Powrót
Szukaj

Apartament Dla rodzin Burg auf Fehmarn

max.  8  Gości
120m²
3 Sypialnie (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

od ponad 2 lat online


Miejsca do spania

Pokój dzienny
Dodatkowe łóżko
Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
łóżeczko dziecięce
Sypialnie 3
Łóżko podwójne
Pojedyncze łóżko
Sofa

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
pralka pralka
kominek kominek
balkon balkon
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
surfing

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

4,9 na 5
4.7 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
4.7 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Petra Seipelt

5,0 5 5 5 5 5

Herbsturlaub

Ich kann überhaupt nichts nachteilig sagen. Wir hatten einen wunderschönen Urlaub. Wetter war toll, ruhige Lage und alles ruckzuck zu erreichen. Die Wohnung ist gut ausgestattet und ja, die Küche ist ein wenig eng. Wir haben uns trotzdem sehr wohl gefühlt und würden jeder Zeit wieder kommen. :-)

Nicol Erdelmann

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Urlop pełen relaksu

Mieszkanie jest świetne, dużo miejsca, czysto i bardzo dobrze wyposażone (od naczyń po kieliszki, aż po gustowny wystrój). Lokalizacja jest super centralna, a jednocześnie cicha, a widok nie do opisania!!! Chętnie wrócimy, to były niesamowite 2 tygodnie... Dziękujemy.

Karin Joses

4,6 4 5 5 5 4
Pokaż Niemiecki

Lato na Fehmarn

Zasadniczo mieszkanie jest wystarczająco duże i dobrze wyposażone. Byliśmy 4 dorosłych i 2 dzieci. W kuchni jest trochę ciasno, niestety nie wszyscy mogli usiąść przy jednym stole. Lodówka mogłaby być nieco większa, ponieważ latem trzeba schładzać napoje. Wyposażenie jest wystarczające i nowoczesne. Na poddaszu jest dość ciepło, ale wyposażenie jest całkowicie w porządku. Ewentualnie. Zamiast białych plisowanych zasłon przy dużym oknie dachowym, lepsze byłyby ciemniejsze zasłony chroniące przed nasłonecznieniem. Lokalizacja jest również dobra, spokojna dzielnica, ogród z placem zabaw i grillem.


Kontakt

Firma Ferienhausvermittlung Fehmarn GmbH
Pani M. Aust

Pani M. Aust

Gospodyni od: 19.12.2023

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 460516

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 43718890833

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani M. Aust

Pokaż wszystkie obiekty z Pani M. Aust

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 460516

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/460516.htm


«Apartament Dla rodzin Burg auf Fehmarn» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat