Powrót
Szukaj

De tuinkamer

max.  5  Gości
85m²
2 Sypialnie (+1)
5%
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
5% Promo 17.03 do 02.04.2026
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



21 razy dodany do ulubionych


Opis

Odkryj idealny wypoczynek w apartamencie Familienurlaub Egmond aan den Hoef, położonym w malowniczym regionie Noordholland. Ten urokliwy obiekt oferuje wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie 5 gości i zajmuje 85 m² z trzema przytulnymi sypialniami oraz nowoczesną łazienką.

Apartament wyróżnia się w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, który spełni wszystkie oczekiwania. Od zmywarki przez kuchenkę mikrofalową po czajnik i ekspres do kawy – tutaj mogą Państwo gotować i delektować się do woli. Przestronny salon z kominkiem zaprasza na relaksujące wieczory, a telewizor i bezpłatne Wi-Fi nie pozwolą na nudę.

Słoneczny taras stanowi idealne tło na śniadanie na świeżym powietrzu lub relaksujące chwile w gronie bliskich. Nie zu vergessen: Bezpośrednio przy obiekcie dostępny jest parking, co sprawia, że przyjazd i wycieczki są szczególnie komfortowe.

Praktyczne dodatki, takie jak łóżeczko dziecięce, suszarka do włosów i pościel, są również dostępne, aby uczynić Państwa pobyt jak najbardziej przyjemnym. Wynajem długoterminowy jest możliwy, a ponieważ jest to obiekt dla niepalących, powietrze jest zawsze świeże i przyjemne. Dla rzemieślników to mieszkanie wakacyjne oferuje również odpowiednie miejsce na nocleg, ze wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi podczas pobytu służbowego.

Spędź niezapomniane dni w Egmond aan den Hoef, gdzie czekają na Ciebie komfort i przytulność. Zarezerwuj już teraz i przeżyj niezrównany urlop ze wszystkimi zaletami tego ekskluzywnego apartamentu.

Miejsca do spania

Pokój dzienny
Sofa
Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
kominek kominek
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 4 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 45 kilometr

odległość do najbliższego dworca 7 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Zrelaksuj się w naszym domu wakacyjnym w Egmond aan den Hoef, Noordholland.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Zadatek: 50 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma Holidayservice egmond
Pani B. Kraakman

Pani B. Kraakman

Jesteśmy Holiday Service Egmond, Waszym gospodarzem. Cieszymy się na możliwość zadowolenia Was, Gości, i zapewnienia niezapomnianych wakacji. Egmond i okolice są nam bliskie, a ważną częścią tego regionu jest turystyka. Chcieliśmy mieć w tym swój udział, stąd powstał Holiday Service Egmond. Turystyczne wynajmy, świetne lokalizacje pod jednym dachem, przyjemna komunikacja, oto czym się kierujemy. Tymczasem rozszerzyliśmy się o świetne lokalizacje w Północnej Holandii i możemy nawet zaoferować nasze piękne mieszkanie w Esteponie, Hiszpania.

Gospodyni od: 02.01.2017

odsetek odpowiedzi: 80%

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Holenderski

Numer obiektu: 4776967

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0031(0) 643557679

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani B. Kraakman

Pokaż wszystkie obiekty z Pani B. Kraakman

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 4776967

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 6 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4776967.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat