Powrót
Szukaj

Villa Anita Hrboki

max.  8  Gości
175m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



48 razy dodany do ulubionych

od ponad 10 lat online


Opis

Z ponad 175 m2, willa znajduje się na dwóch piętrach. Posiada 4 osobowy i może pomieścić 8 + 2 osób.
Kuchnia z kącikiem jadalnym, salon z kominkiem, dwie sypialnie z 2 łazienkami towarzyszy położony na parterze. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie, w towarzystwie 2 łazienki.
Środowisko należy do Villa rozciąga przycięte na 2000m2. Ogród otoczony jest żywopłotem i naturalnej skale ogrodzenia. Ogród ma miejsce na grilla ze stołem i kamiennym piecu.
Dla dzieci jest plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy. Parking znajduje się obok willi.
Villa Anita jest klimatyzowany i wyposażony w cyfrową telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Właściciel ma farmę, gdzie można wino, oliwa z oliwek, różne owoce i warzywa na zakup.
Villa Anita Hrboki oferuje również bezpłatną wycieczkę jazdy. Dla bardziej ryzykowny znajduje się park adrenaliny Barban oraz Quad Adventure Club to tylko niektóre Kilometar okolice Willa.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne
Sypialnie 4
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 3 kilometr

Restauracja 3 kilometr

Centrum 5 kilometr

autobus 3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 30 kilometr

odległość do najbliższego dworca 30 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 15 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Ten piękny dom znajduje się w małej miejscowości Hrboki, na wschodnim brzegu półwyspu Istria.
Położenie willi oferuje idealną równowagę prywatności i cichej radości, z dala od zgiełku i tłumów krótkich trasach do wszystkich większych miast.
Pula, największe miasto Istrii, zaledwie 20 kilometrów od willi, jest znana na całym świecie ze wspaniałej Koloseum starożytnego amfiteatru, który został zbudowany w 1 wieku. Oprócz uroków kulturalnych i historycznych zapewnia Istria unikalne doświadczenie Gastro, jest dobrze znany w tej części Europy. Istria jest największym zielona oaza północnym Adriatyku i największy półwysep w Chorwacji, który jest otoczony krystalicznie czystym morzem. Na wybrzeżu znajdziesz pięknych miast śródziemnomorskich, natomiast zielone wnętrze jest wiele miejsc kulturalnych, historycznych i przyrodniczych i górzystej miejscowości z fantastycznymi widokami na spokojnym otoczeniu. Istria oferuje szerokie noclegu: kwatery prywatne, domy letniskowe ,, wille z basenem i restauracja z bogatą ofertą gastronomiczną.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
łowiectwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
nurkowanie
tenis
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 400 €
Zadatek: 10 % przy rezerwacji

Informacje o dodatkowych kosztach:

Zwierzęta 10,00 € za dzień

Opcje płatności:

Karta Kredytowa
Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.

Pozostałe informacje:

Istria jest największym zielona oaza północnym Adriatyku i największy półwysep w Chorwacji, który jest otoczony krystalicznie czystym morzem. Na wybrzeżu znajdziesz pięknych miast śródziemnomorskich, natomiast zielone wnętrze jest wiele miejsc kulturalnych, historycznych i przyrodniczych i górzystej miejscowości z fantastycznymi widokami na spokojnym otoczeniu. Istria oferuje szerokie noclegu: kwatery prywatne, domy letniskowe ,, wille z basenem i restauracja z bogatą ofertą gastronomiczną.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma Euro tours d.o.o.
Pan A. Babic

Pan A. Babic

Gospodarz od: 08.10.2015

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski, Chorwacki, Kroatisch

godziny pracy: pon.-niedz. 08:00-21:00

Numer obiektu: 74092

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

00385(0) 52433635

00385(0) 981336202

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan A. Babic

Pokaż wszystkie obiekty z Pan A. Babic

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 74092

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 10 lat, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/74092.htm

Euro tours d.o.o.

Pan Alen Babic

Partizanska 4/1

52440 Poreč

00385(0) 52433635

52433754

HR43241329399

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat