Powrót
Szukaj

Villa Marsel

max.  5  Gości
55m²
2 Sypialnie (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości




Opis

W im ruhigen istrischen Ort Batvači, niedaleko Barbarigi, znajduje się piękna Villa Marsel, idealny wybór dla wszystkich, którzy pragną relaksujących wakacji na łonie natury, ale jednocześnie chcą pozostać blisko morza i atrakcji turystycznych, najbliższa plaża jest oddalona tylko o 3,5 km, restauracje i sklepy około 4 km, lokalizacja jest spokojna i zapewnia dużo prywatności. Willa posiada prywatny basen, który na życzenie może być podgrzewany za dodatkową opłatą, co jest szczególnie praktyczne w chłodniejszych miesiącach poza głównym sezonem. Dla dodatkowego relaksu dostępne jest dmuchane jacuzzi dla dwóch osób, idealne na romantyczne wieczory pod gwiazdami, na zewnątrz czeka na Państwa przestronny, zadaszony taras z jadalnią, grillem i starannie zaprojektowaną strefą wypoczynkową. Wewnątrz willa oferuje klimatyzowany salon z rozkładaną sofą jako dodatkowym łóżkiem dla jednej osoby, w pełni wyposażoną kuchnię, stół jadalny oraz dwie sypialnie, jedną z łóżkiem małżeńskim, drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi, ponadto łazienkę z prysznicem i pralkę, willa jest idealna dla 4+1 osób. Na ogrodzonym podwórku dostępne są trzy prywatne miejsca parkingowe. Villa Marsel oferuje spokój, komfort i bliskość morza, podgrzewany basen, jacuzzi oraz dobre wyposażenie gwarantują przyjemny wypoczynek o każdej porze roku.
numer licencji lub rejestracji: HR11120328675

Miejsca do spania

Pokój dzienny
Sofa
Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 3.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 4 kilometr

Restauracja 4 kilometr

Centrum 4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 23 kilometr

odległość do najbliższego dworca 20 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Willa znajduje się w spokojnej wiosce Batvači na zachodzie Istrii, między Barbariga a Fažaną. Otoczona gajami oliwnymi i naturą oferuje absolutny spokój i prywatność, a jednocześnie znajduje się blisko morza.

Najbliższe plaże w Barbariga są oddalone o około 3–4 km, natomiast Fažana – znana z nadmorskiej promenady i jako punkt wypadowy na Wyspy Brijuni – jest osiągalna w kilka minut jazdy. W pobliżu znajduje się również Vodnjan ze swoją historyczną starówką i różnymi możliwościami zakupów.

Lokalizacja jest idealna dla gości, którzy chcą połączyć spokój i wiejską atmosferę z szybkim dostępem do plaż, restauracji i atrakcji zachodniej Istrii.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
paragliding
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
narty wodne
wycieczki łodzią

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 200 €
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Karta Kredytowa
Przelew
Gotówka

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.

Anulowanie do 30 dni przed przyjazdem – opłata za anulowanie wynosi 0% całkowitej kwoty. Anulowanie od 29 do 0 dni przed przyjazdem – opłata za anulowanie wynosi 100% całkowitej kwoty.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma Ferien Adriatic d.o.o Istrabook
Pani T. Haid

Pani T. Haid

Gospodyni od: 22.11.2020

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Chorwacki

Numer obiektu: 4817115

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 953851715

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani T. Haid

Pokaż wszystkie obiekty z Pani T. Haid

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 4817115

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4817115.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat