Super lokalizacja
Rekomendacja: 100%
117 razy dodany do ulubionych
od ponad 20 lat online
Opis
Mieszkanie jest przestronne (100 m²) i słoneczne dzięki położeniu na 3. piętrze z 2 balkonami.
Wyposażenie:
3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, 2. WC (osobno), 2 balkony, 100 m²
w pełni umeblowane;
7 miejsc do spania z pościelą (patrz poniżej: dodatkowe informacje dotyczące ceny najmu):
Sypialnia: łóżko podwójne,
Pokój dziecięcy: łóżko podwójne (rozkładana sofa) + 1 łóżko pojedyncze,
Pokój dzienny.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Usługi
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 7 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr
0.1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 20 kilometr
20 kilometr
odległość do najbliższego dworca 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 80 kilometr
80 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Słoneczne mieszkanie położone jest pomiędzy centrum miasta a plażą, w nowym apartamentowcu na ostatnim (3) piętrze. Świnoujście / Swinemünde
Wyspa Uznam /Uznam (Polska)
leży bezpośrednio na granicy polsko-niemieckiej na Morzu Bałtyckim, w bezpośrednim sąsiedztwie niemieckiego kurortu nadmorskiego Ahlbeck. Jest to najstarszy kurort nadmorski na bałtyckim wybrzeżu Pomorza Zachodniego. Kąpiel w Świnoujściu rozpoczęto w 1824 roku, a w kolejnych latach wybudowano pierwsze obiekty uzdrowiskowe, promenadę nadmorską i park zdrojowy. Około przełomu wieków uzdrowisko Świnoujście przeżyło prawdziwy zryw ludzi szukających wypoczynku. Szczególnie częstymi gośćmi byli artyści, aktorzy i kompozytorzy. Dziś Świnoujście jest ruchliwym nadmorskim kurortem i prowadzi ożywioną wymianę z niemiecką stroną wyspy Uznam. Przekraczanie granicy jest bezproblemowe. Świnoujście ma doskonałe zaplecze handlowe (butiki, domy towarowe, supermarkety, rynki uliczne) i gastronomiczne (hotele, restauracje, kawiarnie na plaży) w rozsądnych polskich cenach. Do Świnoujścia można dojechać europejskimi drogami lub pociągiem ze Szczecina i bezpłatnym szybkim promem przez Odrę; alternatywnie samochodem lub pociągiem przez niemiecką stronę wyspy Uznam. Wszystkie przejścia graniczne są otwarte dla samochodów osobowych (nie: autobusów i ciężarówek).
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 17:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Kaucja: | 100 € |
| Zadatek: | 25 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 2 tygodnie przed przyjazdem |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| *** Prosimy o przywiezienie pościeli i ręczników. Pakiet pościeli (= pościel i ręczniki) na miejscu są dostępne za dodatkową opłatą (za osobę i pakiet pościeli raz 15 EUR), ale ponieważ musimy zorganizować to dodatkowo na miejscu, prosimy o przywiezienie własnej pościeli i ręczników, jeśli to możliwe. *** Ceny wynajmu obowiązują dla obłożenia do 4 osób. Za każdą dodatkową osobę (do max. 7) pobierana jest opłata 10 EURO / dzień. |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.
Oto tłumaczenie na język polski: 1) Do 30 dni przed datą przyjazdu – 100% zwrotu kosztów, opłata manipulacyjna 48,00 EUR, 2) Od 29 do 14 dni przed datą przyjazdu – 80% ceny noclegu, opłata manipulacyjna 48,00 EUR, 3) Od 13 dni przed datą przyjazdu lub w przypadku niepojawienia się – 90% ceny noclegu, opłata manipulacyjna 48,00 EUR.
Pozostałe informacje:
************************************************************
************************************************************
PLEASE NOTE: The following rental terms are valid for up to 4 persons staying in the apartment. For each further person (maximum number of persons 7) additional 10 EURO/day will be charged. Dziękuję bardzo!
************************************************************
************************************************************
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 05.02.2026
8 recenzji
Ocena ogólna
Lipiec 2025
Sarah S. z Buchholz, Hamburg
Dobra lokalizacja, przyjazna obsługa
Komunikacja z gospodarzem jest świetna. Szybko dostępny i pomocny.
Mieszkanie znajduje się w pobliżu atrakcji turystycznych, restauracji, sklepów, a plaża jest w zasięgu pieszym.
Otoczenie, mimo lokalizacji w centrum, jest w cichej dzielnicy.
Wyposażenie mieszkania jest wystarczające i dobrze uporządkowane.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Czerwiec 2023
Moritz H. z Berlin
Wspaniały obiekt w Świnoujściu z bardzo dobrą relacją jakości do ceny.
Bardzo piękny i przede wszystkim duży obiekt. Można tu przyjemnie rozsiąść się i jest wiele miejsc do spania oraz przytulny salon oraz 2 balkony. Mieszkanie jest również bardzo dobrze wyposażone, zwłaszcza w kuchni.
Wszelkie potrzebne rzeczy znajdują się w pobliżu, sam plaża jest około 15 minut drogi pieszo.
Zdecydowanie możemy polecić!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Czerwiec 2021
Petra W. z Leipzig
Słoneczne, duże mieszkanie!
Super duże mieszkanie (100 m2), naprawdę czujesz przestrzeń. Nasze dzieci (8,10 lat) miały swoje własne pokoje. Jadalnia, salon i kuchnia otwarte i bardzo jasne, cieszyliśmy się słońcem na dwóch balkonach do późnych godzin wieczornych. Wspaniałe centrum handlowe w pobliżu, gdzie znajdują się również restauracje i kawiarnie oraz centrum miasta (strefa dla pieszych) do robienia zakupów. Plaża na Uznamie jest wyjątkowa. Gorąco polecamy to mieszkanie!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop bez samochodu, Plażowanie
Odpowiedź Pan A. Wendemuth:
Vielen Dank für Ihre Empfehlung, wir freuen uns dass Sie sich so wohl gefühlt haben.
Czerwiec 2019
Martina H. z 24887 Silberstedt
Sehr schöne, große Ferienwohnung
Znaleźliśmy bardzo ładne, duże mieszkanie wakacyjne. Dla rodzin gorąco polecamy to mieszkanie. Blisko plaży i pięknej promenady. Dwa balkony i dodatkowa ubikacja z umywalką w mieszkaniu również są bardzo korzystne. Niestety, brak windy w budynku, a mieszkanie znajduje się na górnym piętrze.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Plażowanie
Lipiec 2018
Jörg F. z 38350 Helmstedt
tysiąc gwiazd
Apartament na wakacje to marzenie. Bardzo dużo miejsca dla rodzin z dziećmi. Położony centralnie. Od razu czuje się jak w domu.
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Kontakt
Pan A. Wendemuth
Gospodarz od: 05.02.2006
odsetek odpowiedzi: 90%
czas odpowiedzi: poniżej 6h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 8396
Inne ogłoszenia Pan A. Wendemuth
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Świnoujście, Morze Bałtyckie, Polska
Świnoujście, Morze Bałtyckie, Polska
Świnoujście, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Rodzaje urlopu: Turystyka piesza
Numer obiektu: 8396
Ostatnia aktualizacja: 16.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 20 lat, 1 miesiąca
URL: https://www.domy-letniskowe.com/8396.htm
«Apartament Ferienwohnung Swinemünde» uzyskał ocenę 4.6 (w skali od 1 do 5) na podstawie 8 recenzji oddanych przez gości.