Super lokalizacja
Rekomendacja: 100%
68 razy dodany do ulubionych
od ponad 20 lat online
Opis
Ten odnowiony, piękny secesyjny dom położony jest nad południowym Morzem Północnym, w czystej, zadbanej Fryzji Wschodniej, na posesji o powierzchni 2000 m2 ze starymi drzewami. Dom jest idealny dla par/rodzin, większych rodzin lub grup. Masz tę zaletę, że wszyscy mogą być razem na dużym parterze i nadal mają swoją prywatność, własną łazienkę, toaletę itp. - poranny korek przed łazienką jest niemożliwy! Poza sezonem nasz dom jest dostępny również w (przedłużone) weekendy. Oczywiście z WLAN i telefonem!
Na parterze znajduje się mieszkanie o powierzchni 120 m2 z wygodną sauną (2,20 x 2,20 m - spokojnie może wejść razem 4-6 osób), z trzema dużymi sypialniami, bardzo dużą łazienką z okrągłym prysznicem, dużą profilowaną wanną, 2 oddzielnymi umywalkami, bidetem, WC, dodatkowym WC dla gości i dodatkowym prysznicem przy saunie. W dużym salonie-jadalni wszyscy mogą jeść razem przy jednym stole, świętować, grać w karty itp. Jest tu nowoczesna kuchnia wyposażona w zmywarkę, mikrofalówkę, piekarnik, płytę ceramiczną, zamrażarkę, bogate wyposażenie w naczynia, szklanki itp. Bardzo wysokiej jakości wyposażenie z granitowymi podłogami, ogrzewaniem podłogowym i meblami (częściowo antycznymi) oraz piękna sauna sprawiają, że ta secesyjna willa wyraźnie wyróżnia się spośród innych ofert domów wakacyjnych. Pomieszczenia mają ponad trzy metry wysokości, a wyposażenie nadaje domowi bardzo szczególną, niezwykłą atmosferę.
Na górze są jeszcze cztery sypialnie i 2 łazienki (z wanną i prysznicem) oraz kolejny salon-jadalnia z podwójną rozkładaną sofą i kolejna wyposażona kuchnia.
Dla najmłodszych mamy 3 łóżeczka dziecięce, przewijaki i wysokie krzesełka. Dwa duże, w pełni umeblowane tarasy (stoły, krzesła, parasole przeciwsłoneczne, leżaki, grill) i super duży trawnik oferują idealne warunki do wypoczynku.
W domku ogrodowym można przechowywać przywiezione lub wypożyczone rowery (wypożyczalnia rowerów w odległości 2 km). Znajdują się tu również leżaki, które zapraszamy do wyciągnięcia przy ładnej pogodzie.
Miejsc do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsc do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Usługi
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Miejscowość i położenie obiektu
Wschodniofryzyjski dom secesyjny z sauną na działce o powierzchni 2000 m² - a więc nie osiedle domów wakacyjnych z pasami zieleni o szerokości ręcznika wokół domu! Bezpośrednio przed nami znajduje się wyspa Langeoog, którą można zwiedzić - podobnie jak wszystkie inne wyspy Fryzji Wschodniej - wędrując po błotach lub płynąc łodzią. Ale również stacja hodowli fok w Norden lub wizyta w browarze w Jever, zwiedzanie galerii sztuki w Emden lub po prostu piękne miasta Esens, Aurich, na pewno nie pozwolą Państwu się nudzić. A jeśli zakończą Państwo dzień w przydomowej saunie, to jest to nie tylko bardzo przyjemne, ale z pewnością robią Państwo coś dobrego dla swojego zdrowia!
Prosimy pytać o cenę wynajmu, która zależy od liczby osób i długości pobytu. Westerbur to przedmieście nadmorskiego kurortu Dornumersiel, położone około 500 m od drogi nadmorskiej i grobli. W tej małej wiosce liczącej około 300 mieszkańców jest cicho i sielsko. Na zakupy można udać się do oddalonego o 2 km Dornumersiel lub do Dornum (4 km) lub do oddalonego o ok. 5 km Bensersiel. A na życzenie możemy zamówić Państwu regionalną gazetę codzienną również podczas urlopu.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
Pozostałe informacje:
Poza sezonem można również wynająć ten dom wakacyjny na (przedłużony) weekend - dlaczego nie zaskoczyć swojej rodziny zdrowym pobytem wellness nad Morzem Północnym!
A może szukasz odpowiedniego prezentu (na urodziny, Boże Narodzenie, itp.) dla bliskiej osoby? W takim razie prosimy o kontakt telefoniczny - 0172 - 72 87 346 lub mailowy!
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 29.03.2026
3 recenzje
Ocena ogólna
Październik 2020
Melanie L. z Zedlitz
Seelenurlaub
Mieliśmy wspaniały tydzień z naszymi przyjaciółmi w przestronnym domu z dwiema bardzo dobrze wyposażonymi kuchniami. Było dużo miejsca, aby wszyscy mogli jeść, pić, śmiać się i rozmawiać razem. Duży ogród zapewniał miejsce do gry w piłkę nożną i złapania krabów przy dużym stole. Oczywiście wspaniała była również sauna w domu - po prostu relaks! Okolica jest wspaniała - mogliśmy dużo robić i mieliśmy codziennie coś innego. Dziękuję również za doskonałą obsługę przez administrację - przedłużenie pobytu nie stanowiło problemu. Program wakacyjny w pełni udany! Dziękuję i chętnie wrócę!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Urlop romantyczny
Sierpień 2015
A. K. z Freiburg
Piękny dom, w którym wszystko się zgadza!
Ta willa jest warta swoich pięciu gwiazdek! Bardzo atrakcyjna atmosfera, dużo miejsca dla wielu osób, także piękne miejsca do odosobnienia się! Gdzie jeszcze można znaleźć dom z 18 łóżkami, na działce o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, z przepięknie dużą sauną, obfitym wyposażeniem i wszelkim komfortem!? Gorąco polecam!
Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Plażowanie
Lipiec 2015
Johanna B. z D.
Znakomity dom na wakacje rodzinne i uroczystości rodzinne!
OŚWIADCZENIE PRZEKŁADU: Świętowaliśmy tu urodziny naszej babci - udane przyjęcie w trakcie wspólnej rodzinnego wakacji! Dziękujemy właścicielce za wskazówki dotyczące zakupów i bufetu! Dom oferuje dużo miejsca, nawet dla wielu osób. Bardzo podobały nam się 4 łazienki - każda rodzina miała swoją łazienkę i nie było żadnego oczekiwania przed łazienką! Duża sauna jest również bardzo godna polecenia! Dziękujemy za wspaniałe wakacje!
Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi
Kontakt
Pani E. Krauss
Gospodyni od: 22.10.2005
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 24h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 7020
Inne ogłoszenia Pani E. Krauss
Dornumersiel, Fryzja Wschodnia, Morze Północne
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Dolnej Saksonii
Domy i mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym
Domy i mieszkania wakacyjne we wschodniej Fryzji
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 7020
Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 20 lat, 5 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/7020.htm
«Domek letniskowy excl. 5-star holiday home» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.