Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Dračevac
od ponad 2 lat online
Opis
Willa jest urządzona w stylu rustykalnym i typowym dla regionu. Dom cieszy się popularnością również ze względu na spokojną i słoneczną lokalizację. Do dyspozycji gości: trawnik, parasol, leżak, możliwość grillowania, taras i meble ogrodowe. Ogród.
Położenie
Dračevac. Willa znajduje się na ogrodzonej działce ogrodowej, ograniczonej płotem i żywopłotem. Właściciel mieszka tylko czasami w oddzielnym budynku na posesji. Dojazd odbywa się drogą boczną (asfaltowaną). Parking (dla 1 samochodu) na posesji. 1 dodatkowe miejsce parkingowe przed podwórzem.
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja. Łóżeczko dziecięce, dostęp do Internetu (Wi-Fi), żelazko, deska do prasowania i pralka. Odbiór telewizji odbywa się za pośrednictwem satelity.
Basen
Wszystkie baseny są do wyłącznego użytku. Basen zewnętrzny.
Psy
tak, EUR 15.00/zwierze/dzien.
Odległości
Zakupy 3,5 km, restauracja 2,6 km, centrum miejscowości 6 km. Lotnisko w Puli 40 km. Latem: Możliwość kąpieli (plaża 6 km w Poreč).
Podział wnętrza
Willa, 3 piętra, 5 pokoi (w tym 4 sypialnie), 150 m², łącznie 10 łóżek.
Pomieszczenia
Wejście do Państwa willi znajduje się na parterze i jest bezprogowe. Salon z kącikiem wypoczynkowym, TV, klimatyzacją i odtwarzaczem DVD. Kuchnia z jadalnią (8 miejsc), kuchenką gazową (4 palniki), piekarnikiem, zmywarką, lodówką (zamrażalnik), kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, tosterem i czajnikiem elektrycznym. Łazienka z prysznicem, WC i oknem. Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym, 1 łóżkiem pojedynczym i klimatyzacją. 2 sypialnie każda z 1 łóżkiem podwójnym i klimatyzacją. Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym, 1 łóżkiem pojedynczym, TV i klimatyzacją. Łazienka z prysznicem, WC i oknem. Oddzielne WC z pralką i WC.
Regulamin domu
Organizacja przyjęć lub wydarzeń jest zabroniona.
W obiekcie palenie jest zabronione.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: dostęp do Internetu, opłata meldunkowa, klimatyzacja, miejsce parkingowe, prąd, woda, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa, ręczniki do rąk, basen, Wi‑Fi (WLAN).
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): Łóżeczko dziecięce (prosimy zamówić przy rezerwacji) opcjonalnie za łóżko za dzień. opłata klimatyczna.
Kaucja: 300,- EUR za obiekt.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 2
łazienki z prysznicem
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 3.5 kilometr
3.5 kilometr
Restauracja 2.6 kilometr
2.6 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 40 kilometr
40 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 472164
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Dračevac, Istria, Chorwacja
Dračevac, Istria, Chorwacja
Dračevac, Istria, Chorwacja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Poreč, Istria, Chorwacja
Poreč, Istria, Chorwacja
Poreč, Istria, Chorwacja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Chorwacji
Domy i mieszkania wakacyjne w Istrii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 472164
Ostatnia aktualizacja: 18.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat
URL: https://www.domy-letniskowe.com/472164.htm