Ferienhaus mit Terrassen und Gartenanlage nähe Danzig
od ponad 1 roku online
Opis
Apartament wakacyjny został starannie zaprojektowany, aby połączyć komfort i styl, nie zapominając przy tym o praktycznych aspektach, takich jak wystarczająca ilość miejsca do przechowywania.
W otwartym apartamencie wakacyjnym (bez oddzielnie zamkniętej sypialni) oferujemy Państwu następujące miejsca do spania dla 4 osób:
Wygodne łóżko podwójne – patrz zdjęcia
Wygodna rozkładana sofa podwójna – patrz zdjęcia
Idealne dla rodziny z małymi dziećmi lub pary
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 20 kilometr
20 kilometr
Jezioro 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr
0.2 kilometr
Restauracja 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Centrum 0.2 kilometr
0.2 kilometr
autobus 0.2 kilometr
0.2 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 20 kilometr
20 kilometr
odległość do najbliższego dworca 4 kilometr
4 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 2 kilometr
2 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Miejsce, niedaleko Gdańska, znane ze swojej spokojnej atmosfery.
Sklepy spożywcze, bankomat, fryzjer, piekarnia, restauracje – wszystko to znajduje się w pobliżu i można tam wygodnie dojść pieszo. Dobre połączenia komunikacyjne z centrum Gdańska i gdańską starówką (12 km) są zapewnione (ok. 15-20 minut samochodem, przystanek autobusowy w odległości 200 m). Do najbliższej plaży (długiej i szerokiej) można dotrzeć w ok. 30 minut. Zielona i spokojna okolica zachęca do spacerów lub wycieczek rowerowych. Dogodna lokalizacja apartamentu (na obrzeżach Trójmiejskiej Metropolii, w pobliżu autostrady i obwodnicy) umożliwia szybki dojazd do Gdańska oraz wielu ciekawych atrakcji w okolicy. To są Kaszuby ze stolicą w Kartuzach (20 km), Szymbark ze słynnym „Domem do góry nogami”, Malbork (30 km) z największą ceglaną budowlą Europy, Frombork z Muzeum Kopernika, Kanał Elbląski (Elbing) i przede wszystkim piękna gdańska starówka z Muzeum Ratusza, Bazyliką Mariacką, promenadą nad Motławą, rejsami po porcie i wieloma innymi atrakcjami. Sopot zaprasza także najdłuższym molo oraz niezliczonymi kawiarniami i restauracjami. Jednodniowa wycieczka do rezerwatu przyrody „Mierzeja Wiślana” lub na Półwysep Helski z długimi, wymarzonymi plażami zdecydowanie się opłaca.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 16:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | po przyjeździe |
Opcje płatności:
Przelew
Gotówka
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Jeżeli najemca odstąpi od umowy przed rozpoczęciem najmu, nie wskazując następcy, który przejmie umowę na tych samych warunkach, wynajmujący zatrzyma jako odszkodowanie zaliczkę wcześniej wpłaconą przez najemcę. Przesunięcie okresu urlopowego jest możliwe w zależności od dostępności w ciągu 2 następnych lat.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 18.02.2026
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Pani Z. Kosinska
Gospodyni od: 30.10.2016
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 12h
Kontakt w językach: Niemiecki, Polski
Numer obiektu: 4698570
Inne ogłoszenia Pani Z. Kosinska
Gdańsk, Morze Bałtyckie, Polska
Gdańsk, Morze Bałtyckie, Polska
Gdańsk, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Gdańsk, Morze Bałtyckie, Polska
Gdańsk, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 4698570
Ostatnia aktualizacja: 23.02.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4698570.htm