Powrót
Szukaj

8 osob apartament w Svendborg

max.  8  Gości
140m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Rekomendacja: 100%


Opis

, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, zamrażarka(200-249L), lodówko-zamrażarka), salon/sypialnia(TV, krzesło dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżeczko dziecięce), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), łazienka(suszarka do prania, wanna lub prysznic, umywalka, toaleta, pralka), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta), Bubble bath(w domu , ogrzewany, 2 osoby), sauna(w domu , ogrzewany, 6 osoby), ogrzewanie(elektryczne), taras, grill, przyrządy do zabaw dla dzieci, piłkarzyki, Pompa ciepła typu powietrze-powietrze

Dom wakacyjny z jacuzzi i sauną położony w pierwszym rzędzie do morza na naturalnej działce o powierzchni 2000 m2 w Tåsinge. W domku znajduje się salon z m.in. telewizja. Jest połączona kuchnia i jadalnia z płytą ceramiczną, okapem i lodówką z zamrażarką. Do dyspozycji są cztery sypialnie i dwie łazienki, z których jedna posiada 2-osobowe jacuzzi oraz dostęp do domowej sauny. Dostępna jest zarówno pralka, jak i suszarka. Dom jest tylko ok. 80 m od morza, które można wykorzystać do pływania kajakiem, nurkowania swobodnego, windsurfingu, przybrzeżnego łowienia troci lub po prostu miłego, niezakłóconego spaceru wzdłuż wybrzeża. Z domu prawie codziennie można zobaczyć jelenie i bażanty, a przy odrobinie szczęścia nawet przebłysk orła morskiego. W odległości krótkiego spaceru od domu znajduje się mały port, w którym będzie można postawić własny ponton do wody. Rezerwat ptaków z wieżą dla ptaków 1 km od domu. Nie do wynajęcia dla grup młodzieżowych.

Zbliżając się do daty zameldowania, może zostać naliczona zwrotna kaucja. Kaucja ta obejmuje zużycie mediów podczas pobytu oraz ewentualne dodatkowe usługi. Ostateczna kwota zostanie skorygowana na podstawie rzeczywistych odczytów liczników, faktycznego wykorzystania usług dodatkowych, a wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone w ciągu 21 dni po wymeldowaniu.

Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
sauna sauna
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce na grill miejsce na grill

Na zewnątrz

miejsce na grill
plac zabaw dla dzieci
taras

Łazienka

Łazienka

toalety 2


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
ekspres do kawy
okap kuchenny

Dostępne urządzenia

telewizor
pralka
suszarka
łóżeczko dziecięce
krzesełko dziecięce
W-LAN

Idealny dla

zwierzęta mile widziane
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 8

4Pokoje dwuosobowe 4Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 7.5 kilometr

Restauracja 7.5 kilometr


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

General Conditions
•Until 60 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From 59 to 35 days prior to commencement of the rental period: 0 percent of the total rental price.
•From day 34 and up to and including the date of arrival or later and in case of failure to show up when the rental period commences: 100 percent of the total rental price + administration fee.
•Prepaid extra services, e.g. bed linen, final cleaning and baby chair etc., will be 100% refunded if the tenant cancels the rental agreement.


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


22 recenzje

Ocena ogólna

4,3 na 5
4.3 Wyposażenie
4.3 Cena/świadczenia
4.3 Serwis
4.3 Położenie
4.3 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Jutta - GF

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Bornemann

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Elsishans

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Annette - Hannover

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Die Lage und die Größe

OLE - Mölln

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Pokaż Niemiecki

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 4749995

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 4749995

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 10 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4749995.htm


«8 osob apartament w Svendborg» uzyskał ocenę 4.3 (w skali od 1 do 5) na podstawie 22 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat