Powrót
Szukaj

Ferienhaus Göhler

max.  2  Gości
30m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

6 razy dodany do ulubionych

od ponad 1 roku online


Opis

Nasz dom wakacyjny położony jest w samym sercu pięknej Szwajcarii Saksońskiej, u podnóża Bärensteine, niedaleko Bastei, z bezpośrednim widokiem na twierdzę Königstein. Dom wakacyjny znajduje się na ogrodzonej posesji o powierzchni 600 m² z parkingiem. Rowery można przechowywać w zamykanym pomieszczeniu. Na zadaszonym tarasie dostępne są meble ogrodowe i dwa leżaki. W przytulne letnie wieczory można delektować się kulinarnymi przysmakami z grilla.
Zakwaterowanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne elementy wewnątrz i na zewnątrz dla idealnego pobytu.
We wszystkich oknach zamontowano moskitiery i rolety zewnętrzne, a także czujnik dymu.

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
nieprzystosowany dla niepełnosprawnych nieprzystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Restauracja 0.8 kilometr

Centrum 1 kilometr

autobus 0.2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 50 kilometr

odległość do najbliższego dworca 3.6 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 12 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Nasz pięknie położony dom wakacyjny, z bezpośrednim widokiem na twierdzę Königstein, znajduje się w spokojnej okolicy na obrzeżach Thürmsdorf.
Tutaj można odpocząć i zrelaksować się w niemal dziewiczym otoczeniu przyrody. Jeśli chcesz odwiedzić Szwajcarię Saksońską i zwiedzić ją pieszo, trafiłeś we właściwe miejsce. Słynny szlak Malerweg prowadzi około 150 metrów obok domu wakacyjnego. Możesz więc wyruszyć z domu wakacyjnego bez samochodu lub transportu publicznego. Czeka tu na Ciebie wiele wędrówek i wspinaczek górskich, które nagrodzą Cię wspaniałymi widokami. Całą okolicę można również zwiedzać na rowerze. Ścieżka rowerowa Elbe oddalona jest o około 800 metrów. Możesz pojechać rowerem w kierunku uzdrowiska Rathen, Pirna, a nawet do stolicy naszego kraju związkowego Drezna lub możesz pojechać rowerem w górę Łaby w kierunku Königstein, przez Bad Schandau i do naszego sąsiedniego kraju, Republiki Czeskiej. Po drodze z pewnością będziesz mógł odwiedzić wiele zabytków Szwajcarii Saksońskiej. Kolejną atrakcją jest rejs po Łabie jednym z dziewięciu parowców wiosłowych należących do największej i najstarszej floty parowców wiosłowych na świecie. Najbliższy punkt obsługi Białej Floty znajduje się w oddalonym o około 3 kilometry mieście Königstein. Jeśli chcesz, możesz wybrać się stamtąd na wycieczkę łodzią do Terrassenufer w Dreźnie. Jeśli planujesz wizytę w Dreźnie, które jest oddalone o około 35 km, zdecydowanie powinieneś zarezerwować wycieczkę po mieście. Podczas tej około 1,5-godzinnej wycieczki poznasz wiele interesujących faktów na temat Drezna. Wizyta w kościele Frauenkirche, Zielonym Skarbcu, Operze Semper i Dresden Zwinger to tylko niewielki wybór zabytków w stolicy naszego kraju związkowego. Miasto Pirna, oddalone o około 12 kilometrów, jest również warte odwiedzenia. Wspaniałe stare miasto z zabytkowym rynkiem, domem Canaletta i wieloma małymi sklepami i kawiarniami jest godne polecenia. Nasza mała wioska Thürmsdorf jest również bardzo ładna. Mamy zamek z pięknym sąsiednim parkiem. Warto wybrać się na spacer. Po powrocie z wycieczki warto odwiedzić "fabrykę czekolady" pod zamkiem. Czeka tam na Ciebie zimny napój, kawa, ciasto i inne smakołyki. W wiosce znajduje się również piekarnia z bardzo dobrym wyborem bułek, chleba, herbatników i ciast. Na obiad lub kolację polecamy wizytę w restauracji "Kleine Einkehr". Świetne jedzenie z widokiem na twierdzę Königstein. (ok. 800 m od domu wakacyjnego nad Łabą) Niewielki wybór materiałów informacyjnych na temat dalszych wycieczek i zajęć, pieszych, rowerowych, samochodowych lub środkami transportu publicznego, jest dostępny do przeglądania w domu.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
wędrówki górskie
jazda na rowerze
jazda na rolkach
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
turystyka piesza
wycieczki łodzią

