Apartament Dla rodzin Pucisca
od ponad 1 roku online
Opis
Mieszkanie wakacyjne znajduje się w apartamentowcu i jest nowocześnie urządzone. Działka leży na terenie mieszkaniowym, w centrum miejscowości. Również ze względu na widok z posesji na morze oraz nasłonecznione położenie kwatera cieszy się popularnością. Do dyspozycji: pomost.
Położenie
Pucišća. Mieszkanie wakacyjne znajduje się na zamkniętej posesji, otoczonej murem. Dojazd drogą boczną (asfaltowa). Parking na na parkingu w miejscowości (odległość 50 m).
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. Dostęp do internetu, żelazko i pralka. Odbiór telewizji odbywa się przez satelitę.
Dla Państwa bezpieczeństwa obiekt wyposażony jest w apteczkę pierwszej pomocy.
Środki higieny: maseczki ochronne, środki dezynfekujące oraz sprzątanie końcowe z dezynfekcją. Przestrzegane są regionalne wytyczne zdrowotne.
Psy
nie.
Odległości
Zakupy 10 m, restauracja 30 m, centrum miejscowości 80 m. Najbliższy przystanek komunikacji publicznej znajduje się 50 m dalej. Lotnisko w Bolu 20 km. Pučišća: apteka 100 m i lekarz 60 m. Latem: Morze Adriatyckie 20 m w Pučišća (plaża 50 m w Pučišća z kamieniami i skałami).
Podział wnętrza
Mieszkanie wakacyjne, 2 piętra, 3 pokoje (w tym 2 sypianie), 70 m2, łącznie 5 łóżek (w tym 2 dostawki).
Pomieszczenia
Wejście do mieszkania wakacyjnego znajduje się im Erdgeschoss.
Parter: Salon z 2 dostawkami na dwuosobowej rozkładanej sofie, TV, kącikiem jadalnianym (4 miejsca) i dostępem do balkonu (5 m2, meble ogrodowe, 1 stół, 2 krzesła). Aneks kuchenny w salonie z kuchenką gazową, piekarnikiem, zmywarką, lodówką (zamrażalnik), mikrofalówką, tosterem, czajnikiem elektrycznym i pralką.
1. piętro: Sypialnia (5 m2) z 1 łóżkiem jednoosobowym. Sypialnia (10 m2) z 1 łóżkiem dwuosobowym. Łazienka z prysznicem, 1 umywalką, WC i suszarką do włosów.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: żelazko, dostęp do Internetu, klimatyzacja, pralka, prąd, gaz, woda, ogrzewanie, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa.
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): opłata meldunkowa obowiązkowo 6,30 € za osobę na pobyt (01.09.25-01.01.26, 01.01.26-01.07.26, 01.09.26-01.01.27). opłata meldunkowa obowiązkowo 12,50 € za osobę na pobyt (01.07.26-01.09.26).
Kaucja: kaucja nie jest pobierana.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 5
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.01 kilometr
0.01 kilometr
Restauracja 0.03 kilometr
0.03 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 20 kilometr
20 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 4685380
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Pucisca, Südliche Adria, Dalmacja
Pučišća, Südliche Adria, Dalmacja
Postira, Südliche Adria, Dalmacja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pucisca, Südliche Adria, Dalmacja
Lokva Rogoznica, Split & Okolica, Dalmacja
Ruskamen, Split & Okolica, Dalmacja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Chorwacji
Domy i mieszkania wakacyjne w Dalmacji
Domy i mieszkania wakacyjne w południowej części Adriatyku
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 4685380
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4685380.htm