Ulubione gości
Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
87 razy dodany do ulubionych
od ponad 13 lat online
Ulubione gości
Opis
Nasz przestronny dom wakacyjny oferuje Państwu połączony salon/jadalnię na parterze z przytulnym kominkiem na zaciszne wieczory. Kominek jest szczególnie popularny w zimie. Salon jest nowoczesny i przytulnie urządzony. Dla rozrywki jest telewizor z płaskim ekranem, PS 3 z grami, dobra kolekcja DVD, duży wybór książek dla młodszych i starszych, gry planszowe i system muzyczny. Od kwietnia 2017 roku oferujemy naszym gościom sieć WLAN.
Kuchnia podkreśla przestronność pomieszczenia, ma tę zaletę, że można w niej pracować i nadal pozostawać w rozmowie z rodziną. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona w zmywarkę, nową kuchenkę elektryczną z płytą ceramiczną/piekarnikiem, mikrofalówkę, lodówkę z zamrażalnikiem, toster, czajnik, blender, urządzenie do gotowania jajek, ekspres do kawy, a na specjalne okazje: Bosch Tassimo do pysznego cappuccino, latte macchiato, kakao i wiele innych.
Z salonu można wyjść na duży taras z markizą oraz do małego, ogrodzonego ogrodu. Tutaj można się zrelaksować i zakończyć dzień przy grillu.
Z przedpokoju wchodzimy do łazienki z prysznicem, naprzeciwko znajduje się osobna toaleta dla gości. W łazience znajdziemy również pralkę. Jest też mały schowek, w którym można znaleźć odkurzacz i środki czystości. Obok niej schody prowadzą na górę. Na górze są 3 sypialnie, jedna z podwójnym łóżkiem, dwie pozostałe z łóżkami osobno (bez łóżek piętrowych). W jednej z sypialni znajduje się drugi telewizor z płaskim ekranem. Dobre materace zapewniają niezbędny komfort snu, stelaże listwowe są regulowane. Dla naszych bardzo małych gości mamy łóżeczko turystyczne dla dziecka z poduszką i kocykiem oraz wygodnym materacem piankowym oraz krzesełko do karmienia, jest również możliwość zmiany pieluch. Pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie maluchów, dostępne są bramki na schody.
Na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowa łazienka z prysznicem/WC. Zwłaszcza, gdy jest kilka osób, dzień zaczyna się spokojniej rano, gdy są dwie oddzielne łazienki, można brać prysznic w tym samym czasie i nikt nie musi czekać na drugiego!
Dzięki temu szybciej jesteś gotowy, by cieszyć się udanym dniem świątecznym.
W pokojach na parterze i pierwszym piętrze znajdują się rolety zaciemniające pomieszczenia.
Dużą cechą szczególną naszego domu jest betonowy strop między piętrami, w większości domów strop pośredni wykonany jest z drewna. Ze względu na betonowy sufit podwieszany nie jest on tak mocno słyszalny jak w przypadku sufitu drewnianego. Ponadto pomieszczenia są ładne i jasne, nie ma w nich drewnianej boazerii. Wielu naszych gości stwierdziło to już bardzo pozytywnie!!!
Chcemy, abyście Państwo i Wasze dzieci czuli się u nas komfortowo. W domu mamy zabawki dla dzieci, kilka książek i kilka gier planszowych, aby nie dopuścić do nudy. Na deszczowe dni mamy mały wybór filmów DVD dla dzieci i dorosłych. Jeśli planujesz mniejsze wycieczki, jest ręczny wózek. Niestety nie możemy zagwarantować, że zawsze będzie on sprawny, gdyż mimo wszelkich starań nie da się na czas naprawić uszkodzeń spowodowanych przez poprzedniego użytkownika. Dom posiada również garaż, w którym można przechowywać rowery i sprzęt sportowy.
Cały dom jest wyłożony płytkami, aby był przyjazny alergikom, a my dbamy o to, aby pokrowce na materace i poduszki były regularnie czyszczone.
Aby osoby wrażliwe na kwestie zdrowotne również mogły czuć się u nas komfortowo, prosimy o niepalenie w domu i nieprzywożenie zwierząt domowych. Można oczywiście palić na tarasie i przed domem, popielniczki są dostępne w domu wakacyjnym. Prosimy o wyrozumiałość.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 2.5 kilometr
2.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr
1.5 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Centrum 1.5 kilometr
1.5 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr
100 kilometr
odległość do najbliższego dworca 20 kilometr
20 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 12 kilometr
12 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Nasz przytulny dom wakacyjny znajduje się w popularnej okolicy domów wakacyjnych w Hooksiel. Jest bardzo spokojnie położony w bocznej uliczce, blisko grobli. Tu nie ma hałasu samochodów!!! Tuż za rogiem znajduje się plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, karuzelą, wieżą wspinaczkową i zjeżdżalnią, gdzie Państwa pociechy mogą poszaleć samodzielnie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się piekarnia, gdzie można zaopatrzyć się w bułki na śniadanie na piechotę. W pobliżu znajdują się również supermarket i wypożyczalnia rowerów. Plaża, kryty basen z falami, różne restauracje, zaplecze spa, jak również zabytkowe centrum miasta i port są również w zasięgu ręki. Hooksmeer oferuje różne sporty wodne, niezależnie od pływów. W razie niepogody można odwiedzić akwarium w Wilhelmshaven, gdzie znajduje się również Bullermeck - kryty park rozrywki. Zaleca się również wizytę w Spielstadt Wangerland w Hohenkirchen. W Wilhelmshaven znajduje się również Muzeum Morskie, kino 3D i wiele innych. Możesz też odwiedzić słynne miasto browarów Jever z pięknym centrum. Samochodem można wszędzie szybko dojechać.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 10 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 4 tygodnie przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Jako gospodarze zostaliśmy poproszeni o wydanie kart dla gości, chętnie poinformujemy Państwa o cenach tych kart. Ceny dla 4 osób, każda dodatkowa osoba za noc/osobę 5 € W przypadku weekendów świątecznych pobieramy dopłatę. Za pierwszą noc pobieramy dopłatę w wysokości 58 €. Zgodnie z wyrokiem sądowym BGH przy wynajmie domów wakacyjnych ceny końcowe muszą być zawsze podawane łącznie, dlatego koszty te wliczamy w pierwszą dobę Prąd/woda/gaz w cenie Jeśli minimalny pobyt nie zostanie osiągnięty (tylko na życzenie), naliczamy osobno dzień przyjazdu i wyjazdu W wakacje przyjazd jest w sobotę lub niedzielę, w przeciwnym razie elastyczne. |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 90 dni przed datą przyjazdu.
Darmo anulacja możliwa do 90 dni przed datą przyjazdu. 10% ceny wynajmu do 49 dni przed rozpoczęciem wynajmu 30% ceny wynajmu do 35 dni przed rozpoczęciem wynajmu 60% ceny wynajmu do 21 dni przed rozpoczęciem wynajmu 90% ceny wynajmu do 7 dni przed rozpoczęciem wynajmu 100% ceny wynajmu od 7 dni przed rozpoczęciem wynajmu Mimo to, wynajmujący stara się wynająć obiekt innym osobom, w takim przypadku jednak należna jest opłata za wysiłek w wysokości 50 euro, która może być odliczona przy ponownej rezerwacji.
Pozostałe informacje:
Ogólne:
Budzik
Mydło
Kominek
Garaż ...
Suszarka do włosów
Centralne ogrzewanie
Deska do prasowania i żelazko
Przewodnik rekreacyjny po regionie
Miejsce parkingowe
Parking przy obiekcie
Pralka ...
Piec opalany drewnem ...
Kuchnia:
piec 4-płytowy
Blender
Ekspres do kawy
Przybory kuchenne
Artykuły spożywcze
Zmywarka do naczyń
Zamrażarka
Kuchnia
Mikrofalówka
Piekarnik
Przyprawy
Lodówka
Płyta grzewcza
Toster
Obiekty gastronomiczne:
Wysokie krzesło dla dzieci
Jadalnia
Miejsce siedzące dla 6 osób
Łazienka:
2 łazienki
Łazienka 1 - WC, prysznic
Łazienka 2 - WC , prysznic , WC znajduje się w dodatkowym pomieszczeniu naprzeciwko prysznica.
Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem oraz toaleta naprzeciwko. Na piętrze mamy drugą łazienkę z prysznicem i toaletą. Zarówno łazienka na parterze jak i łazienka na piętrze posiada okno, podobnie jak toaleta na parterze.
Sypialnia:
3 sypialnie, 6 miejsc noclegowych
Sypialnia 1 - 1 łóżko podwójne
Sypialnia 2 - 2 łóżka pojedyncze
Sypialnia 3 - 2 łóżka pojedyncze
Normalne łóżka, 90 x 100 cm, z dobrymi materacami, tak aby we wszystkich łóżkach mogli wygodnie spać również dorośli. Stelaże listwowe są częściowo regulowane (4 z 6). Dodatkowo oferujemy łóżeczko turystyczne dla dziecka z dodatkowym materacem piankowym.
Rozrywka:
Książki
Książki dla dorosłych
Książki dla dzieci
Odtwarzacz CD
Odtwarzacze DVD
Gry planszowe dla dorosłych
Gry planszowe dla dzieci
Radio
Telewizja satelitarna/kablowa
System stereo
Telewizor
Zabawki dla dzieci
Filmy ...
Obszar zewnętrzny:
Ogród
Grill
Piaskownica
Taras
6 krzeseł ogrodowych
2 leżaki
Odpowiednie dla:
Środowisko mało drażniące dla alergików
Odpowiednie dla dzieci
Zakwaterowanie dla niepalących
Zwierzęta nie są mile widziane
Atrakcje:
Surf
Kościół
Las
Biblioteka
Marina
Muzea
Plaża nudystów
Plac zabaw
Staw
Centrum rekreacji
Restauracje
Obiekty rekreacyjne:
Wakacje na plaży
Obserwacja ptaków
Eko-turystyka
Jazda konna
Zakupy w outletach
Przejażdżki samochodami wycieczkowymi
Zwiedzanie
Hiking
Usługi i sklepy:
BANKOMAT
Sklepy spożywcze
Pralnia
Sporty i przygody:
Kolarstwo
Imprezy jeździeckie
Wędkarstwo
Golf
Łyżwiarstwo
Żeglarstwo
Pływanie
Narty wodne
Surfing
Dalsze informacje:
Dobrze wyposażona kuchnia, w której znajdziesz wszystko, co potrzebne do przyrządzenia pysznego posiłku. Do dyspozycji jest nowa kuchenka z piekarnikiem i płytą ceramiczną, zmywarka, blender, mikrofalówka, bojler do jajek, toster, ekspres do kawy oraz lodówka z wbudowaną komorą zamrażarki. Dużą wagę przywiązaliśmy również do posiadania dobrych garnków, a także obszernych przyborów kuchennych. Aby nie zabrakło nam naczyń po każdym posiłku, tutaj również zadbaliśmy o wystarczający zapas, jest wystarczająco dużo szklanek, talerzy, kubków itp. Pralka znajduje się w łazience na parterze. Nasza strona główna:
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026
30 recenzji
Ocena ogólna
Sierpień 2025
Daniel M. z Achern
Dom do samopoczucia
Właściwie wszystko można opisać w dwóch słowach "przyjechaliśmy - czuliśmy się dobrze" :)
Wejście i powitanie są umilane małą niespodzianką.
Jest wszystko, czego potrzebuje rodzina. Dwie łazienki, trzy oddzielne sypialnie.
Na dni złą pogodą jest wiele gier, konsola do gier i wiele DVD.
Lokalizacja jest dobra, w 10 minut, pieszo, można dotrzeć do "centrum miasta". Edeka jest za rogiem, a plaża jest w 10 minut samochodem lub rowerem i jest własny kosz plażowy! W-Lan jest niezawodne i było dla dzieci wzbogaceniem. Taras zaprasza do jedzenia lub zabawy. Grillowanie jest również możliwe, ponieważ wszystko jest dostępne. Jak już powiedziałem, po prostu przyjeżdżasz i odpoczywasz.
Pani Grosse troskliwie i szybko zajmuje się zapytaniami lub pojawiającymi się problemami, które również szybko są rozwiązywane. Uznaliśmy to za bardzo pozytywne, ponieważ mieliśmy wcześniej inne doświadczenia.
Ogólnie rzecz biorąc, był to dla nas udany urlop.
Dziękujemy za wszystko.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Sierpień 2024
Nadine W. z Werne
Piękny dom i miła wynajmująca.
Od 5 lat jeździmy nad Morze Północne i w końcu znaleźliśmy odpowiedni dom oraz bardzo miłą wynajmującą.
Jesteśmy tu już trzeci raz w tym domu.
Nasze doświadczenia są bardzo, bardzo pozytywne, nie tylko z domem, ale także z wynajmującą panią Grosse.
Najpierw o domu:
Jest bardzo ładnie urządzony.
W tym roku byliśmy tu z 2 dorosłymi i 2 dziećmi (7 i 14 lat).
W poprzednich latach jeździł ze mną mój tata/teść. Ponieważ mój ojciec/teść jest niepełnosprawny fizycznie, bardzo miło było mieć na dole dużą, bezprogową prysznic. (Było to dla nas kryterium, jak również normalne schody (żadne schody ewakuacyjne, co mieliśmy już w innych domach). W domu jest wszystko, co potrzebne z dziećmi. Kolejnym kryterium było to, że można tam korzystać z garażu. Ponieważ przyjeżdżamy z przyczepą, idealnie się wpasowuje (Ponieważ prywatne rzeczy są w garażu, nie ma miejsca na duży samochód (co dla nas nie jest problemem))
Krytyka lub poprawki są na bardzo bardzo wysokim poziomie: Pożądane byłoby, aby suszarka znajdowała się w dolnej łazience, lub aby można było jeszcze ręcznie regulować ogrzewanie, (tak aby można było wykorzystać ten pokój jako „pokój do prania”) do suszenia prania, gdy nie można suszyć prania na zewnątrz w przypadku złej pogody. Rozumiemy jednak, że mogą być goście, którzy przesadzają z ogrzewaniem, lub zapominają, a także muszą zarządzać kosztami, dlatego zainstalowane są elektryczne termostaty.
Krótko mówiąc, ten dom jest niemal idealny dla nas.
Teraz o właścicielce, pani Grosse:
Podsumowując te 3 lata:
Jest bardzo miła, szybko odpowiada.
I dała nam porady w przypadku problemu, a także wyszła nam naprzeciw. (Nie jest to oczywiste) lub mieliśmy już inne doświadczenia w innym miejscu.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Odpowiedź Pani V. Grosse:
Vielen Dank für Ihre nette Bewertung. Auch Sie sind uns als sehr nette und angenehme Gäste in guter Erinnerung. Vielen Dank, dass Sie schon für 2025 vorgebucht haben ! Leider ist im unteren Bad keinen Platz für einen Trockner und da die Waschmaschine vor dem Fenster steht, kann man auch keinen oben drauf platzieren, da sonst kein Tageslicht da wäre. Wir stellen den Wäschetrockner schon mal ins Wohnzimmer oder die Garage, wenn es draußen regnet..
Man kann die Heizung manuell über die Thermostate regeln, wir haben diese hauptsächlich angebracht, um die Heizung aus der Ferne zu regeln, damit die Gäste und wir selber, in ein warmes Haus kommen.
Lipiec 2023
Kerstin R. z Mönchengladbach
Wspaniałe wakacje rodzinne
Dom ze wszystkim, czego dusza zapragnie.
Wszystko, czego potrzebujesz w "domu", jest dostępne.
Dom jest czysty i przytulnie urządzony, położenie jest spokojne i centralne, wszystko jest łatwo dostępne rowerem lub pieszo.
Taras zachęca do spędzania wieczorów na zewnątrz, tak robiliśmy każdego wieczoru!
Niezawodne WiFi, z czego nasz syn był bardzo zadowolony :-)
Podsumowując, nie było nic do zarzucenia! SUPER!!!!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi
Czerwiec 2023
Irina S. z Rennerod
Przytulny dom
Bardzo ładny i przytulny dom. Było bardzo czysto, bardzo miła właścicielka. Wszystko poszło gładko. Nie jest daleko do morza i sklepów. Czuliśmy się bardzo dobrze, a pogoda była dobra. Jest tam wszystko, czego potrzebujesz i wiele gier, z których również korzystaliśmy. Dziękujemy za wszystko i za małe upominki, chętnie wrócimy. Pozdrawiam serdecznie, irina.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie, Urlop romantyczny
Maj 2023
Kathrin M. z Söhlde
Dookoła dobrze
Dom ma wspaniałą spokojną lokalizację i jest doskonale wyposażony. Nawet przy pięciu osobach nie trzeba myć naczyń codziennie, aby każdy był zaspokojony. Można spędzać miło czas razem w ogrodzie lub w salonie, ale jest też wystarczająco miejsca na odosobnienie. Z panią Grosse ma się wspaniałą gospodynię, która troskliwie zajmuje się wszelkimi potrzebami gości. Chętnie wrócimy!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Kontakt
Pani V. Grosse
Znaliśmy tę część Morza Północnego dzięki jednodniowym wycieczkom Podobało nam się to spokojne miejsce z restauracjami i kawiarniami. Idealna jest również bliskość Horumbersiel i Schillig oraz miast Jever i Wilhelmshaven. W pewnym momencie spełniliśmy nasze marzenie i kupiliśmy tu domek letniskowy.
Gospodyni od: 09.04.2012
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 48547
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Hooksiel, Morze Północne, Dolna Saksonia
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Domek letniskowy Ferienhaus Wattenmeer
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Dolnej Saksonii
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 48547
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 13 lat, 11 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/48547.htm
«Domek letniskowy Ferienhaus Wattenmeer» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 30 recenzji oddanych przez gości.