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Opcje płatności:

Gotówka

Pozostałe informacje:

Cena za noc dla dwóch osób wynosi 60,00 euro.

- Wynajem od maja do września
- Dzień przyjazdu: sobota (możliwe indywidualne ustalenia)

Uwaga
Zameldowanie: 14:00
Wymeldowanie: 10:00

W przypadku krótkich pobytów do 4 nocy pobieramy jednorazową dopłatę w wysokości 50,00 €

- Cena wynajmu plus podatek turystyczny: € 1,75 za dzień/za osobę dorosłą


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2025


17 recenzji

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2025

Jörg S. z Kiel

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Idylliczny domek na wsi

Przytulny mały domek wakacyjny w idyllicznej, samotnej lokalizacji. Duża działka z wspaniałym widokiem na okolicę i twierdzę Königstein. Perfekcyjny punkt wyjścia do wycieczek w okolicy, zarówno pieszo, jak i samochodem. Bardzo polecane...

Polecany dla: Seniorzy, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli, Urlop romantyczny

Lipiec 2025

Ingo B. z borsdorf

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Sen Saksońskiej Szwajcarii

Dom wakacyjny znajduje się w cichej okolicy z doskonałym widokiem na twierdzę Königstein. Świetnie urządzony, czysty, przytulny i miła gospodyni.
Bardzo polecany. Po prostu super.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie

Maj 2025

Regina W. z Ahrensfelde

5,0 5 5 5 5 5

FH mit tollem Ausblick

Wir haben uns in dem Ferienhaus sehr wohlgefühlt. Sehr nette Vermieter, eine wunderschöne Lage des FH in toller Landschaft.

Polecany dla: Seniorzy

Wrzesień 2024

Carmen H. z Premnitz

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Świetny mały domek wakacyjny

To mały, wspaniały domek wakacyjny w pięknej okolicy z miłymi gospodarzami. Byliśmy już trzeci raz w tym domku, co mówi samo za siebie. Po wycieczkach w najbliższej okolicy mogliśmy odpocząć, podziwiając widok na twierdzę Königstein. Domek wakacyjny jest wyposażony we wszystko, co potrzebne. Piekarnia w Thürmsdorf jest niesamowita, zaczynając od asortymentu po ceny. Czuliśmy się bardzo dobrze i życzymy rodzinie Göhler dużo zdrowia, aby wielu gości mogło korzystać z tej oazy relaksu.
Pozdrawiamy, rodzina Henke

Wrzesień 2024

Gloria und Bernd D. z Elsteraue OT Gleina

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wszystko super

Po super miłym przyjęciu przez gospodynię spędziliśmy w małym domku wakacyjnym kilka naprawdę spokojnych dni w najpiękniejszym otoczeniu i przyrodzie. Sam widok na Königstein i codzienne śniadanie na tarasie były wspaniałe. Jesteśmy absolutnie zadowoleni i bez zastrzeżeń polecamy domek wakacyjny rodziny Göhler. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem

Pokaż więcej

Kontakt

Pani M. Göhler

Pani M. Göhler

Gospodyni od: 08.04.2024

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 6h

Kontakt w językach: Niemiecki

godziny pracy: pon.-niedz. 08:00-20:00

Numer obiektu: 4670512

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 3502070100

0049(0) 1746956394

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Turystyka piesza

Numer obiektu: 4670512

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 11 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4670512.htm


«Ferienhaus Göhler» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 17 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat