Powrót
Szukaj

Apartament Apartment Uckerseen

max.  9  Gości
100m²
3 Sypialnie (+1)
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 8 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



39 razy dodany do ulubionych

od ponad 13 lat online


Opis

Lokale

Grupom lub rodzinom do 6 osób (po uzgodnieniu do 9 osób) wynajmujemy duże, w pełni umeblowane mieszkanie wakacyjne z własnym wejściem na piętrze domu

- 3 sypialnie z 2 łóżkami i każda z własną łazienką, plus 1 rozkładana sofa
- W salonie są jeszcze 2 miejsca do spania na życzenie, mała biblioteka, gry planszowe i duży telewizor.
- Kuchnia jest w pełni wyposażona w blat roboczy, zmywarkę, piekarnik, płytę grzewczą, dwie lodówki z zamrażalnikiem, czajnik, toster, ekspres do kawy, naczynia oraz jadalnię dla maksymalnie 8 osób i pralkę. Do suszenia służy duża suszarka obrotowa znajdująca się w ogrodzie.

Jeśli to mieszkanie wakacyjne jest już zajęte, chętnie zaproponujemy "apartament z dużym tarasem" na półpiętrze w tym samym budynku, który również jest oferowany na tej platformie.

Na życzenie dostępne są łóżeczka dziecięce i krzesełka do karmienia. Jeśli nie przywieziesz własnej pościeli, możesz wypożyczyć pościel na miejscu za 10 euro od osoby.

Obszar zewnętrzny

Przed domem znajduje się łąka z piaskownicą dla dzieci do Państwa swobodnego użytku oraz umeblowany, zadaszony drewniany taras, który oferuje miejsce dla maksymalnie 12 osób i jest idealny na śniadania lub wieczory przy grillu. Można tam również w pełni komfortowo palić. Na długie wieczory dostępna jest misa ogniowa. Wasze dzieci będą się cieszyć z naszych owieczek.

Miejsca do spania

Pokój dzienny
Sofa (120x180 cm)
Sofa (120x180 cm)
Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)
Sofa (90x200 cm)
Sypialnie 3
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)
Pojedyncze łóżko (100x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 2.5 kilometr

Jezioro 2.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 6 kilometr

Restauracja 3 kilometr

Centrum 3 kilometr

autobus 2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 120 kilometr

odległość do najbliższego dworca 2 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Uckermark w północno-wschodniej Brandenburgii jest jednym z najpiękniejszych regionów w Niemczech. Pagórkowaty, bogaty w lasy i jeziora region, który rozciąga się między rzekami Hawelą i Odrą po obu stronach doliny Uckertal od północnej Brandenburgii do Meklemburgii-Pomorza Zachodniego, w dużej części objęty jest ochroną przyrody

Nizina Ucker ma duże znaczenie regionalne jako siedlisko lęgowe i żerowiskowe dla wielu gatunków ptaków. Ponadto rzeka Ucker ze swoją dużą powierzchnią zlewni jest ważna jako środowisko życia, a zwłaszcza jako obszar migracji wydry. Unteruckersee jest wyznaczone jako obszar chronionego krajobrazu. Duże bagno trzcinowe pomiędzy górnym i dolnym jeziorem tworzy wraz z dolnym jeziorem najcenniejsze obszary niziny. Oprócz znaczenia dla gatunków i zbiorowisk biotycznych, obszary szuwarowe są centralnymi osiami systemu sieci biotopów w regionie Prenzlau

Szczególnym przeżyciem jest jesienna migracja żurawi. Wspaniałe duże ptaki gromadzą się czasowo w pobliżu domu, ich trąbienie słychać jeszcze w oddali. Lisy, jelenie, zające, łasice i bażanty również nie należą do rzadkości. W nocy można zobaczyć sowy i nietoperze

Udział obszarów chronionych w % ogólnej powierzchni krajobrazu, stan na 2003 r.: obszary FFH 7,6 %, obszary OSO 17,5 %, obszary NSG 6,2 %, sonst. Inne obszary chronione 6,0 %, Efektywny procent obszarów chronionych 18,7 %
Dom wakacyjny mieści się w ostatnim zachowanym budynku oficyny Seehausen w Berghausen, który został zbudowany w 1811 roku i odnowiony w 2008 roku.

Budynek znajduje się na skraju obszaru chronionego FFH w pobliżu Schorfheide na nizinie Ucker, która obejmuje obszar 150 km² wzdłuż dwóch dużych jezior Ober- i Unteruckerseen. Miejscowy bogaty w wodę krajobraz kulturowy należy do wielkiego krajobrazu północnoniemieckich nizin, wybrzeży i mórz.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
jazda na rolkach
łowiectwo
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
tenis
turystyka piesza
kitesurfing

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 250 €
Zadatek: 25 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Pościel i ręczniki nie są wliczone w cenę wynajmu. Na miejscu można wypożyczyć pościel w cenie 10,- Euro, prosimy o zabranie własnych ręczników frotte. Na miejscu dostępne są ręczniki do herbaty.

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 60 dni przed datą przyjazdu.

Pod warunkiem, że ponowne wynajęcie mieszkania wakacyjnego nie było możliwe, opłaty za rezygnację z rezerwacji mieszkania wynoszą: a) Od początku umowy najmu do 60 dni przed rozpoczęciem wynajmu: 0% ceny wynajmu b) Od 59 do 45 dni przed rozpoczęciem wynajmu: 50% ceny wynajmu c) Od 44 do 30 dni przed rozpoczęciem wynajmu: 75% ceny wynajmu d) Od 29 dni przed rozpoczęciem wynajmu i w przypadku niepojawienia się: 100% ceny wynajmu


Pozostałe informacje:

Lokalizacja

Dom położony jest z dala od ruchu ulicznego. W 40 minut można dojść bezpośrednio do wsi i w dół do kąpieliska przy Unteruckersee. Stacja kolejowa Seehausen znajduje się w odległości 35 minut spacerem.

Lokalizacja

Ze względu na bardziej odległe obiekty handlowe zaleca się podróżowanie przynajmniej jednym samochodem; przy domu dostępne są 4 miejsca parkingowe dla 2 mieszkań wakacyjnych.

Przyjazd

Uprzejmie prosimy o przyjazd między 16:00 a 19:00 w celu przekazania kluczy i opuszczenie obiektu do 10:00. Inne godziny przyjazdu i wyjazdu należy uzgodnić indywidualnie.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Pani K. Bitterroff

Pani K. Bitterroff

Kocham przyrodę, jej krajobrazy i fotografię. Wszystko to przyciągnęło mnie do Uckermark i tam właśnie oferuję pięknie położone mieszkanie wakacyjne.

Gospodyni od: 02.01.2013

odsetek odpowiedzi: 90%

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 53148

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 39863 789777

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani K. Bitterroff

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 53148

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 13 lat, 2 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/53148.htm

Pani Kirsten Bitterroff

Berghausen 7

17291 Oberuckersee

0049(0) 039863 789777

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat