Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
Opis
Parter: (salon(TV(satelita), zestaw wypoczynkowy), otwarta kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(plyta grzewcza), ekspres do kawy, piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, ), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta, suszarka), drzwi ogrodowe)
Na 1 piętrze: (sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm), duża wanna, umywalka, toaleta, balkon), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe(180 x 200 cm), prysznic, umywalka, toaleta, suszarka), toaleta)
prysznic(na zewnatrz), pralka, ogrzewanie, klimatyzacja, taras(prywatny), taras na dachu, ogród(prywatny), meble ogrodowe, leżaki, grill, parking, parasol, basen(prywatny, otwarte od kwietnia do listopada włącznie), dostępne rowery(na zadanie), łóżko dziecięce, deska do prasowania, żelazko
Villa Bianca może pomieścić do 8 osób w 4 sypialniach, każdy z prywatną łazienką.
Na parterze znajduje się duży salon, wyposażony w duży stół i część wypoczynkową. Pokój jest ozdobiony dziełami sztuki znanych chorwackich artystów, a wszystkie pokoje posiadają również TV satelitarną, bezprzewodowy Internet i klimatyzację.
Z części wypoczynkowej jest widok i dostęp do basenu i ogrodu, a z boku domu znajduje się miejsce na grilla ze stołem i krzesłami.
W dobudówce domu znajdują się dwa pokoje gościnne, każdy z osobnym wejściem, podwójnym łóżkiem i łazienką.
Schody prowadzą na pierwsze piętro willi z dwoma wygodnymi sypialniami, każda z prywatną łazienką, z których jedna sypialnia ma dostęp do dużego balkonu ze schodami na basen.
Ta ekskluzywna Villa Blanca jest urządzona w bardzo eleganckim, ponadczasowym, klasycznym stylu i oferuje swoim gościom przyjemność prywatności i komfortu oraz prawdziwe wymarzone wakacje!
Chcemy, aby goście czuli się tu jak u siebie w domu i dlatego organizujemy wycieczki na życzenie, wizyty w znanych winnicach czy znakomitych restauracjach.
Goście willi Borghetto Villas otrzymują bezpłatną kartę wstępu do kompleksu hotelowego Lanterna, gdzie dzieci mogą korzystać z piaszczystej plaży i rozrywki. Wszyscy goście otrzymują pakiet upominkowy parku wodnego Istralandia!
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 4
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 8
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 2 kilometr
2 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Centrum 1 kilometr
1 kilometr
autobus 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 50 kilometr
50 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
1 recenzja
Ocena ogólna
M. Janson
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4766655
Inne ogłoszenia Belvilla
Vabriga, Istria, Chorwacja
Vabriga, Istria, Chorwacja
Vabriga, Istria, Chorwacja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Vabriga, Istria, Chorwacja
Vabriga, Istria, Chorwacja
Vabriga, Istria, Chorwacja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Chorwacji
Domy i mieszkania wakacyjne w Istrii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 4766655
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4766655.htm
«Willa w Vabriga z Basenem i Ogrodem» uzyskał ocenę 4.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.