Powrót
Szukaj

Nordsee 1

max.  6  Gości
90m²
3 Sypialnie
Udostępnij
DTV classification
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 7 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%


Opis

Mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy deptaku oryginalnej wioski „St. Peter”, a tym samym w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji St. Peter-Ording i na około 90 m² jest Twoim idealnym miejscem na wakacje, jeśli jako para potrzebujesz dwóch sypialni, jako duża rodzina lub z przyjaciółmi, albo razem z babcią i dziadkiem chcesz cieszyć się urlopem na wysokim poziomie! Państwa starannie odnowiony i całkowicie nowo urządzony apartament wakacyjny znajduje się w doskonałej lokalizacji w przedniej części domu „Dorfstr. 16” i oferuje bardzo wysoki komfort dzięki dużemu salonowi z aneksem kuchennym i jadalnią z bezpośrednim wyjściem na balkon od strony południowo-zachodniej, trzem sypialniom (2 z luksusowymi łóżkami typu boxspring) oraz dwóm nowoczesnym łazienkom, spełniającym nawet wysokie wymagania. Nawiasem mówiąc, mają Państwo również do dyspozycji bardzo szybki, światłowodowy dostęp do Wi-Fi o prędkości do 300 Mbit/s bez dodatkowych opłat. Oba telewizory (w salonie i w sypialni na poddaszu) są również podłączone do Internetu, dzięki czemu mogą Państwo także streamować swoje ulubione kanały i seriale.

Apartament Nordsee 1 oferuje Państwu na ok. 90 m² dużo miejsca do relaksu i każdemu własną przestrzeń. Na poddaszu znajduje się duża sypialnia z luksusowym łóżkiem typu boxspring, miejscem do siedzenia, telewizorem oraz bezpośrednim dostępem do własnej łazienki. Dzięki temu ma ona charakter własnego hotelowego apartamentu w obrębie mieszkania wakacyjnego. Dzięki jasnemu, pełnemu światła salonowi i jadalni mieszkanie jest jasne i przyjazne. W pełni wyposażona, dwurzędowa kuchnia oferuje wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania ulubionych potraw: do dyspozycji są zmywarka, mikrofalówka, czajnik, toster i ekspres do kawy. Duża ilość naczyń, sztućców i szklanek dopełnia dobre wrażenie.

Ciesz się słonecznymi godzinami na balkonie południowo-zachodnim i zakończ dzień w relaksującej atmosferze. Dla Państwa dodatkowego komfortu dostępny jest własny parking bezpośrednio przy domu (co w tej lokalizacji nie jest oczywiste), a także trójstronnie zamknięta i zadaszona wiata na rowery. Mieszkanie jest przeznaczone wyłącznie dla niepalących i może być wynajmowane również na dłuższy okres.

I choć mieszkają Państwo tutaj centralnie, do imponującego krajobrazu wydm jest tylko około 250 m, co zachęca do długich spacerów. Podobnie jak małe i duże obszary leśne w bezpośrednim sąsiedztwie. Und bis zum hochgelobten Kinderspielhaus von SPO sind es auch nur 1,9 km – also Ihr idealer Ort für eine Auszeit am Meer!

A do wychwalanego Domu Zabaw dla Dzieci w SPO jest tylko 1,9 km – czyli idealne miejsce na przerwę nad morzem!

Miejsca do spania

Sypialnie 1
łóżko king-size (200x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Sypialnie 3
łóżko king-size (160x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
balkon balkon
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr

Restauracja 0.1 kilometr

Centrum 0.01 kilometr

autobus 0.4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 141 kilometr

odległość do najbliższego dworca 0.9 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 37 kilometr



Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
tenis
turystyka piesza
kitesurfing
piłka nożna
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 13:00
Check-out: 09:00
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

90% kosztów anulacji w przypadku anulowania do jednego dnia przed rozpoczęciem podróży 100% kosztów anulacji w przypadku anulowania w dniu przyjazdu Zalecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży!!! Jeśli uda nam się ponownie wynająć odwołany przez Państwa termin na tych samych warunkach, zwrócimy Państwu całą wpłaconą kwotę pomniejszoną o opłatę rezerwacyjną. W przypadku, gdy nowy gość wynajmie mieszkanie za niższą cenę, zwrot zostanie proporcjonalnie pomniejszony.


Pozostałe informacje:

Jako zwierzęta domowe dozwolone są u nas tylko psy z ograniczeniem do maksymalnie dwóch psów.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2026


1 recenzja

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Styczeń 2026

Jens B. z Heusenstamm

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Przytulne zimowe doświadczenie

Mieszkanie znajduje się w centrum dzielnicy Dorf i mimo to jest bardzo ciche. Wyposażenie nie pozostawia nic do życzenia. Całe wyposażenie emanuje bardzo przytulną atmosferą. Czuliśmy się bardzo dobrze i cieszyliśmy się zimowym przybyciem w SPO.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi


Kontakt

Pan H. Kille

Pan H. Kille

Gospodarz od: 24.11.2025

Kontakt w językach: Niemiecki

godziny pracy: pon.-niedz. 09:00-21:00

Numer obiektu: 4787570

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 1703531195

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan H. Kille

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 4787570

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4787570.htm


«Nordsee 1» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat