Powrót
Zapisano na liście
Usunięto z listy
Szukaj
Wyszukiwanie
Goście 2 Gości

Domek letniskowy Blockhaus zur Havel (Boot)

Ketzin/Havelland OT Brückenkopf

max.  2   Gości
25m²  Powierzchnia
1 Miejsce do spania
1  Łazienka
max. 2  Gości
25m²
1 Miejsce do spania
Udostępnij

Lśniąco czyste mieszkanie

111 razy dodany do ulubionych

od ponad 11 lat online


Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości

DFV logo
Portal przetestowany i certyfikowany przez Niemiecki Związek Wynajmujących Obiekty Wakacyjne (Deutscher Ferienhausverband e.V.)
Trustpilot
Ponad 1.000 zweryfikowanych opinii w portalu Trustpilot
Best Price
Rezerwuj bez opłat
i prowizji

Lśniąco czyste mieszkanie

111 razy dodany do ulubionych

od ponad 11 lat online



Opis

Spędź idylliczne wakacje w naszym pięknie urządzonym wiejskim domu wakacyjnym. Obiekt oferuje połączoną część dzienną, jadalną i sypialną, w której znajdują się dwa wygodne łóżka pojedyncze, szafa oraz aneks kuchenny. W oświetlonej w ciągu dnia łazience znajduje się prysznic. Zadaszony taras zewnętrzny i miejsce do grillowania zapraszają na relaks na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość wypożyczenia łodzi z silnikiem (bez licencji). W pełni ogrodzona posesja zapewnia Ci spokój i prywatność. Twój samochód może być zaparkowany tuż obok domu wakacyjnego. Dostęp do wody możliwy jest poprzez prywatne molo oddalone o ok. 30 m od obiektu.

Miejsce do spania

Kuchnia-salon
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
miejsce na grill miejsce na grill
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

odległość do najbliższego sklepu 2.8 kilometr

2.8 kilometr

Centrum 3.7 kilometr

3.7 kilometr

autobus 0.65 kilometr

0.65 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15.9 kilometr Bahnhof Wustermark

15.9 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 11 kilometr A10 - Potsdam Nord

11 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Dom wakacyjny znajduje się w bardzo spokojnej lokalizacji bezpośrednio przy odnodze starej rzeki Haweli. Miejscowość wypoczynkowa Ketzin/Havel leży bezpośrednio między Poczdamem a Brandenburgią. Otoczony chronionymi krajobrazami przyrodniczymi oraz obfitym krajobrazem jezior i kamieniołomów, jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu. Sąsiednie miasta Poczdam, Berlin i Brandenburgia oferują wiele możliwości kulturalnych i rozrywkowych i można do nich dotrzeć w krótkim czasie
W miejscowości znajdują się sklepy z artykułami spożywczymi, apteki, punkt medyczny oraz stacja benzynowa.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
surfing
tenis
turystyka piesza
narty wodne
Wyświetl wszystkie rozrywki Wyświetl mniej rozrywek

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Informacje o dodatkowych kosztach:

Wynajem łodzi z silnikiem (4 KM, bez licencji) możliwy za 30,- Euro za dzień
Wszystkie ceny dotyczą 2 osób; za każdą dodatkową osobę pobierana jest dopłata w wysokości 10,- Euro/za noc
Za zwierzęta domowe pobierana jest dopłata w wysokości 10,- Euro/za dzień/za zwierzę
Całkowita opłata jest płatna 4 tygodnie przed przyjazdem lub gotówką w dniu przyjazdu / nie jest wymagany depozyt
Przyjazd możliwy jest codziennie najwcześniej od 14:00 / Wyjazd najpóźniej do 10:00
Pościel i ręczniki mogą być zapewnione za niewielką dodatkową opłatą

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 84 dni przed datą przyjazdu.

W przypadku otrzymania wypowiedzenia na 12 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - bezpłatnie. W przypadku otrzymania wypowiedzenia na 6 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - 50% czynszu. W przypadku otrzymania wypowiedzenia mniej niż 6 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - 100% ceny wynajmu.


Bezpłatne anulowanie możliwe do 84 dni przed datą przyjazdu.

W przypadku otrzymania wypowiedzenia na 12 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - bezpłatnie. W przypadku otrzymania wypowiedzenia na 6 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - 50% czynszu. W przypadku otrzymania wypowiedzenia mniej niż 6 tygodni przed rozpoczęciem najmu: - 100% ceny wynajmu.


Pozostałe informacje:

Łódkę z silnikiem (bez licencji) można wynająć z wyprzedzeniem
Pościel może być zapewniona za niewielką dodatkową opłatą
Jeśli wybrany przez Państwa okres jest już zarezerwowany, chętnie przedstawimy Państwu alternatywną ofertę


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2025


4 recenzje

Ocena ogólna

4,0 na 5
3.8 Wyposażenie
4.0 Cena/świadczenia
4.0 Serwis
4.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.

Czerwiec 2021

Karl K. z Dormagen

4,8
4 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Piękny mały domek z bali, miły urlop

Zatrzymaliśmy się w domu jako para. Mały domek wyposażony we wszystko, co potrzebne. Mała kuchnia oferuje wszystko, co jest potrzebne do przygotowania miłego śniadania, a także absolutnie wystarcza na mały posiłek w przerwach między nimi. Ja generalnie nie lubię gotować na wakacjach, więc dla nas było to idealne rozwiązanie. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu. Taras był uroczy, mogliśmy tu jeść śniadanie codziennie rano w promieniach słońca. Korzystaliśmy z łodzi, aby zwiedzić okolicę z wody, naprawdę polecam. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo ładny domek ze wszystkim, co potrzebne.

Polecany dla: Osoby niepełnosprawne, Seniorzy, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli

Lipiec 2019

Andreas z 61191

1,0
1 1 1 1
Pokaż Niemiecki

Blockhütte to raczej schowek z łóżkiem i łazienką, otoczenie bez bezpośredniego dostępu do wody, z wyjątkiem pomostu od wynajmującego.

Moja ocena została usunięta bez mojego żądania. Teraz podejrzewam fałszywe oceny od samego wynajmującego, Nowottnik. Poniżej moja ocena ponownie. Organizacja ochrony konsumentów została powiadomiona! Domek na brzegu Havel to raczej altanka ogrodowa, a wyposażenie nie dorównuje nawet wyposażeniu schroniska młodzieżowego. Łóżka są najtańsze z najtańszych. Wszystko skrzypi i nadgryza. Szafa bez półek, płyty grzejne i zlewozmywak na bardzo ograniczonej przestrzeni, więc brak możliwości przechowywania. Po prostu zbyt skromny domek.
Ponadto, po rezygnacji z wynajmu dosyć starociego motorówki z niedbało naprawionym silnikiem zewnętrznym z poważnymi problemami bezpieczeństwa i silnym zapachem benzyny, nie otrzymałem zwrotu moich kosztów wynajmu, ponieważ właściciel uważał bardziej o portfel niż o zadowolenie klienta. Nie było zrozumienia, że ja i mój syn nie chcieliśmy z tym jechać. Rezerwacja jest rezerwacją. Sprawy będą teraz wyjaśniać prawnicy. Okolica znajduje się w regionie Havel, bardzo ładna, gdy podróżuje się samochodem. W przeciwnym razie odradzałbym małą osadę przy Pappelhein. To słabo zorganizowane miejsce, gdzie nie ma możliwości dostępu do każdego centymetra wybrzeża w okolicy, ponieważ jest ono prywatne. Poza pomostem u wynajmującego nie ma miejsca do wędkowania. Mogę jeszcze trochę napisać, ale myślę, że wystarczy. Zadzwoniono do mnie później i poproszono o usunięcie. To nazywam orientacją na klienta! ! :-(((

Sierpień 2016

Friedrich O. z 83342 Tacherting

5,0
5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wszystko w porządku!

Spędziliśmy kilka pięknych dni w drewnianym domku i gorąco go polecamy. W Panu N. znajdziecie przyjaznego i zawsze pomocnego właściciela. Wrócimy tam ponownie.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Osoby niepełnosprawne, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli

Odpowiedź Rodzina M. Nowottnick:

Vielen Dank für Ihre netten Worte, wir freuen uns, dass es Ihnen bei uns so gute gefallen hat und hoffen Sie nächstes Jahr wieder bei uns begrüßen zu können.

Czerwiec 2016

Sigrid P. z Haldensleben

5,0
5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Idealne dla miłośników natury i wędkarzy.

Spędziliśmy 1 tydzień w domku na drewno przy doskonałej pogodzie. Bardzo nam się podobało, czysto i schludnie, ogród był ogrodzony - przyjazny dla psów. Właściciel, Pan Marco N., jest pomocny, przyjazny i natychmiastowy w reagowaniu na życzenia. Domek jest również idealny dla dwóch przyjaciół wędkarzy, ponieważ dostępna jest łódź, którą można użyć do zwiedzania pięknej okolicy Havelseen. Chętnie wrócimy!

Polecany dla: Seniorzy, Urlop z czworonogiem


Kontakt

Rodzina M. Nowottnick

Rodzina M. Nowottnick

Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 61972

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2025

Ogłoszenie jest aktywne od: 11 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/61972.htm


«Domek letniskowy Blockhaus zur Havel (Boot)» uzyskał ocenę 4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 4 recenzji oddanych przez gości.

Usuń
Dodaj do ulubionych
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości

DFV logo
Portal przetestowany i certyfikowany przez Niemiecki Związek Wynajmujących Obiekty Wakacyjne (Deutscher Ferienhausverband e.V.)
Trustpilot
Ponad 1.000 zweryfikowanych opinii w portalu Trustpilot
Best Price
Rezerwuj bez opłat
i prowizji
Wyświetl dane kontaktowe gospodarza
Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat