Powrót
Szukaj

SELBSTGEMACHT

max.  30  Gości
380m²
10 Sypialni
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



6 razy dodany do ulubionych

od ponad 2 lat online


Opis

PO PROSTU WYSPANY
Będziesz spać głęboko i budzić się wypoczęty w jednym z naszych 10 pokoi. Każdy z nich został indywidualnie i z wielką dbałością o szczegóły przez NAS SAMYCH zaprojektowany i – WYKONANY. Wiejskie życie spotyka nowoczesny design. Radość życia na naturalnym spokoju. Oryginalna sztuka na ścianach, widoki z dużych okien i atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu w cenie. Na pierwszym piętrze znajduje się nasza duża, wielofunkcyjna sala pobytowa.
Tutaj ludzie się spotykają. Wspólnie się je, bawi, śmieje i rozmawia. Otwarta kuchnia przylega do tego miejsca, więc wszyscy są razem.

Również wokół domu o wszystkim pomyślano: miejsce na grilla i kuchnia zewnętrzna, dające cień żagle przeciwsłoneczne i wygodne leżaki. (Wieczorem przy ognisku zakończyć dzień, opowiadać historie lub wsłuchiwać się w ciszę.)
Z troską opiekujemy się także naszymi lamami. Nawet zuchwałe wróble i rezolutne sikorki cieszą się z naszej niezawodnej uwagi. Tak, dobrze przeczytaliście – lamy: Chętnie przedstawiamy nasze puszyste lamy. Bycie w drodze z tymi przyjaznymi, charyzmatycznymi zwierzętami to czysta radość. Uważnie wędrować, spacerować powoli lub dokładnie obserwować – głowa staje się całkiem wolna. A odprężający spokój tych małych wielbłądów udziela się z każdym krokiem.

A kto nie ma jeszcze dość świeżego powietrza i natury, ten spędza noc unosząc się między drzewami pod gołym niebem. Wsłuchiwać się w melodię nocy, wszystkimi zmysłami odczuwać ciemność, pozwolić, by wiatr łagodnie kołysał cię do snu. Twój nocleg w namiocie na drzewie na długo pozostanie w pamięci. Namiot wisi ok. 1,30 m nad ziemią. Niechciane robaki powstrzymuje moskitiera. Swobodny widok na rozgwieżdżone niebo jest jednak zapewniony. Przed nagłymi opadami i poranną rosą niezawodnie chroni wodoodporna osłona przeciwdeszczowa. Najlepiej jednak śpi się „na górze bez dachu”. Czy to podczas gotowania, czy podczas leniuchowania w hamaku – wiele można – nikt nie musi.
W otoczeniu bliskim naturze można poczuć siłę wspólnoty, każdy może się aktywnie zaangażować. Oferujemy miejsce dla wielu ludzi i przestrzeń dla jednostki. Miejsce na spokój i opanowanie, na aktywność i nicnierobienie, na po prostu bycie szczęśliwym.

Miejsc do spania

Sypialnie 1
łóżko king-size (140x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sypialnie 3
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sypialnie 4
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sofa (140x190 cm)
Sypialnie 5
łóżko king-size (140x200 cm)
Sypialnie 6
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sypialnie 7
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sofa (90x200 cm)
Sofa (90x200 cm)
Sypialnie 8
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sofa (140x180 cm)
Sypialnie 9
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Łóżko piętrowe (100x200 cm)
Sypialnie 10
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Łóżko piętrowe (100x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
kominek kominek
balkon balkon
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 20 kilometr

Jezioro 20 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 8 kilometr

Restauracja 15 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 120 kilometr

odległość do najbliższego dworca 16 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 30 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Nasz SELBSTGEMACHT znajduje się w Arnsgrün, małej idyllicznej wiosce w sercu Turyngii.
Najbliższe miasta to Plauen, Zeulenroda i Greiz. Do wszystkich 3 można łatwo dojechać pociągiem.
Osoby podróżujące samochodem mogą dotrzeć do nas autostradami A9 lub A72, które znajdują się w odległości około 25 minut jazdy.
Trasa do nas prowadzi przez wiele małych wiosek i dolin. Najlepiej wpisać nasz adres Arnsgrün 56 w 07937 Zeulenroda-Triebes w systemie nawigacji, a zostaniesz niezawodnie poprowadzony do nas.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
tenis
siatkówka
turystyka piesza
piłka nożna
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kaucja: 300 €
Zadatek: 600 €

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Here is the translation into Polish: --- **4. ODSTĄPIENIE KLIENTA (ANULOWANIE, STORNO)/NIEWYKORZYSTANIE USŁUG HOTELU (NO SHOW)** **4.1** Odstąpienie klienta od umowy zawartej z hotelem jest możliwe tylko wtedy, gdy prawo do odstąpienia zostało wyraźnie przewidziane w umowie, istnieje inne ustawowe prawo do odstąpienia lub jeśli hotel wyraźnie wyrazi zgodę na rozwiązanie umowy. Ustalenie prawa do odstąpienia oraz ewentualna zgoda na rozwiązanie umowy powinny być każdorazowo dokonane w formie pisemnej. **4.2** Jeżeli pomiędzy hotelem a klientem został ustalony termin bezpłatnego odstąpienia od umowy, klient może do tego czasu odstąpić od umowy bez powstania roszczeń o zapłatę lub odszkodowanie ze strony hotelu. Prawo klienta do odstąpienia wygasa, jeśli nie skorzysta z niego wobec hotelu do ustalonego terminu. **4.3** Jeżeli prawo do odstąpienia nie zostało ustalone lub już wygasło, nie istnieje również ustawowe prawo do odstąpienia lub wypowiedzenia, a hotel nie wyrazi zgody na rozwiązanie umowy, hotel zachowuje prawo do uzgodnionego wynagrodzenia pomimo niewykorzystania usługi. Hotel jest zobowiązany zaliczyć na poczet wynagrodzenia wpływy z wynajmu pokoi innym osobom oraz zaoszczędzone wydatki. Jeżeli pokoje nie zostaną wynajęte innym osobom, hotel może ustalić ryczałtowo odliczenie zaoszczędzonych wydatków. W takim przypadku klient jest zobowiązany zapłacić co najmniej 90% uzgodnionej w umowie ceny za nocleg ze śniadaniem lub bez oraz za pakiety obejmujące usługi zewnętrzne, 70% za pakiety z niepełnym wyżywieniem oraz 60% za pakiety z pełnym wyżywieniem. Kontrahent jest zobowiązany zapłacić następujące części uzgodnionej w umowie całkowitej ceny za usługi eventowe: e) 90% uzgodnionej w umowie całkowitej ceny, jeśli anulowanie lub redukcja liczby usług nastąpi mniej niż 120 dni przed rozpoczęciem okresu świadczenia usług i dotyczy ekskluzywnej rezerwacji restauracji lub hotelu. Hotel nie ma prawa do wynagrodzenia, jeśli anulowanie nastąpi do 120 dni (włącznie) przed rozpoczęciem okresu świadczenia usług.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma SELBSTGEMACHT
Pani K. Liesch

Pani K. Liesch

KATRIN LIESCH Co robisz, jeśli masz zielone palce, jesteś dobry dla zwierząt, masz dobre ręce, lubisz gotować, czujesz się jak w domu w lesie, wolisz spać na zewnątrz i masz pozytywne nastawienie? - Dzielisz się tym z innymi. I zarządzasz SELF-MADE. I to z wielkim entuzjazmem. Stworzyliśmy miejsce, w którym sami czujemy się dobrze. Naturalne materiały, takie jak drewno i glina, żywe, harmonijne kolory i wyraźne kształty spotykają się z wiejską sielanką. Dla nas nie chodzi o perfekcję, ale o ciepłą wspólnotę, lekkość i radość życia. Tutaj każdy może PO PROSTU BYĆ.

Gospodyni od: 09.02.2024

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 469264

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 3743186959

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 469264

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/469264.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat