Powrót
Szukaj

Ostseedomizil Rader

max.  4  Gości
60m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 7 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Super lokalizacja

Rekomendacja: 100%

41 razy dodany do ulubionych

od ponad 9 lat online


Opis

Nasze jasne, śródziemnomorskie umeblowane mieszkanie wakacyjne znajduje się na 1. piętrze w domu, który został całkowicie odnowiony pod koniec lat 90. w typowym stylu architektury nadmorskich kurortów.
Jest on umeblowany dla 2-4 osób.
Taras o powierzchni 21 m2, wyposażony w meble ogrodowe z drewna tekowego, leżak plażowy i parasol, otwiera się na wyłączoną z ruchu ulicę (Linden-Allee)
Oprócz dodatkowego telewizora w sypialni, bezpłatnego dostępu do Internetu/WLAN, dziecięcego łóżka podróżnego z materacem, dziecięcego krzesełka do karmienia, pralki w łazience i kompleksowego wyposażenia kuchni, do dyspozycji jest prawie wszystko, w tym 3 rowery, także różne przybory plażowe, jak maty plażowe i muszle, zabawki dla dzieci itp.
Stało się zwyczajem - ponieważ mamy wielu stałych gości - że nowy gość znajduje wypełnioną szafkę do przechowywania (kawa, herbata, cukier, mąka, olej, ocet, różne przyprawy itp.), a gdy ponownie opuszcza mieszkanie, uzupełnia się kawę w proszku.
Nasi goście (w tym wielu stałych bywalców, którzy od lat przyjeżdżają ponownie) mówią nam - to również przyczynia się do poczucia, że wracają do "domu".
Świadczą o tym liczne wpisy w naszej księdze gości.
Nasze mieszkanie wakacyjne znajduje się w bocznej uliczce do słynnego "Alter Strom".
Odległości te wynoszą od 200 do 500 m:
do szerokiej plaży (patrz załączone zdjęcia) z typowymi leżakami, która zaprasza do wypoczynku, ale także do długich spacerów po plaży,
port, do którego statki wycieczkowe przypływają i odpływają niemal codziennie od kwietnia do października,
codziennie odbywają się też wycieczki po porcie,
do Starej Rzeki z łodziami rybackimi, gdzie codziennie oferowane są świeże i wędzone ryby, można wybrać się na wycieczkę łodzią i na rejs wędkarski, usiąść wygodnie w kawiarni lub restauracji lub pospacerować wśród ładnych sklepów
a także do centrum (obiekty handlowe wszelkiego rodzaju) lub do
stacja kolejowa Warnemünde, z której w krótkich odstępach czasu (ok. 20 min.) kursuje S-Bahn (kolej podmiejska) do Rostocku.
Z dworca można dostać się do terminalu statków wycieczkowych (Warnemünde jest jednym z dwóch największych portów statków wycieczkowych w Niemczech) oraz do promu samochodowego, który płynie do Hohe Düne.
Przez parking po lewej stronie przed dworcem do końca Mittelmole i dalej wzdłuż Warnow do promu to bardzo przyjemny spacer!
Znajduje się tu centrum kongresowe z hotelem oraz wiele restauracji i drobnych sklepów. Można też dowiedzieć się wiele o fokach i obserwować je na statku badawczym na molo.
W bezpośrednim sąsiedztwie naszego mieszkania znajduje się cały szereg restauracji i kawiarni
W odległości około 4 km od ośrodka znajduje się pole golfowe
W pobliżu hotelu Neptun znajduje się duży raj kąpielowy ze strefami saun i oazą wellness.
Dla rowerzystów (udostępniamy bezpłatnie łącznie 3 rowery) polecamy wspaniałą jednodniową wycieczkę do Kühlungsborn przez Heiligendamm - prawie zawsze wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego,
lub przez Wrzosowiska Rostockie do Markgrafenheide lub Graal-Müritz. Dalsze wskazówki dotyczące wycieczek rowerowych znajdują się w naszym mieszkaniu.

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.2 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

Centrum 0.2 kilometr

autobus 0.3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 30 kilometr

odległość do najbliższego dworca 0.5 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 0.5 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Nasze mieszkanie znajduje się w spokojnej, romantycznej bocznej uliczce, ze starymi lipami i typowymi dla Warnemünde domami rybackimi z ogrodami zimowymi, ok. 5 min. spacerem od Alter Strom, plaży, promenady i centrum.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
nurkowanie
turystyka piesza
narty wodne
jazda na falach

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 25 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Cena wynajmu dotyczy dwóch osób. Od 3. osoby 15,00 € za dzień i osobę.
Pakiety pościelowe (pościel i ręczniki) można wypożyczyć za opłatą (15,00/osoba). Płacisz koszty za to bezpośrednio do nas
Podatek uzdrowiskowy płacony jest również bezpośrednio do nas fakturą, karty uzdrowiskowe z ważnymi informacjami o mieszkaniu i przekazaniem kluczy otrzymają Państwo pocztą.

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 90 dni przed datą przyjazdu.

Polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży. Koszty odstąpienia wynoszą 89 - 60 dni przed rozpoczęciem najmu 20%, od 59. dnia 50% i od 35. dnia 80% potwierdzonej ceny. Jeśli na anulowany termin znajdzie się inny najemca, nie wystąpią żadne koszty odstąpienia.


Pozostałe informacje:

Tak bardzo lubimy nasze mieszkanie, ponieważ jest centralnie położone, 5 minut spacerem od centrum, plaży i Alte Strom.
Znajduje się przy spokojnej ulicy z pięknymi lipami na pierwszym piętrze i ma duży taras na dachu o powierzchni ok. 20 m2, gdzie można zjeść rano wspaniałe śniadanie, siedzieć w słońcu do wczesnego popołudnia - być może w leżaku plażowym - i zakończyć dzień kieliszkiem wina wieczorem.
Urządziliśmy go w nowoczesny - ale jednak przytulny - sposób (zawsze przez lata nieco zmieniany i upiększany), kompleksowo wyposażony we wszystkie inwentarze, do których jest się przyzwyczajonym w domu (i nie tylko naczynia, sztućce itp.), abyśmy nie tylko my, ale i nasi goście mogli poczuć się trochę jak w domu. Wiele książek zaprasza do przeglądania.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026


2 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Sierpień 2019

E. & D. M. z Eberswalde

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Bardzo miłe wakacje dzięki FeWo

Mieszkanie jest bardzo przytulne i ma wszystko, co potrzebne. Nie zawsze tak jest.
Od razu poczuliśmy się jak w domu.
Pani Rader bardzo ciepło opiekuje się swoimi gośćmi i miała dla nas wiele pomocnych wskazówek.
Z pewnością przyjedziemy ponownie.

Polecany dla: Osoby niepełnosprawne, Urlop bez samochodu, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie, Urlop romantyczny

Czerwiec 2017

Gabi z 77723 Gengenbach

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Doskonały apartament w świetnej lokalizacji

Apartament wakacyjny był bardzo pięknie urządzony, świetnie wyposażony we wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku, a zwłaszcza kuchnia zapewniła nam wszelki komfort, którego można by sobie życzyć. Doskonała lokalizacja również nas ucieszyła. Od pierwszej chwili czuliśmy się tutaj dobrze.

Polecany dla: Urlop bez samochodu, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli, Plażowanie, Urlop romantyczny


Kontakt

Pani H. Rader

Pani H. Rader

Mieszkamy w Mülheim an der Ruhr. Staraliśmy się urządzić nasze mieszkanie - które oczywiście sami również lubimy zajmować - w sposób przytulny, praktyczny i kompleksowy. Zawsze staramy się wszystko unowocześniać w nadziei, że nasi goście będą czuli się równie komfortowo jak my. Świadczą o tym liczni stali goście, którzy obecnie spędzają u nas kilka dni lub tygodni prawie każdego roku. Od września 2017 roku na naszym tarasie znajduje się teraz również leżak plażowy!

Gospodyni od: 26.08.2016

odsetek odpowiedzi: 80%

czas odpowiedzi: poniżej 6h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski

Numer obiektu: 87684

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 208486459

1735221788

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 87684

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 9 lat, 7 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/87684.htm


«Ostseedomizil Rader» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat