Powrót
Szukaj

Hooksieler Bärenblick bei Klostermann

max.  4  Gości
65m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%


Opis

Odkryj idealny wypoczynek nad Morzem Północnym w naszym urokliwym apartamencie "Hooksieler Bärenblick bei Klostermann" w Hooksiel. Ten pełen miłości urządzony apartament oferuje 65 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnej, która pomieści do 4 gości. Posiada dwa przytulne sypialnie i nowoczesną łazienkę oraz WC dla gości, idealne dla rodzin czy małych grup.

Apartament jest wyposażony w w pełni funkcjonalną kuchnię, która spełnia wszelkie wymagania. Tutaj znajdą Państwo zmywarkę, czajnik oraz ekspres do kawy, aby pobyt był jak najbardziej komfortowy. Salon jest jasny i przytulny.
Cieszcie się spokojną, ale centralną lokalizacją – stary port w Hooksiel z jego historycznymi budynkami i uroczym morskim klimatem jest tylko kilka kroków stąd. Po przyjemnym spacerze mogą Państwo delektować się regionalną kuchnią w restauracji "Zum Schwarzen Bären" lub po prostu przesiąknąć morskim klimatem.

Prywatny parking jest do Państwa dyspozycji, więc nie muszą Państwo martwić się o szukanie miejsca do parkowania. Prosimy zwrócić uwagę, że nasze mieszkanie to obiekt dla niepalących, aby zapewnić przyjemną atmosferę dla wszystkich gości. Spędź niezapomniane dni w "Hooksieler Bärenblick bei Klostermann", gdzie komfort spotyka się z nadmorskim urokiem i gwarantowany jest wypoczynek. Rezerwuj teraz i doświadcz niepowtarzalnego piękna Morza Północnego!

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
balkon balkon
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
nieprzystosowany dla niepełnosprawnych nieprzystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr

Restauracja 0.1 kilometr

Centrum 0.2 kilometr

autobus 0.1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 90 kilometr

odległość do najbliższego dworca 17 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Mieszkanie nad morzem w sercu Hooksiel

Witamy w naszym przytulnym, morskim apartamencie położonym naprzeciwko portu Hooksiel (Binnentief)! Znajdujący się w centralnej części miejscowości i tylko kilka kroków od popularnej restauracji Zum Schwarzen Bären, nasz 65 metrowy apartament oferuje wszystko, czego potrzebujesz na relaksujące wakacje na wybrzeżu Morza Północnego.

Mieszkanie jest otwarte, przyjazne i pełne światła - idealne dla maksymalnie 4 osób. W pełni wyposażona kuchnia zachęca do gotowania, a na słonecznym balkonie można cieszyć się relaksującymi chwilami. WLAN jest oczywiście wliczony w cenę.

Czy to spacery nad wodą, świeża ryba z portu czy wizyta w historycznym centrum miasta - tutaj doświadczysz wakacji nad Morzem Północnym w ich najpiękniejszej formie.

? Od maja/czerwca ponownie dostępne do rezerwacji!


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
tenis
turystyka piesza
narty wodne
kitesurfing
piłka nożna
wycieczki łodzią

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 28 dni przed datą przyjazdu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2026


1 recenzja

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Czerwiec 2025

Birgitta E. z Senden

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Ein Traumstück

Piękne mieszkanie urządzone z dużą miłością, świetnie wyposażone i super centralnie położone. Po przyjeździe od razu czuć wakacyjną atmosferę. Właściciele są bardzo sympatyczni, a jedzenie w restauracji jest doskonałe. Już nie możemy się doczekać powrotu.

Polecany dla: Urlop typu Adventure


Kontakt

Rodzina K. Klostermann

Rodzina K. Klostermann

Od sześciu dekad nazwa rodziny Klostermann kojarzy się z gościnnością, jakością i żywą tradycją. Restauracja Zum Schwarzen Bären, obchodząc 60-lecie istnienia, świętuje nie tylko wyjątkowe wydarzenie, ale również burzliwą historię, która jest kontynuowana przez drugie pokolenie. To, co kiedyś zaczęło się jako mała gospoda, dzisiaj jest miejscem, które łączy tradycyjną fryzyjską kuchnię z elegancko nowoczesnym wnętrzem. Przytulna atmosfera zaprasza do zatrzymania się – czy to przy świątecznym menu, czy przy serdecznym klasyku z regionu. Motto rodziny Klostermann brzmi: Są rzeczy, które przetrwają. Do tego niewątpliwie należy namiętny zaangażowanie rodziny Klostermann, która z sercem i zamiłowaniem do jakości prowadzi restaurację – wczoraj, dziś i jutro - a teraz w 2025 roku dojdzie jeszcze uroczo urządzone mieszkanie wakacyjne.

Gospodarz od: 07.04.2025

Kontakt w językach: Niemiecki

godziny pracy: pon.-czw. 10:00-15:00; pią. 10:00-12:00

Numer obiektu: 4751271

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 442595810

0049(0) 15757241359

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 4751271

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 11 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4751271.htm


«Hooksieler Bärenblick bei Klostermann» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat