Powrót
Szukaj

Ferienhaus Felddistel

max.  5  Gości
75m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

2 razy dodany do ulubionych

od ponad 1 roku online


Opis

Chcielibyście uciec od miejskiego zgiełku i szukacie idealnego punktu wypadowego na wycieczki rowerowe lub jednodniowe wyprawy w Meklemburgii? Czy to we dwoje, czy z dziećmi - u nas jesteście w sam raz. Nasz przytulny domek wakacyjny znajduje się między Bałtykiem a Meklemburskim Pojezierzem, na szlaku rowerowym Berlin-Kopenhaga, niedaleko autostrad A19 i A20.

Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatne miejsce parkingowe. Wasze rowery możecie przechować w zamkniętym garażu. Za domem znajduje się ogród o powierzchni prawie 1000 m². Tam znajdziecie meble ogrodowe, grilla, miejsce na ognisko oraz huśtawkę dla dzieci. Bezpośrednio za ogrodem zaczyna się teren wykorzystywany rolniczo.

Wchodzicie do domu przez werandę, która prowadzi do przytulnej strefy wypoczynkowej. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem oraz salon z piecem kominkowym i miejscem do jedzenia. Na piętrze są dwie sypialnie. W większej sypialni znajduje się łóżko o wymiarach 180x200 oraz łóżeczko dla dziecka. W mniejszym z dwóch pokoi sypialnych są 3 pojedyncze łóżka, które można także połączyć w większą powierzchnię do spania.
Ponieważ często korzystamy z domu także prywatnie, urządziliśmy go z dużą dbałością o szczegóły - w tym zabawki dla naszych najmłodszych gości.

Cieszcie się zapierającą dech w piersiach naturą i spokojem okolicy, idealnym do spacerów i wycieczek na łono przyrody. Czy obserwujecie zachód słońca w ogrodzie, czy zaczynacie dzień śniadaniem na świeżym powietrzu – w domku wakacyjnym Felddistel znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do relaksującego urlopu.

Miejsca do spania

Pokój dziecięcy
Pojedyncze łóżko (80x200 cm)
Pojedyncze łóżko (80x200 cm)
Pojedyncze łóżko (80x200 cm)
Łóżko podwójne (160x200 cm)
Sypialnie
Łóżko podwójne (180x200 cm)
łóżeczko dziecięce (60x120 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
kominek kominek
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 30 kilometr

Jezioro 5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 5 kilometr

Restauracja 5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 14 kilometr

odległość do najbliższego dworca 1.7 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 16 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Mała wioska Mistorf leży pomiędzy Güstrow a byłą kolonią artystyczną Schwaan. W 15 minut można stąd dojechać do autostrady A20 i A19. Dzięki temu Mistorf jest idealnym punktem wypadowym na jednodniowe wycieczki we wszystkich kierunkach: do centrum Rostock, Rostock Warnemünde, Bad Doberan, Kühlungsborn, Stralsund, Wismar, Waren an der Müritz, Nienhagen am Darß, Schwerin, Teterow w Meklemburskiej Szwajcarii. Osobom, które uważają nadbałtyckie wybrzeże za zbyt zatłoczone, można polecić ochłodzenie się w upalne letnie dni na kąpielisku Inselsee w Güstrow lub podczas kajakarstwa czy Stand-Up Paddling na rzece Warnow. Do wędkowania nadaje się pobliskie jezioro Hohensprenzer See.

Dojazd rowerem przez polne i leśne drogi do Schwaan, a stamtąd ścieżką rowerową do Bad Doberan i okolicznych uzdrowisk nadmorskich. Na południe istnieje wiele tras, które umożliwiają wycieczki rowerowe w kierunku Mecklenburskiego Pomorza Wewnętrznego lub Mecklenburskiej Szwajcarii.

Mistorf posiada własny przystanek kolejowy. Z pomocą linii S2 można dostać się do Güstrow lub przez Schwaan bez przesiadek do głównego dworca w Rostocku, a stamtąd dalej do Warnemünde.

Dwie ulice od domu znajduje się mały sklepik "Tante Emma", który jest otwarty od poniedziałku do piątku. Naprzeciwko znajduje się kawiarnia wiejska z sklepem przyzagrodowym. Dla dzieci w Mistorfie jest duży plac zabaw z kolejka linową i nieskończone możliwości, by po prostu dać się ponieść na ścieżkach polnych, jadąc na rowerze lub pieszo.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
kajakarstwo
pływanie
turystyka piesza
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:30
Kaucja: 250 €
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Nie pobieramy osobnej opłaty ryczałtowej za prąd.

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Dziś
Pełny zwrot (100%)
14 dni przed zameldowaniem:
Częściowy zwrot (50%)
7 dni przed zameldowaniem:
Brak zwrotu

Zameldowanie


Dostępność

Kalendarz rezerwacji niedostępny. Proszę skontaktować się bezpośrednio z właścicielem.


3 recenzje

Ocena ogólna

4,9 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
4.7 Położenie
4.7 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Listopad 2024

Elena J. z Langenfeld

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Super mucek i piękny

Właśnie przed kilkoma godzinami przyjechaliśmy do tego super przytulnego i pięknego domku, a podoba nam się zarówno lokalizacja, droga z dworca była bardzo idylliczna i ciekawa, jak i wspaniałe wyposażenie.

Szczególnie uwielbiam koncepcję kolorystyczną domu<3 To po prostu jesienny sen.

Jest bardzo ciepło i przytulnie, aż chce się zasiąść z herbatą i rozpocząć wspaniały weekend. Mogłbym sobie również wyobrazić, że dom latem ma wspaniałą lokalizację i można ładnie korzystać z ogrodu, dzisiaj z przyjemnością przyglądam się mu przez okno z ciepłą filiżanką w ręku.

Chętnie znowu!

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop romantyczny

Odpowiedź Pani H. Schilling:

Liebe Elena,

lieben Dank für deine netten Worte.
Wir wüschen Euch weiterhin einen schönen Aufenthalt und würden uns sehr freuen, Euch demnächst erneut empfangen zu dürfen. LG Hanna

Listopad 2024

Stella B. z Güstrow

4,6 5 5 5 4 4
Pokaż Niemiecki

Super wyposażony dom w cichej okolicy

Dom wakacyjny jest bardzo gustownie i starannie urządzony. Wyposażenie, w tym zabawki dla dzieci, jest przemyślane i nie pozostawia żadnych życzeń niezrealizowanych. Hanna jest bardzo przyjazna i troskliwa, a także była dla nas zawsze dostępna. Jedyną wadą była dość niska temperatura w pomieszczeniach. W listopadzie dom przy przyjeździe był dość wychłodzony i ogrzewał się tylko powoli, mimo włączonych grzejników. Ciepła woda była na bieżąco wystarczająco dostępna. Chętnie wrócimy.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop bez samochodu

Odpowiedź Pani H. Schilling:

Liebe Stella, schön, dass es Euch gefallen hat. Schade, dass Ihr wegen der Raumtemperatur nichts gesagt habt. Ihr hättet ohne Weiteres die Temperatur an der Heizungsanlage umstellen können. Liebe Grüße und vielleicht bis bald, Hanna

Wrzesień 2024

Petra und Hans K. z Holzwickede

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Nie ma żadnych życzeń do spełnienia

Moja żona i ja zarezerwowaliśmy dom, aby odkrywać Meklemburgię na rowerze. Wszystko przebiegło gładko. Dom jest bardzo gustownie, a jednocześnie przytulnie urządzony. Nie brakowało niczego. Absolutnie polecam.

Polecany dla: Urlop bez samochodu, Kultura & Zwiedzanie

Odpowiedź Pani H. Schilling:

Liebe Petra, besten Dank für die tolle Bewertung! Ihr wart sehr angenehme Gäste. Wir freuen uns auf Euren nächsten Besuch. LG Hanna


Kontakt

Pani H. Schilling

Pani H. Schilling

Jesteśmy rodziną Schilling z Dortmundu. Ponieważ szczególnie cenię sobie Morze Bałtyckie i Meklemburgię, w 2022 roku urządziliśmy sobie to piękne miejsce na wakacje. Ponieważ nie możemy z niego korzystać przez cały czas, chcielibyśmy dać również innym możliwość spędzenia pięknych wakacji.

Gospodyni od: 06.10.2024

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 4699326

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 17664857701

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 4699326

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 6 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4699326.htm


«Ferienhaus Felddistel» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat