Powrót
Szukaj

Lyckan

max.  8  Gości
200m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

3 razy dodany do ulubionych

od ponad 1 roku online


Opis

Odkryj najlepsze wakacyjne uczucie w naszym domu wakacyjnym Lyckan, położonym w malowniczym Heiloo. Ten dom wakacyjny o powierzchni 150 metrów kwadratowych, z jedną sypialnią i jedną łazienką, może wygodnie pomieścić do 8 osób.

Otoczony piękną zieloną roślinnością i naturalnym krajobrazem, ten dom wakacyjny oferuje spokojne i pogodne otoczenie na relaksujące wakacje. Na zewnątrz domu znajduje się zadbany ogród, idealny na popołudniowy relaks w słońcu. Goście mają również dostęp do prywatnego parkingu i tarasu, idealnego do przytulnego letniego grillowania.

Wewnątrz domu znajduje się przestronny salon z wygodnymi meblami, w tym sofą i stołem. Przytulny kominek zapewnia ciepłą atmosferę w chłodniejsze wieczory. W pełni wyposażona kuchnia obejmuje ceramiczną płytę grzejną, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik i ekspres do kawy, dzięki czemu można bez wysiłku przygotować pyszne posiłki.

Dom wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor, pralka, suszarka bębnowa, Wi-Fi, żelazko i suszarka do włosów, aby pobyt był jak najbardziej komfortowy. Należy pamiętać, że jest to dom dla niepalących.

Drewniany dom ze stylowymi akcentami wnętrza, każdy szczegół w tym domu wakacyjnym został starannie dobrany dla Twojej wygody i przyjemności. Niezależnie od tego, czy czytasz książkę przy oknie, oglądasz film na kanapie, czy jesz posiłek przy stole, w domu wakacyjnym Lyckan z pewnością poczujesz się jak w domu.

Zarezerwuj swój pobyt już teraz i poznaj urok Heiloo w zaciszu naszego pięknego domu wakacyjnego.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (140x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (140x200 cm)
Sypialnie 3
Łóżko podwójne (140x200 cm)
Sypialnie 4
Łóżko podwójne (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
kominek kominek
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 6 kilometr

Jezioro 6 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.9 kilometr

Restauracja 3 kilometr

Centrum 7 kilometr

autobus 1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 30 kilometr

odległość do najbliższego dworca 1.8 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 12 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Heiloo to urocza wioska w północnej Holandii, znana z zielonego krajobrazu. Blisko stąd do wybrzeża z pięknymi wydmami i plażą.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
surfing
tenis
turystyka piesza
jazda na falach
kitesurfing
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 300 €
Zadatek: 50 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 28 dni przed datą przyjazdu.

Otrzymasz połowę kwoty rezerwacji minus koszty anulacji zwrócone, jeśli anulujesz rezerwację przynajmniej 21 dni przed planowanym zameldowaniem do godziny 12:00 w południe CET (Środkowoeuropejski Czas). W przypadku anulacji dokonanej na mniej niż 7 dni przed zameldowaniem, nie otrzymasz zwrotu żadnej kwoty.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2025


2 recenzje

Ocena ogólna

4,8 na 5
4.5 Wyposażenie
4.5 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2025

KATHRIN S. z BERGKAMEN

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wspaniałe zakwaterowanie

Spędziliśmy 10 dni w pięknym domu Keesa i Anity z 2 rodzinami i 2 psami. Dom jest urządzony z taką miłością do szczegółów, że od pierwszego dnia czuliśmy się bardzo dobrze. Wszystko było czyste, z wspaniałym wyposażeniem. Ogród jest ogromny, marzenie. Oboje są niesamowicie serdeczni i gościnni. Wszyscy byliśmy zachwyceni i możemy tylko gorąco polecić ten dom ☺️

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem

Sierpień 2024

Sven K. z Haiger

4,6 4 4 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Relaksujący urlop w idylicznej okolicy

Spędziliśmy piękny tydzień w apartamencie Keesa i Anity. Ogród jest idealny na wakacje z dziećmi. Samochodem w maks. 15 minut można dotrzeć bezpośrednio nad morze, a w okolicy jest wystarczająco dużo możliwości zakupów.

Naszym ulubionym miejscem w tym tygodniu była hamak na tarasie, z którego roztaczał się piękny widok na ogród.

Ogólnie rzecz biorąc, apartament jest bardzo godny polecenia, a my dziękujemy Keesowi i Anicie za możliwość spędzenia wakacji w ich domu.


Kontakt

Rodzina K. Zoon

Rodzina K. Zoon

Witam, jesteśmy rodziną Son, Kees, Anita i nasi 3 chłopcy, Jan, Loek i Jack. Zawsze cieszymy się naszym jasnym i słonecznym domem i ładnym przestronnym ogrodem. Naprawdę kochamy plażę i morze. Uwielbiamy kitesurfing i surfing! Miło jest mieszkać tak blisko wybrzeża. Lubimy też jeździć na rowerze przez wydmy. Z niecierpliwością czekamy na powitanie w naszym domu i pięknej okolicy wzdłuż wybrzeża.

Gospodarz od: 01.02.2023

odsetek odpowiedzi: 90%

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Angielski, Holenderski

Numer obiektu: 4674949

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0031(0) 610932373

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Rodzina K. Zoon

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 4674949

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 9 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4674949.htm


«Lyckan» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat