Powrót
Szukaj

Ferienhaus am See

max.  4  Gości
95m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

11 razy dodany do ulubionych

od ponad 1 roku online


Opis

Przeżyj relaksujące wakacje w naszym domu wakacyjnym nad jeziorem w Sedlec-Prcice. Nasz dom wakacyjny o powierzchni mieszkalnej około 95 metrów kwadratowych oferuje wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie czterech osób. Posiada dwie sypialnie i dwie łazienki, idealne dla rodzin lub małych grup.

Dom wakacyjny jest wyposażony we wszystkie udogodnienia potrzebne do niezapomnianego pobytu. W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną, ekspresem do kawy i czajnikiem zaprasza do wspólnego gotowania. Na przytulne wieczory czeka salon z wygodną sofą, telewizorem, książkami, grami i piecem opalanym drewnem. Sypialnie są przytulnie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne pościele. Duży taras z mnóstwem mebli ogrodowych i leżaków zachęca do relaksu z widokiem na wodę. Dom położony jest na obrzeżach miejscowości Sedlec Prcice, w spokojnej okolicy.

Do dyspozycji Gości jest pralka, żelazko i suszarka do włosów. Dom wakacyjny objęty jest zakazem palenia.

Na zewnątrz można cieszyć się spokojem i pięknem przyrody. Ogród zachęca do relaksu, a miejsce do grillowania jest idealne na towarzyskie wieczory na świeżym powietrzu. Z tarasu z wygodnymi meblami ogrodowymi roztacza się wspaniały widok na pobliskie jezioro. Na miejscu dostępny jest parking dla samochodów.

Dom wakacyjny położony jest w malowniczej okolicy z zielonymi łąkami, kwitnącymi kwiatami i pięknym jeziorkiem. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się przyrodą na spacerze, zwiedzać okolicę na rowerze, czy po prostu zrelaksować się na tarasie - nasz dom wakacyjny nad jeziorem oferuje coś dla każdego.

Zarezerwuj wakacje w naszym domu wakacyjnym już teraz i przeżyj niezapomniane dni w Sedlec-Prcice. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę!

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (200x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
pralka pralka
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr

Restauracja 1.4 kilometr

Centrum 1.4 kilometr

autobus 0.3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 97 kilometr

odległość do najbliższego dworca 13 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Sedlec-Prčice, znany również jako "czeskie Merano", położony w pięknym pagórkowatym krajobrazie, to urocze miasteczko (około 3000 mieszkańców) w Czechach Środkowych na granicy z Czechami Południowymi w Republice Czeskiej. Jeśli szukasz spokoju i relaksu, jest to miejsce dla Ciebie. We wsi jest wszystko, czego potrzeba do codziennego życia, supermarket, piekarnia, rzeźnik, bankomat, restauracja, kawiarnia, apteka, lekarz. Region jest usiany małymi stawami i większymi jeziorami, tutaj można uprawiać turystykę pieszą lub rowerową. Istnieje nowa ścieżka rowerowa z Sedlec-Prcice do Sedlcany, miasta oddalonego o 13 km. Po drodze można zatrzymać się na posiłek w Karczmie Młyńskiej. Około 8 km od obiektu znajduje się skansen w miejscowości Vysoky Chlumec.
W okolicy znajduje się wiele interesujących miast, takich jak husyckie miasto Tabor z ciekawą starówką, muzeum miejskim, muzeum klocków Lego i muzeum czekolady. Warto odwiedzić miasta Bechyne, Trebron, Pisek, Jindichuv Hradec lub Pragę, Budweis i Cesy Krumlov.
W okolicy znajduje się wiele zamków i pałaców, takich jak zamek Konopiste w pobliżu Benesova, zamek Zvikov i zamek Orlik nad Wełtawą lub zamek Cesky Sternberg.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
łowiectwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kaucja: 100 €
Zadatek: 200 € przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Gość ma prawo odstąpić od umowy przed rozpoczęciem najmu; do 60 dni przed rozpoczęciem najmu jest to bezpłatne. Do 30 dni przed przyjazdem odszkodowanie wynosi 50% ceny najmu. Do 14 dni przed rozpoczęciem najmu należy zapłacić 100% ceny najmu.


Pozostałe informacje:

Przy rezerwacji pobierana jest kaucja w wysokości 100 euro.
Psy na życzenie, dodatkowo 20 euro za tydzień.
Check-in o 15.00
Check-out o 11.00
Ścierki kuchenne i do naczyń są dostępne w domu, ręczniki należy przynieść własne.
Od połowy września do połowy maja energia do ogrzewania i ogrzewanie drewnem są dodatkowo naliczane w zależności od zużycia.
Kąpiel w jeziorze jest dozwolona, jezioro nie jest głębokie, a w nim pływają karpie i kaczki, co może przeszkadzać, ale bardzo blisko jest inne miejsce. w Jetřichovicach piękne jezioro do kąpieli, lub we Voticach ładny basen odkryty. Wędkowanie w jeziorze nie jest dozwolone, około 6 km od domu są możliwości łowienia ryb.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2025

Ralf S. z Hagen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Tylko do polecenia

Mieliśmy wspaniałe wakacje, świetny dom, błyszcząco czysty, wszystko, co można sobie wyobrazić, jest dostępne. Bardzo mili właściciele, którzy nie zostawiają żadnych pytań bez odpowiedzi. Na pewno wrócimy. Dziękujemy za wszystko!

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie

Wrzesień 2024

Steffen F. z Hohenmölsen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Super urlop w domu nad jeziorem

Można by dać 10 gwiazdek, gdyby to było możliwe!!!
Bardzo czyste i pięknie urządzone mieszkanie.
Jest wszystko, co potrzebne.
Dom znajduje się bezpośrednio nad jeziorem i panuje tam absolutny spokój.
Właścicielka jest niezwykle miła i chętnie wrócimy!!!

Polecany dla: Urlop typu Adventure

Odpowiedź Pani M. Müller:

Liebe Gäste, ganz herzlichen Dank für ihre überaus gute Bewertung. Ich freue mich sehr, dass sie sich wohl gefühlt haben und sie einen schönen Urlaub dort verbringen konnten. Wenn meine Gäste zufrieden sind, dann bin auch ich zufrieden. Liebe Grüße M. Müller

Lipiec 2024

Doris H. z Memmelsdorf/ bei Bamberg

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Urlop od 29.07. do 08.08.24

Był to relaksujący urlop, wszystko było zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Dla singli, Urlop romantyczny

Odpowiedź Pani M. Müller:

Liebe Gäste, herzlichen Dank für ihre tolle Bewertung. Es freut mich sehr, wenn alles zu ihrer Zufriedenheit war und sie sich wohl gefühlt haben. Freundliche Grüße und noch einen schönen Sommer sendet ihnen ihre Vermieterin Marianne Müller


Kontakt

Pani M. Müller

Pani M. Müller

Wynajmujemy ten dom wakacyjny w pięknej okolicy prywatnie i bylibyśmy zachwyceni, gdybyś czuł się tak komfortowo jak my Marianne Müller i rodzina

Gospodyni od: 23.03.2024

Kontakt w językach: Niemiecki

godziny pracy: pon.-pią. 09:00-19:00; sob. 09:00-17:00

Numer obiektu: 4667715

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 15128929139

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe informacje

Numer obiektu: 4667715

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 11 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4667715.htm


«Ferienhaus am See» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat