Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(kuchenka mikrofalowa), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe z wsuwaną dolną częścią, łóżko piętrowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(duża wanna, umywalka, toaleta), pralka)
Na 1 piętrze: (pokój wypoczynkowy(kominek elektryczny), kuchnia połączona z salonem(piekarnik, zmywarka do naczyń), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko piętrowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta), łazienka(duża wanna, umywalka, toaleta))
TV(satelita), wanna lub prysznic, klimatyzacja, taras(prywatny), ogród(prywatny, ogrodzony, 1000 m2), meble ogrodowe, meble ogrodowe, 3x parking, basen(prywatny, 10 x 4 m., otwarte od połowy maja do września włącznie)
Przestronna willa nad jeziorem Garda z prywatnym basenem, ogrodem i bezpośrednim dostępem do jeziora
Zapraszamy do tej uroczej, wolnostojącej willi w Pacengo di Lazise, zaledwie 150 metrów od jeziora Garda, oferującej idealne miejsce dla rodzin i grup do 10 osób. Wybudowana w latach 70. XX wieku i otoczona prywatnym, ogrodzonym ogrodem, willa oferuje prywatny basen i cieszy się uprzywilejowaną lokalizacją z bezpośrednim dostępem do jeziora.
Willa składa się z dwóch dużych, niezależnych apartamentów, każdy z własnym, osobnym wejściem. Uwaga: apartamenty nie są ze sobą połączone. Do apartamentu na piętrze prowadzą zewnętrzne schody, dzięki czemu nieruchomość jest idealna dla rodzin podróżujących razem, które cenią sobie zarówno wspólną przestrzeń na świeżym powietrzu, jak i dodatkową prywatność.
Do dyspozycji gości są trzy prywatne miejsca parkingowe na terenie posesji. Wnętrza urządzone są w prostym, a zarazem praktycznym stylu, zapewniając wszystko, czego potrzeba do komfortowego wypoczynku nad jeziorem Garda.
Willa położona jest na terenie spokojnego kompleksu mieszkaniowego Le Ville Fiorite, przy prywatnej drodze, zaledwie 400 metrów od centrum Pacengo i słynnego parku rozrywki Gardaland. Malowniczy port w Pacengo znajduje się zaledwie 200 metrów od obiektu i oferuje plażę, bar plażowy, rampę do wodowania łodzi oraz dźwig dla małych łodzi i jednostek pływających.
Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującej willi wakacyjnej nad jeziorem Garda, rodzinnego zakwaterowania w pobliżu parku rozrywki Gardaland, czy przestronnej posiadłości z prywatnym basenem i dostępem do jeziora, ta willa to doskonały wybór na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miejsc we Włoszech.
numer licencji lub rejestracji: IT023043B4ASNQXNIU
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 4
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Jezioro 0.15 kilometr
0.15 kilometr
Centrum 1.1 kilometr
1.1 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
1 recenzja
Ocena ogólna
Annelies vancraeyveldt
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4840567
Inne ogłoszenia Belvilla
Verona, Wenecja, Włochy
Verona, Wenecja, Włochy
Verona, Wenecja, Włochy
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Lazise, Wenecja, Włochy
Lazise, Wenecja, Włochy
Verona, Wenecja, Włochy
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne we Włoszech
Domy i mieszkania wakacyjne w Wenecji Euganejskiej
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 4840567
Ostatnia aktualizacja: 03.07.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: To ogłoszenie jest nowe
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4840567.htm
«Przestronna willa nad jeziorem Garda z prywat...» uzyskał ocenę 4.7 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.