Powrót
Szukaj

Casa Pergola 2

max.  5  Gości
75m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



5 razy dodany do ulubionych


Opis

Odkryj urok Bardolino, w sercu Wenecji Euganejskiej, zatrzymując się w pięknym Casa Pergola 2. Ten apartament wakacyjny, idealny dla maksymalnie 5 osób, oferuje 75 metrów kwadratowych elegancko umeblowanej przestrzeni, z 2 sypialniami i 1 łazienką.

Casa Pergola 2 jest wyposażona we wszelkie udogodnienia, aby zapewnić niezapomniany pobyt. Nowoczesna kuchnia, wyposażona w zmywarkę, mikrofalówkę, czajnik i ekspres do kawy, jest idealna do przygotowywania pysznych rodzinnych kolacji. Salon, przytulny i dobrze umeblowany, posiada telewizor oraz wygodną sofę, a klimatyzacja zapewnia maksymalny komfort w najcieplejszych miesiącach.

Na zewnątrz możecie odpocząć przy wspaniałym basenie lub przygotować letnie grillowanie dzięki dostępnemu grillowi. Ogród, zadbany i przytulny, jest idealnym miejscem do cieszenia się łagodnym klimatem Wenecji Euganejskiej.

Dom przeznaczony jest wyłącznie dla osób niepalących, co gwarantuje świeże i czyste środowisko. Wśród innych usług znajdziecie pralkę, suszarkę do włosów i wszystko, co potrzebne do pościeli.

Położona w spokojnej lokalizacji, lecz dogodnej, by dotrzeć do głównych atrakcji Bardolino, Casa Pergola 2 jest idealnym wyborem na relaksujące i pełne zabawy wakacje. Casa Pergola 2 wychodzi na dużą, współdzieloną z Casa Pergola 1 i właścicielami, basen o wymiarach 6 metrów x 12 metrów z wodą słoną. Casa Pergola 2 posiada mały prywatny, ogrodzony ogród z grillem, dużą zadaszoną przestrzeń z dodatkowym zewnętrznym stołem, zadaszenie łączy się z salonem/kuchnią.
Do dyspozycji gości dwie przestronne sypialnie.
Zarezerwujcie już teraz, aby zapewnić sobie wymarzony pobyt w jednym z najpiękniejszych regionów Włoch!
numer licencji lub rejestracji: IT023006B4LWVPUQIS

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 1.8 kilometr

Jezioro 1.8 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1.6 kilometr

Restauracja 1.6 kilometr

Centrum 1.6 kilometr

autobus 1.6 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 26 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 7 kilometr


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
golf
górska jazda rowerowa
pływanie
żeglarstwo
nurkowanie
tenis
turystyka piesza
wycieczki łodzią

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 150 €
Zadatek: 200 € przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.

Bezpłatne anulowanie do 30 dni przed zameldowaniem.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma Casa Pergola di Valeria Paiola
Pani V. Paiola

Pani V. Paiola

Gospodyni od: 09.01.2022

Kontakt w językach: Włoski

Numer obiektu: 4754097

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0039(0) 3480052334

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani V. Paiola

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 4754097

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 10 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4754097.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat