wokół sieci wodospadów, który prowadzi przez lasy i obok szemrzących potoków do malowniczych punktów widokowych. Koniecznie odwiedź Roški Slap (zaledwie 20 kilometrów od willi), kolejną popularną serię wodospadów w granicach parku. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, aby popluskać się lub popływać w dużym basenie u podnóża tych kaskad. Znajduje się tu bardzo ładna restauracja o nazwie "Panorama Roški Slap" z zapierającym dech w piersiach widokiem na kanion (można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki w restauracji bez konieczności płacenia za bilet wstępu do parku).
Latem warto wziąć udział w organizowanych przez park wycieczkach łodzią do klasztoru franciszkanów "Matka Miłosierdzia", który znajduje się na wyspie otoczonej drzewami na środku jeziora Visovac. W innym miejscu parku znajduje się XIV-wieczny klasztor Krka z widokiem na rzekę, który latem można zwiedzać samodzielnie lub z przewodnikiem.
* Istnieje możliwość wypróbowania "Zipline Šibenik" (15 km od willi), gdzie widok na krajobraz kanionu rzeki Čikola zapiera dech w piersiach, zwłaszcza jeśli patrzy się na niego z góry. Zip-lining to zabawna i ekscytująca przygoda, podczas której można szybować w powietrzu przymocowanym do lin i w bezpiecznej uprzęży. Urozmaić swoje wakacje tą wycieczką, która jest odpowiednia dla rodzin i singli. Możesz wybrać zjazd w parach lub samotnie pod okiem doświadczonych przewodników.
* Poznaj nadmorskie miasto Šibenik (43 km) lub archipelag Šibenik podczas jednodniowego rejsu z prywatnym kapitanem i odwiedź Zlarin, Tijat i Prvić - trzy dziewicze wyspy archipelagu. Na każdej wyspie będziesz mieć czas na pływanie, nurkowanie i jedzenie. Zwiedzaj i odwiedzaj miejsca takie jak muzeum koralowców, w którym wyrabia się biżuterię. Możesz też wybrać się na kolejną wycieczkę łodzią i podziwiać Park Narodowy Kornati. Wybierz prywatną wycieczkę, która zapewni Ci swobodę i elastyczność w personalizacji planu podróży. Możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się podczas rejsu po archipelagu, na którym znajdują się takie zabytki, jak wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Twierdza Świętego Mikołaja.
* Istnieje możliwość zarezerwowania masażu w willi, a nawet wizyty u fryzjera. Jeśli wolisz zjeść obiad lub kolację i cieszyć się tym fantastycznym obiektem, właściciel (który lubi gotować w wolnym czasie) z przyjemnością przygotuje dla Ciebie niektóre z następujących tradycyjnych potraw. (gulasz, pieczona jagnięcina, "peka" ...) Można to po prostu uzgodnić z właścicielem po przyjeździe. Nie zapomnij spróbować naszej słynnej szynki prosciutto Drniš i lokalnego sera. Właściciel przekaże więcej informacji i kontaktów po przyjeździe.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
wędrówki górskie
jazda na rowerze
łowiectwo
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
nurkowanie
turystyka piesza
tenis stołowy
piłka nożna

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 100 €
Zadatek: 40 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Informacje o dodatkowych kosztach:

Depozyt w wysokości 40% wartości rezerwacji, saldo płatne w dniu przyjazdu lub 4 tygodnie przed przyjazdem przelewem bankowym.

Opcje płatności:

Karta Kredytowa
Przelew
Gotówka


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma FERIE HOME d.o.o. putnička agencija, za turizam i usluge
Firma M. Čurak

Firma M. Čurak

FerieHome to mała agencja z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w świadczeniu usług wynajmu starannie wyselekcjonowanych willi z basenem, oferujemy osobiste i przyjazne podejście, w którym staramy się znaleźć idealne miejsce na chorwackie wakacje. Nasze wille znajdują się w środkowej Dalmacji, która jest najpopularniejszym i najpiękniejszym chorwackim regionem i oferuje wszystko, czego potrzebuje nowoczesny gość, niezależnie od tego, czy nasz gość chce aktywnego, wiejskiego, przygodowego, rodzinnego, historycznego, medycznego lub innego rodzaju wakacji, ten obszar pasuje do wszystkich. Osobiście sprawdzamy każdą nieruchomość i wszystko, co oferuje każda willa, dlatego jako główny przedstawiciel zakwaterowania prezentowanego na tej stronie gwarantujemy najlepszą cenę. Czekamy na rozmowę z Tobą :)

Gospodarz od: 21.12.2015

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Angielski, Chorwacki

Numer obiektu: 455761

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 953732734

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Firma M. Čurak

Pokaż wszystkie obiekty z Firma M. Čurak

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 455761

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 9 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/455761.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat