Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
od ponad 2 lat online
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Inne wyposażenie
Idealny dla
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 3 kilometr
3 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.15 kilometr
0.15 kilometr
Restauracja 0.2 kilometr
0.2 kilometr
odległość do najbliższego dworca 3 kilometr
3 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
7 recenzji
Ocena ogólna
Anne B.
Czuliśmy się bardzo dobrze w tym wspaniałym otoczeniu.
Heiko G.
Cześć, mieszkanie jest super i było w bardzo dobrym stanie. Mam jeden punkt, nawet jeśli to tylko drobnostka. Brakowało mi mechanizmu blokującego w drzwiach wejściowych. Gdyby drzwi mogły pozostać otwarte za pomocą haka lub linki, wnoszenie i wynoszenie bagażu byłoby łatwiejsze. Dziękuję i pozdrawiam z Heilbronn, Heiko i Steffi.
Babette R.
Wybraliśmy wieżę wodną jako nasze zakwaterowanie i spędziliśmy wspaniały tydzień w Husum. Lokalizacja jest po prostu idealna do zwiedzania małego miasteczka. Zakwaterowanie jest doskonale wyposażone, czyste i niczego nie brakuje. Jedynym minusem jest zatęchły zapach w części dziennego wypoczynku, zwłaszcza w okolicach sofy, który niestety nie mógł zostać wypędzony przez cały tydzień nawet przy otwartych oknach.
Astrid R.
Bardzo ładna jest przestrzeń na 3 poziomach. Także wystrój jest bardzo atrakcyjny oraz oczywiście widok na park zamkowy. Wyposażenie pozostawia niewiele do życzenia (oprócz czajnika do herbaty). Trochę przeszkadzał nam trochę stęchły zapach, który wydobywa się z szafy na narzędzia i dolnej łazienki oraz okna, które od dłuższego czasu nie były myte. Ogólnie rzecz biorąc, na pewno fascynujące miejsce zakwaterowania.
Babette R.
Wybraliśmy wieżę na wodzie jako nasze zakwaterowanie i mieliśmy wspaniały tydzień w Husum. Lokalizacja jest po prostu doskonała do zwiedzania tego małego miasteczka.
Miejsce jest doskonale wyposażone, czyste i niczego nie brakuje. Jedynym mankamentem jest nieprzyjemny zapach w salonie, zwłaszcza w okolicy sofy, który niestety nie udało się pozbyć przez cały tydzień nawet przez wietrzenie.
Kontakt
Firma Ferien an der Nordsee GmbH & Co KG
Pani W. Volquardsen
Gospodyni od: 18.01.2021
Kontakt w językach: Niemiecki
Numer obiektu: 457286
Inne ogłoszenia Pani W. Volquardsen
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Husum, Morze Północne, Szlezwik-Holsztyn
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Schleswig-Holstein
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 457286
Ostatnia aktualizacja: 04.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 3 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/457286.htm
«Apartament Dla rodzin Husum» uzyskał ocenę 4.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 7 recenzji oddanych przez gości.