Ulubione gości
Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
249 razy dodany do ulubionych
od ponad 10 lat online
Ulubione gości
Opis
Zapraszamy do naszego przytulnego domku w parku Zelandia wieś w Scharendijke (Zeeland).
Dla maksymalnie 8 osób może być to, czego potrzebujesz, aby spędzić beztroskie wakacje z wystarczającą ilością miejsca i wyposażone.
Parter:
- Salon / jadalnia z sofami i pokładu, TV kablową (niemiecki kanałów), Blue-Ray, stereo z radiem internetowym i odbiór Bluetooth, WLAN
- Otwarta kuchnia z Senseo i filtry do kawy, ekspres do cappuccino, czajnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płyta 4 pierścienia, wyciąg
- Sala boczna z odkurzaczem i pralką, kuchenką mikrofalową, KL. piekarnik
- Oddzielna toaleta dla gości z umywalką
- Łazienka z prysznicem i sauną
- Sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafy
- Krzesło
Na piętrze:
- Dwa pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami i kredensy
- Duża sypialnia z podwójnym łóżkiem, telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej (niemiecki) (łóżeczko w razie potrzeby)
- Łazienka z umywalką, wanną i Toillette
zewnątrz:
- Bardzo duże pomieszczenie (Weber grill węglowy, stół extra ogród)
- Istniejące rowery są prywatne i nie należy do wynajmu.
- Strefa wejściowa Zadaszony
- Duży ogród z drzewami
- Dwa miejsca parkingowe
- Dwa tarasy z meblami ogrodowymi
- Trampolina (nowy od 08/2016, używać na własne ryzyko)
- Hamak
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 3 kilometr
3 kilometr
Jezioro 0.5 kilometr
0.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 70 kilometr
70 kilometr
odległość do najbliższego dworca 35 kilometr
35 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 35 kilometr
35 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Dom położony jest w 5-gwiazdkowy Park "ZEELAND Village" z krytym basenem oraz kilka placów zabaw. Szczególnie rodziny z dziećmi są zadbane tutaj.
Park wakacyjny to również z głównego budynku i korty tenisowe i boiska do piłki nożnej. Można również wypożyczyć dodatkową opłatą rowery lub wózki.
Nasz domek jest wolnostojący, otoczony dużym ogrodem, gdzie można cieszyć się słońcem przez cały dzień.
Dla lokatorów naszego domu jest wejście do basenu za darmo. (Godziny otwarcia patrz odbiór Roompot)
Duży supermarket (PLUS) znajduje się w pobliżu domu (otwarte również w niedziele).
Scharendijke to mała przytulna wioska z przystani na "Grevelingenmeer 'oraz z pięknych, długich plaż Morza Północnego. Brouwersdam chronić Grevelinge off Morzu Północnym i łączy wyspy Schouwen-Duiveland oraz Goeree-Overflakkee. Ponieważ raczej niepozorny, ale typowo holenderskiej miejscowości ma swój wiatrak, a supermarket z piekarni, kiosk i kilka miłych kawiarni i restauracji. Ci, którzy szukają ciszy i spokoju, to jest to w porządku. Scharendijke jest idealnym punktem wyjścia dla wszystkich rodzajów sportów wodnych (Kania, surfingu i nurkowania Raj), dla pięknych przejażdżki rowerem do plaży lub po prostu poczuć morskie powietrze i charakter.
W Scharendijke czarujących plaż Schouwen Duiveland zaczynać się ponad 21 km długości.
Z rowerem można dojechać ścieżek rowerowych zarówno na Morzu Północnym i tętniącego życiem miasta Renesse. Można w Renesse przechodząc przez wydmy na piękny zbiornika wskutek Burgh-Haamstede i dalej przez jazdę Oosterscheldekering, zwiedzanie rezerwatu przyrody Kwade Hoek w Ouddorp lub obejmować miasto Brouwershaven, Veere, Zierikzee i BRUINISSE wizytę.
Morze Północne jest około 2800 metrów i 400m Grevelingenmeer.
Darmowy parking dostępny na plaży Brouwersdam.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Kaucja: | 100 € |
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 6 tygodni przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Ceny są - na nieruchomości - o frekwencji do 8 osób zaw. wszystkie media plus. Krótki podatkowej (PersonenxTagex1,50EUR) Tydzień sobota (15h) - sobota (10h) Weekend piątek (15h) - poniedziałek (10h)> Nie Wochendvermietung w sezonie od czerwca do października PROMOCJE zapytaniem weekendy wakacji !!! Chcesz zamówić kolejny okres ??? Następnie proszę pytać! Cena w internecie nie są wiążące. Dołożymy oferta !!! |
Opcje płatności:
Przelew
PayPal
Pozostałe informacje:
Czekamy na Państwa pytania
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 09.02.2026
44 recenzje
Ocena ogólna
Grudzień 2025
Andreas G. z Großlittgen
5 Gwiazdek Plus
Spędziliśmy tydzień w połowie grudnia w tym pięknym domku wakacyjnym.
Zaczynając od bardzo szczegółowych informacji i wskazówek dotyczących okolicy, możliwych aktywności i dobrych restauracji, aż po wyposażenie domku wakacyjnego, był to udany rodzinny urlop z naszymi futrzakami. Wyposażenie domku wakacyjnego nie pozostawia żadnych życzeń, naprawdę niczego nie brakowało, aranżacja jest niesamowicie przytulna, zwłaszcza piękna, duża sofa i fotel relaksacyjny, który niemalże nie został niewykorzystany żadnego wieczoru. :)
Widać po każdym kącie, że w ten domek wakacyjny włożono bardzo dużo miłości i pasji.
Bardzo chętnie wrócimy i absolutnie polecamy ten domek wakacyjny. :)
Polecany dla: Urlop z czworonogiem, Plażowanie
Wrzesień 2025
Gabi D. z Wegberg
Wohlfühloase
Piękny dom, urządzony z miłością, wyposażenie na najwyższym poziomie, niczego nie brakowało, wszystko było dostępne, łóżka świetne (czego niestety nie spotyka się często), fotel telewizyjny był zajęty każdego wieczoru i chętnie bym go zabrał ze sobą ? Trochę bólu brzucha sprawił mi rów wodny, trzeba uważać na małe dzieci lub psy myśliwskie, ale świetnie udało się to rozwiązać za pomocą mobilnego ogrodzenia dla kur ? Mieliśmy wspaniały czas i chętnie wrócimy. Mogę to mieszkanie polecić w 100%! Kontakt z wynajmującym był bardzo miły, informacyjny, wszystkie pytania zostały szybko odpowiedziane.
Byliśmy już wielokrotnie w tym parku, ale muszę powiedzieć, że to najlepszy dom dla mnie. Lepiej nic więcej nie mówię, bo inaczej nie będzie już wolnych terminów dla nas? ?
Polecany dla: Urlop z czworonogiem
Odpowiedź Pan T. Esch:
Vielen, vielen Dank für Ihr feedback.
Wir würden uns freuen wenn Sie wiederkommen.
Lipiec 2025
Christine E. z Eutin
Niesamowicie idylliczny dom wakacyjny dla całej rodziny
Jesteśmy naprawdę zachwyceni. Dom wakacyjny znajduje się na końcu ulicy w ośrodku wakacyjnym. Kiedy wjechaliśmy, pomyśleliśmy najpierw „o nie, wszyscy patrzą na talerz”. Plaża 44 jest tak idealnie usytuowana, że ma tylko jednego bezpośredniego sąsiada, który jednak jest całkowicie niewidoczny przez krzewy, drzewa i ogrodzenie. Czujesz się od razu jak w domu. Zarówno wnętrze, jak i teren zewnętrzny są świetnie urządzone i doskonale wyposażone. Niczego nam nie brakowało i każdą noc spaliśmy spokojnie. Byliśmy tam z 6 dorosłymi i dwoma psami, a dom wakacyjny nie mógł być bardziej idealny.
Zameldowanie przebiegło szybko i bezproblemowo, cena była absolutnie uczciwa, było czysto i schludnie, a komunikacja przed przyjazdem była również bardzo dobra.
Co chciałbym jeszcze podkreślić, to bliskość do plaży, supermarketu i restauracji. Wszystko można osiągnąć pieszo (nawet Omi nie miała problemów ;-) )
Zawsze byśmy wracali.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Urlop romantyczny
Odpowiedź Pan T. Esch:
Vielen Dank für Ihre Bewertung - schön das es Ihnen genaus gut gefällt wie uns selber.
Lipiec 2025
Tanja W. z Dillingen
Wakacje z dużą rodziną i psem
Czuliśmy się bardzo dobrze, włącznie z psem!! Myślano także o zwierzętach domowych. Dom oferuje wszystko, co potrzebne. Byliśmy w 8 osób, było wystarczająco miejsca i miejsc do siedzenia. Kuchnia jest dobrze wyposażona. Było czysto i schludnie.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem
Odpowiedź Pan T. Esch:
Vielen Dank für Ihre positive Bewertungen. Bitte besuchen Sie uns bald wieder. LG
Czerwiec 2025
Franz-Josef F. z Erftstadt
Strand 44
Będzie ciężko znaleźć coś lepszego. Nie było się do czego przyczepić, we wszystkich punktach 5 gwiazdek. Było wszystko, co potrzebne (i na pewno też niepotrzebne) dla nas.
Kiedy znów będziemy w okolicy, Strand 44 będzie pierwszym wyborem.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Urlop z czworonogiem, Urlop bez samochodu, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Odpowiedź Pan T. Esch:
Danke für Ihre Bewertung - kommen Sie bald wieder
Kontakt
Pan T. Esch
Czekamy na Państwa pytania.
Gospodarz od: 31.01.2016
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 6h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 80026
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Scharendijke, Zelandia, Holandia
Scharendijke, Zelandia, Holandia
Scharendijke, Zelandia, Holandia
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Plaża 44 | Wioska Zelandia
Domy i mieszkania wakacyjne w Holandii
Domy i mieszkania wakacyjne w Zelandii
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 80026
Ostatnia aktualizacja: 15.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 10 lat, 1 miesiąca
URL: https://www.domy-letniskowe.com/80026.htm
«Plaża 44 | Wioska Zelandia» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 44 recenzji oddanych przez gości.