Powrót
Szukaj

Villa Eman in Pula

max.  8  Gości
210m²
4 Sypialnie
9%
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
9% Promo 31.05 do 03.06.2026
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price


Opis

Villa Eman znajduje się w Puli, około 3,4 km od Areny Pula. Lotnisko Pula oddalone jest o 8,9 km. W pobliżu znajdują się takie miejsca jak Medulin (8 km), Fažana (9 km) i Rovinj (35 km).

Dom oferuje 4 sypialnie i 3 łazienki, i może pomieścić do 8 gości.

Na zewnątrz znajduje się prywatny basen z wodą morską z leżakami i parasolami oraz taras z widokiem na basen. Taras wyposażony jest w zewnętrzny stół jadalniany i grill gazowy. W ogrodzie znajduje się także trampolina. Z tarasu goście wchodzą do salonu na otwartym planie połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią. Kuchnia obejmuje ekspres do kawy Nespresso oraz ekspres przelewowy, a także jadalnię. Dom jest klimatyzowany – jeden klimatyzator znajduje się w salonie, a trzy klimatyzatory w sypialniach na piętrze.

Na parterze znajduje się sypialnia z jednym podwójnym łóżkiem, telewizorem i biurkiem do pracy. Parter obejmuje również łazienkę z prysznicem i wanną, pralkę oraz osobną toaletę.

Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie. Jedna sypialnia ma podwójne łóżko, klimatyzację i szafę.

Druga sypialnia wyposażona jest w podwójne łóżko, klimatyzację, balkon oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Trzecia sypialnia również wyposażona jest w podwójne łóżko, klimatyzację i ma dostęp do balkonu.

Na pierwszym piętrze znajduje się także kolejna łazienka z prysznicem.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne
Sypialnie 4
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 5.5 kilometr

Jezioro 60 kilometr

Wyciąg 56.6 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1.6 kilometr

Restauracja 1.6 kilometr

Centrum 3.4 kilometr

autobus 0.4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 8.9 kilometr

odległość do najbliższego dworca 4.6 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 6 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Villa Eman znajduje się w cichej i spokojnej części Puli, oferując relaksujące otoczenie, a jednocześnie blisko plaż, restauracji i głównych atrakcji.

Historyczne centrum Puli, w którym znajduje się słynna Arena Pula, oddalone jest o około 3,9 km.

Popularne nadmorskie miasteczko Medulin znajduje się około 8 km od willi, natomiast urokliwa nadmorska miejscowość Fažana, będąca bramą do Parku Narodowego Brijuni, leży w odległości około 9 km. W pobliżu dostępne są restauracje, sklepy i codzienne udogodnienia, a większe supermarkety i centra handlowe można osiągnąć w kilka minut jazdy samochodem.
Okolica zapewnia łatwy dostęp do kilku plaż. Najbliższe plaże znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem, a popularne miejsca, takie jak plaża Ambrela i plaża Hawaii, również są w łatwym zasięgu.

W pobliżu znajdują się atrakcje, takie jak Aquarium Pula, a także malownicze trasy rowerowe i piesze wzdłuż wybrzeża i przez tereny przyrodnicze. Lotnisko w Puli znajduje się około 8 km od miasta, zapewniając dogodne połączenie dla podróżnych z zagranicy.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
golf
kajakarstwo
paragliding
pływanie
żeglarstwo
nurkowanie
tenis
siatkówka
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 500 €
Zadatek: 25 % przy rezerwacji

Opcje płatności:

Przelew
Gotówka


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma MARKOVIC VACATION d.o.o. - Davorowski Holiday Homes
Pan D. Markovic

Pan D. Markovic

Gospodarz od: 15.06.2018

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Chorwacki

Numer obiektu: 4826777

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 989644690

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan D. Markovic

Pokaż wszystkie obiekty z Pan D. Markovic

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 4826777

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4826777.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat